Glavni meni

Izrada sportskog semafora

Započeo zagadjenje, 09 Oktobar, 2018, 16:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Kineski va¹ar... ;D ;D ;D


@Pe¹iæ:
Imam punu firmu programera i kodova koje su u nastavcima pisale generacije kolega, majko mila cirkusa... :o ;D ;D ;D

megaidiot

danas sam izgubio dan na krpljenju kontrole 100x30 led panela koji smo radili da pusta svakakve pizdarije pre 5 godina.
jedva se snadjoh, a ja radio...  [neampojma]

Lazic

Kreèana bato kreèana... Opaka boljka... ;D

Glava Dole

#23
Citat: ЯЭВОЛУТИОН...ovaj arduino uno je do jaja...


A i zarazan... :D




Laki-zr

Pitajte Bokija mo¾da mo¾e da pomogne


Gašpar

Javljam ti se Alja, da vidimo ¹ta nam je èiniti  [cheers]

megaidiot

Citat: Glava Dole poslato 11 Novembar, 2018, 02:47
Citat: ЯЭВОЛУТИОН...ovaj arduino uno je do jaja...


A i zarazan... :D
jeste, a sad ima za slicne pare mnogo brzih i boljih varijanti na temu arduina, ali se na njima radi isto, tj. isto je razvojno okruzenje (djubre, ali fala bogu ima i plugin za visual studio) i isti kod sa arduina radi i na njima (samo neke stvari interno rade malo drugacije).
ono sto jebe arduino i slicne jeste sto su hobi proizvodi, nisu za industriju, recimo desava se da hvataju sum pa pocnu da brljave.
takodje masa biblioteka koje su na netu su lose napisane.

ЯЭВОЛУТИОН

koje slicne pare ...3 evra....mislim da nema
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

nema za 3, sve bolje je preko 15, al ima i zasto.

ЯЭВОЛУТИОН

ovo radim za klub u kojem klinac trenira o svom trosku...kad neko bude davao iz budzeta kluba onda mozemo kako god hoce...i za 50 ima....ako hoce da plate napravicemo i merenje vremena i licne greske i ona dva za napad i kad istekne da se pali crveno  oko table....sve moze ako ima para...ovo je budzet varijanta....ne moze jeftinije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

ma ne kazem da ti treba bolje za to, nego sam dosta puta video da ljudi rade na arduinu nesto ozbiljno sto bi zeleli da prodaju kao proizvod, pa kad pocne da zajebava ne znaju sta je, pa sam omladini u firmi zabranio da se na arduinu radi bilo sta sto ce se nekome pokazati i za sta ovaj moze da odluci da se stvarno pravi, osim na nivou experimenta i ajd da probamo.

ako treba neka pomoc za taj semafor, vici.

ЯЭВОЛУТИОН

javi kinezima da malo ubrzaju posiljku tih dioda...dok ne stignu ne znam koliki je raspon pa nemogu da pravim tablu....a mora da bude troslojna ...u galenici ima dimljeni klirit i ima crni....nadam se da je crni dovoljno proziran da se vide diode....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot


ЯЭВОЛУТИОН

ok....valda ce pre kineske nove
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11