Glavni meni

baterija za ebike :)

Započeo eclipse4, 05 Oktobar, 2018, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

manijaci,juce bio ovde (nemacka) kod dede gore na potkrovlje i pronadjem bateriju (naravno i bicikl) koja je bila skinuta sa bicikle,komplet sa punjacem,medjutim nece da puni.
bicikl su kupili nov 2013 i kaze deda da su ga mozda 5-6 puta vozili i to je tako bilo ostavljeno....meni deluje kao da je oklop baterije malo nadut....u svakom slucaju kako god,nece da puni.

nova bat. je oko 230e ovde.....moze li to da se resi za jeftinije pare ili ne?

unapred fala.

MIGE

sve zavisi koja je baterija,koji bike...

®or¾ GTI

Daj info koja je baterija u pitanju , ja sam na kruzu bike menadzer  i imamo e bikeove mozda mogu nesto da nadjem ovde ili kad mi porucujemo za nase,ako imaju taj tip :)

ЯЭВОЛУТИОН

u njemu su najverovatnije industirijal baterije...i verovatnije je da su crkle od prepunjavanja jer je crkao kontroler......ako kontroler nije crkao moze relativno jeftino da se resi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Auuuuu kako zaboravih da napisemza model stvarno samo dzontra kontra!



https://i.ebayimg.com/images/g/88UAAOSwpLNYB0lK/s-l300.jpg


eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Oktobar, 2018, 17:08
u njemu su najverovatnije industirijal baterije...i verovatnije je da su crkle od prepunjavanja jer je crkao kontroler......ako kontroler nije crkao moze relativno jeftino da se resi....

Kad se ubaci u struju jednostavno se nista ne desava,ne pokazuje nista....a punjac svetli zeleno.


eclipse4

nije mi to po izgledu ista a i neznam kakva je ta od njih ....

Gašpar

Ako uporedi¹ tvoju sliku i cheov link videæe¹ da je to ta


eclipse4

uporedio i nije to ta po izgledu.....imas link gore al evo slike opet


eclipse4

a ako nekom nesto znaci evo kako izgleda unutra



a na ovoj slici se vidi kako je cini mi se oklop baterije nadut...nema vise kockasti oblik,sto na drugoj strani nije tako


eclipse4

rekao bih da je unutra bas kao i ova iz ovog linka i po oznaci i po jaci a i marka je ista pylon

https://www.pedelecforum.de/forum/index.php?threads/phylion-einzelzelle-gesucht-f%C3%BCr-akkupack-xh370-10j-36v.35515/

37 volti

ЯЭВОЛУТИОН

a da je nisi punio pasuljem....mozda se zato nadula...ili je neko jebo....ali onda samo moras da sacekas jos koji mesec i dobices ili jednu ili vise novih baterija....ne zaboravi da ih redovno povijas i punis...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Bem ga pa nije bila kod tebe....ne verujem da je jebena.

eclipse4

Ima li pomoci? Zorzgti?

I da ne otvaram novu temu (kao sto sam napisao kljuceve ne mogu da nadjem),jel moze da se napravi kljuc za ovu bravu ili nema sanse?


®or¾ GTI

Nazalost ne ,ovi bajkovi kod mene su sa bosch baterijom , a kljuc pitanje ko moze da ti napravi, jel ti je baterija osta zakljucana ili ne, ako nije mozes da zamenis i stavis drugu, mi ove bajkove ne zakljucavamo nikad imam brdo kljuceva i par punjaca viska ali su bosch i neki kineski sa pinovima kao kod misa ili tastature za komp pre usb a :)

eclipse4

ne,ne,otkljucana je baterija na srecu....pa ne bi moglo da se stavi od bosha? ako je ista jacina i amperaza?
a kljuc ako bih mogao da narucim jos bolje,al ne znam dal moze