Glavni meni

Video nadzor

Započeo davidoff, 29 Septembar, 2018, 15:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zagadjenje

Citat: perlx poslato 30 Septembar, 2018, 23:23
Takodje, zakonom je zabranjeno snimanje javnih povrsina.

Ja ba¹ kontao da postavim na prozor kameru i snimam parking ispred zgrade. Reko¹e mi da moram paziti da u kadar ne uðe neèiji prozor, terasa i sl. Pa sad bem li ga, prema tom nekom zakonu, smem li snimati parking ispred zgrade?
Tjuning bud¾ing

davidoff

Citat: bucko poslato 01 Oktobar, 2018, 20:09
Ako imas iz tvog stana slobodan pogled na garazu mozes da stavis predajnik tamo a kod kuce prijemnik i snimac i tako resavas problem kablova.
Drugo imas u vip-u opciju cuvarkuca preko gsm-a ,jeftino a dobro resenje za te pare.Uzmes njihov gsm wifi i ip kameru,biras koliko ces i magnet za vrata npr i kod  narusavanja prostora dobijas info i snimak na mob


https://www.vipmobile.rs/privatni/usluge/cuvarkuca



Nemam pogled na garazu, nazalost moj stan gleda na suprotnu stranu. Nisam imao u vidu ovu opciju kod VIP-a, ozbiljno cu je razmotriti. Hvala na sugestiji.
We won't forget you Marco....


Ivicat

Citat: zagadjenje poslato 02 Oktobar, 2018, 00:25
Citat: perlx poslato 30 Septembar, 2018, 23:23
Takodje, zakonom je zabranjeno snimanje javnih povrsina.

Ja ba¹ kontao da postavim na prozor kameru i snimam parking ispred zgrade. Reko¹e mi da moram paziti da u kadar ne uðe neèiji prozor, terasa i sl. Pa sad bem li ga, prema tom nekom zakonu, smem li snimati parking ispred zgrade?

Ovo sam i ja hteo...

bucko

#23
Citat: davidoff poslato 03 Oktobar, 2018, 04:56
Citat: bucko poslato 01 Oktobar, 2018, 20:09
Ako imas iz tvog stana slobodan pogled na garazu mozes da stavis predajnik tamo a kod kuce prijemnik i snimac i tako resavas problem kablova.
Drugo imas u vip-u opciju cuvarkuca preko gsm-a ,jeftino a dobro resenje za te pare.Uzmes njihov gsm wifi i ip kameru,biras koliko ces i magnet za vrata npr i kod  narusavanja prostora dobijas info i snimak na mob


https://www.vipmobile.rs/privatni/usluge/cuvarkuca



Nemam pogled na garazu, nazalost moj stan gleda na suprotnu stranu. Nisam imao u vidu ovu opciju kod VIP-a, ozbiljno cu je razmotriti. Hvala na sugestiji.

Dovoljan ti je smart paket za 260 eura , pusti ti UFFa, on se sprema ko da ce da mu udju Pink panteri [rofl] [rofl] [rofl]