Glavni meni

Pomoæ oko izbora laptopa

Započeo jevta, 05 Oktobar, 2018, 10:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Javlja se potreba za zamenu dva komada u kuæi.Pa smo veæeli o potrebama ali nismo dovoljno struèni i informisani pa da probam ovako.
Postavili smo neke zahteve.
Aluminijumsko kuæi¹te
Velièina ekrana 14 +/-
Ram 4+
E sad SSD ili hard
Procesor ??
Grafika ???
Novo ili polovno

Sve ovo je podlo¾no promeni ako je razumno.
Nismo zahtevni korisnici office,NET po neki film,slike. Ni¹ta igrice i obrade video materijala.Treba da budu mobilni ¹to znaèi da nisu prete¹ki........
Cena nije problem para nema znaèi ¹to povoljnije u odnosu na kvalitet
Svaka pomoæ u savetu je dobrodo¹la

zlacjani

Imam ja 30-ak laptopova, polovnih done¹enih iz ©vedske, dovukao kad sam i¹ao po jedan,.drugi,peti auto, a nisam se trudio da ih prodajem...pa mo¾da ti se svidi ne¹to.

U Rakovcu, naleti ako ti nije mrsko
Uzme¹ proba¹, pa ¹ta ti odgovara...

bucko

Pricao mi rodjak kad je bio kod drugarice a ona zavrsila neki faks u vezi ITa i upravo kupila lap top a i njega zanimalo pa je pitao sta ju je opredelilo bas za taj,koje performanse , a ona mu kaze pa bio je roze boje [rofl] [rofl] [rofl]

viper

Citat: zlacjani poslato 05 Oktobar, 2018, 10:44
Imam ja 30-ak laptopova, polovnih done¹enih iz ©vedske, dovukao kad sam i¹ao po jedan,.drugi,peti auto, a nisam se trudio da ih prodajem...pa mo¾da ti se svidi ne¹to.

U Rakovcu, naleti ako ti nije mrsko
Uzme¹ proba¹, pa ¹ta ti odgovara...

Napisi sta imas u ponudi.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

zlacjani

E, sorry, malo sam se raspustio, imam jo¹ istih 30-ak laptopova i par nekim mini Mac-ova...gledaæu sve da utopim nekom trgovcu, baterije su pocrkale od stajanja, nemam ¾ivaca da ih gledam vi¹e :-)

jevta

Da ja i zaboravio da napi¹em ja sam meni obezbedio preko zahvaljajuæi kolegi Zlaæanom.
Æerka poruèila iz maðarske neki lenovo ispalo povoljno