Glavni meni

treba mi usluga :D

Započeo balcan girl, 12 Oktobar, 2018, 02:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

ovako za nekih mesec dana idem na operaciju u bg pa æe mi biti potrebna dva donora A+ krvne grupe :D ako ima koji dobrovoljac a da nije mnogo nenormalan od vas ovde :D jer dovoljno sam nenormalna pa da ne bude kukuuuu leleeee  [rofl] [rofl] [rofl] ostali mogu da doniraju neku hranu da ne crknem od bolnièke :D  [rofl] [rofl] [watching] [cheers] [bolnica]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Sta ti je, pa ta nenormalnost garantuje kompatibilnost davaoca. Ne krv, organ bi se primio ;D


monsterbnt

Za krv ne mogu ti pomognem, al ce da te hranimo ko da si nasa :D
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

naæe se donori za krv a za hranu samo ovi imuæniji koliko jede¹ ;D aj pa dr¾imo ti fige

donori sedam dana pre operacije do dan pre, ni¹ta ranije

dzimika

Mislim da sam ja a+ ali moram da nadjem negde knjizicu, ali prilicno cesta grupa tako da mislim da nece biti neki veliki problem

®or¾

Ukoliko bude potrebno,tu sam 0+ ,mo¾e¹ da je primi¹ i garantovano usporava.Mi odavde smo svi ko' usporen film [cheers]

UFF

pa naravno da moze da je primi zorze :D

®or¾

 [rofl] znaoo sam da æe neko prokomentarisati ali veæ sam poslao poruku [neampojma] .

zagadjenje

ja sam 0+ takoðe pa ako zatreba, tuj sam
Tjuning bud¾ing

ЯЭВОЛУТИОН

a od mene....400 ml 0+....i......i.......nesto za jelo kad izadjes.....cujem da te uff ispalio za prezderavanje jer sad od jagnjetine jede samo jagnjecu hranu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

lord_oblivion

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Oktobar, 2018, 12:09
a od mene....400 ml 0+....i......i.......nesto za jelo kad izadjes.....cujem da te uff ispalio za prezderavanje jer sad od jagnjetine jede samo jagnjecu hranu :)
[rofl] [rofl] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Biker-Boy

Samo da Balkanka ne promeni ponasanje previse extremno kad dobije manijacku krv od nekog manijaka :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Biker-Boy poslato 12 Oktobar, 2018, 14:41
Samo da Balkanka ne promeni ponasanje previse extremno kad dobije manijacku krv od nekog manijaka :D

i poène da juri ¾ene...

Gašpar

Ako mo¾e vikendom da se daje, ja sam A+

balcan girl

 fala ljudi  :D :D sto kaze kosta ne mora odmah operacija mi je zakazana u narodnom frontu za 17.12. dok odradim jos neke analize  ;D ;D ;D za neke analize sam bila u fazonu  [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] jel ste vi znali da morate da uradite bris pazuha za operaciju?? ja bila  :o [neampojma] jel me zajebavas??? krv treba da se da u institutu za transfuziju krvi u beogradu ul. svetog save 39. valjda moze i trampa krvi veze nemam :D :D mada ako æe veæ da mi daju neèiju krv ja bi ipak manijaèku :D sta ako mi daju od nekih finih ljudi i ja onda postanem fina???  [stop] [nono] [thumb_down] to bi bilo tako dosadnooooooo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2018, 15:22
  operacija mi je zakazana u narodnom frontu za 17.12.

ja 21.12. na kontrolni pregled, a operacija 28.12.
Klinièki centar.

®or¾

Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2018, 15:22
fala ljudi  :D :D sto kaze kosta ne mora odmah operacija mi je zakazana u narodnom frontu za 17.12. dok odradim jos neke analize  ;D ;D ;D za neke analize sam bila u fazonu  [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] jel ste vi znali da morate da uradite bris pazuha za operaciju?? ja bila  :o [neampojma] jel me zajebavas??? krv treba da se da u institutu za transfuziju krvi u beogradu ul. svetog save 39. valjda moze i trampa krvi veze nemam :D :D mada ako æe veæ da mi daju neèiju krv ja bi ipak manijaèku :D sta ako mi daju od nekih finih ljudi i ja onda postanem fina???  [stop] [nono] [thumb_down] to bi bilo tako dosadnooooooo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Trampa krvi,mo¾e sigurno.Ovde za sada ima nas èetvorica sa 0+ ,mo¾ da menja¹ za benzin ako hoæe¹,a bris ispod pazuha se radi zarad osetljivih noseva,na¹ih hirurga.®iva i zdrava ti nama bila i da sve proðe kako treba!

balcan girl

vec vidim tu ludu proslavu nove godine mrle i ja gledamo specijalni novogodisnji program i cuclamo sok od borovnice  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a sto se tièe osetljivih noseva :D oèigledno beogradski hirurzi su osetljiviji od jagodinskih :D za proslu operaciju mi to nisu trazili :D :D :D a majke mi koristim roll on i kupam se redovnooo  [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!