Glavni meni

SCHUBERTH S1

Započeo serbduck, 05 Oktobar, 2018, 12:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck

Prodajem polovnu kacigu SCHUBERTH S1.
Velicina XL ili 60/61cm
Cena 50e

Stanje kao na slikama. Fotografije bez glancanja, pranja i spremanja za prodaju.

  Tel: 062 100 70 48























   [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ЯЭВОЛУТИОН

ovim hondinim nalepnicama si joj poremetio strukturni integritet....pogledaj po internetu...ns bljb sajtu imas o tome :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

Poremecen strukturni integritet...dal je moguce  [facepalm] [facepalm] [facepalm]

Citah onomad nesto o tome...cini mi se da je Farbach imao dobar odgovor, al me mrzi da trazim.

Elem, po zelji eventualnog kupca skidam nalepnice o svom trosku i bez ikakvog ostecenja.

Poremecen strukturni integritet...  [samoubistvo] 


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

icatenej

Ne, pazi, garantovano si joj naru¹io strukturni integritet. Ona je u stvari sad ispod tih nalepnica poèela da se raspada na molekularnom nivou, samo ti toga nisi svestan :D :D :D

Gavrolini

Ona je prvo pocela da se raspada pa je zato i zalepio nalepnice da je odrzi u komadu :)

serbduck

Jbg...sta da radim kad pravim dobre nalepnice... Sve drze!
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

milomir22

#6
S ovom kacigom sam presao brdo kilometara, za te pare je skroz korektna kaciga, neke od mana su joj velika tezina i ocajna ventilacija cak i s otvorenim lufterima, inace pinlok, suncane naocare, to sto je poprilicno tiha bi bile neke od prednosti.

Moja je u malo drugacijoj kolor semi...



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr