Glavni meni

Volkswagen Tiguan 4x4xDSG

Započeo ada, 14 Oktobar, 2018, 12:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ada

Godina proizvodnje 06.2013
Originalna kilometraza: 200112
DSG menjac
2.0 tdi 140ks
Izuzetan paket opreme
Bio u vlasnistvu Volkswagen grupe
Full servisna knjizica
Velur sedista, Asistencija pracenja puta, Tempomat, Navigacija, Park asistent, Parkin senzori, F1 saltanje brzina  na volanu , Panorama krov, Dva kljuca, i jos mnogo toga...
Cena 14800€
063-509-750






























UFF

a xenoni i led pozicije?
el podesiva sedista?
veca navigacija?

ada


UFF

pa napisao si izuzetan paket opreme pa me interesuje sta ga cini izuzetnim kad ima i izuzetniji od njega a nije neka specijalna serija :D

Gašpar

Ja èak vidim manjak opreme - Gde je jedna pedala?  [panic] [panic] [panic]

Andjelo

Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2018, 13:34
pa napisao si izuzetan paket opreme pa me interesuje sta ga cini izuzetnim kad ima i izuzetniji od njega a nije neka specijalna serija :D
pa kada covek kaze da je izuzetan .....onda je izuzetan paket

Gašpar


ada

Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2018, 13:34
pa napisao si izuzetan paket opreme pa me interesuje sta ga cini izuzetnim kad ima i izuzetniji od njega a nije neka specijalna serija :D
u toj godini naprimer asistencija pracenje puta, alkantra na sedistu, f1 saltanje, par asistent i jos dosta toga i da 4x4 posto ih dosta ima samo sa prednjim pogonom. Ustvari ajde eme spremi kes dodji uzmi i vidi sta sve ima. Znas i sam da kod vagena svako dugmence kosta. Nije kao kod francuza da sve dobijes samo da bi kupio.

Gašpar


Taraba

Kad imas samo jednu brzinu napred (Front 1)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

tu mu je isto ono sto i ja imam na golfu + i - na volanu
samo sto ja imam i vecu navigaciju i el sedista, ostalo sve isto dsg menjac i koza itd ali dobro posto je njegov 4x4 evo dodjem i doplatim tih 2000e koje si pomenuo i menjamo se :D

Kanarinac

Jeste isto sto imas na golfu, ali problem je sto imas golfa i kapiram da na tih 2000 evra mozes po hiljadu da mu doplatis za svaku godinu koliko je gnoj matoriji...

CBRR1

Lepo mu stoji ova crna boja...

ada