Glavni meni

Xtz 750 supersegamegadrivetenere

Započeo Gavrolini, 10 Oktobar, 2018, 16:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

#120
A mo¾da ih za sad prosto samo boli ðoka za tamo neki Erzberg, pronalaze se u dual sport segmentu  ;)
Ja iskreno ne videh tamo ni mnogo Hondi, Suzukija i Kawi, od silnih Beta, Husa, GasGas-ova, TM-ova, Sherco-va i Ktm-ova. Ajd, ima poneka Jamaha  :D
A od navedenih, prvih pet ni ne prave ni¹ta drugo do ðipalice i testere.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Ne radi se o erzbergu kao trci vec o komplet hard enduro populaciji koja je sve veca i kao sto rekoh niko od japanaca tu nema konkurentan motor.

Taraba

Citat: lord_oblivion poslato 30 Oktobar, 2018, 12:06
A mo¾da ih za sad prosto samo boli ðoka za tamo neki Erzberg, pronalaze se u dual sport segmentu  ;)

Koji dualsport?
Koji su DS japanci izbacili skoro ili barem zadnjih 5 godina.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

®or¾

Ni jedan valjan ali moraæe,¹to reèe Gavra potra¾nja je sve veæa i veæa [cheers]

®or¾

Sory Gavra reèe hard enduro i tu æe morati da se potrude

bigbad86

Kakav crni ercberg, drugar ne zna ni menjaè da vozi, do sad vozio Yamasaki skuter. Idem veèeras da ga uèim. Jutros nije mogao da ga upali, zove me da me pita ¹to a njemu motor u brzini, æopava spu¹tena :D

bigbad86

Biæe njemu ovaj dobar bar jedno 5 godin. Ili dok ga ne skrlja :D

Gavrolini

Bive on tebi dobar koliko vidim :)

bigbad86

Pa ja ga teram dok ne polo¾i, nikako drugaèije

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Japanci nisu izbacili ni jedan nov dual jos od kraja devedesetih

milomir22

Trenutno su u modi putne endurace, svi mastaju da kupe motor za put oko sveta...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

A ne odu dalje od prvog kafica. A ako se provozaju 100-200km u danu odmah ide putopis :)

milomir22

Bas tako, i to sam hteo da napisem u nastavku, ali me mrzelo. Znam lika vozi gsa 1200 lc, 2016. napucan svom aftermarket opremom (3 manjerke se podrazumevaju) i prelazi 5 puta manje kilometara godisnje od mene sa, iduce godine, punoletnim banditom od 600 kubika. Covek je jedan od boljih oralnih hirurga u Srbiji i nema kad, al' voli da ima.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hohštapler

T7 yamaha je najavljena pre 2 godine... navodno na AICMA ce biti prikazana.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini


Taraba

Od novijih (cutaj, zadnjih 10 godina) DS je izaslo:
1. WR250R
2. CRF250L
3. KLX250S

To. je. to.
Sva tri su dosta slabi.
Honda i Kawa su kante za off road deo.
WR je jedini koliko toliko balansiran motor, ali i kosta.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 30 Oktobar, 2018, 15:09
Kakav crni ercberg, drugar ne zna ni menjaè da vozi, do sad vozio Yamasaki skuter. Idem veèeras da ga uèim. Jutros nije mogao da ga upali, zove me da me pita ¹to a njemu motor u brzini, æopava spu¹tena :D

Joj... Zato nisam nikom osim bratu rekao da sam kupio prvi motor... A i njega sam odjebao na keca kad je rekao da æe on da ga doveze iz Bataje do Zvezdare, va¾i moj prvi motor ti da prvi vozi¹, ma ni mrtav... Jes' da sam usput dva puta pao ali nikad nisam za¾alio... Osim to veèe privremeno... :D