Glavni meni

Citroen Xantia 2.0 HDi

Započeo VR 46, 26 Septembar, 2018, 11:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    NE znam da li pasuje. U trojku u neke je isao kozni enterijer to znam . NEgo ne javi mi ti spec za one audio stvari .  [watching]

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 07 Decembar, 2018, 21:19
    NE znam da li pasuje. U trojku u neke je isao kozni enterijer to znam . NEgo ne javi mi ti spec za one audio stvari .  [watching]

Tezga 412 red 28...

FANTOM

    Koja pijaca ?   ;D Jel imas enterijer ili imas presvlake  [rofl] ?

dzimika

Citat: FANTOM poslato 07 Decembar, 2018, 21:03
"Zako" kako god vrhunska stvar  :) . Voleo bih da imam i u golfu cini mi se da je islo u VR6 ceo kozni enterijer ...  :D Volim kozu u kolima .

Pre nekih 10god za  malo da uzmem VR6 koji je malo nagoreo :) sve unutra celo ostalo osim table malo i soferke, uzeo ga komsija i ubacio 1,8 motor u njega jer delove za VR6 je jako tesko naci

®or¾

 
Citat: CBRR1 poslato 07 Decembar, 2018, 21:30
Citat: FANTOM poslato 07 Decembar, 2018, 21:19
    NE znam da li pasuje. U trojku u neke je isao kozni enterijer to znam . NEgo ne javi mi ti spec za one audio stvari .  [watching]

Tezga 412 red 28...
[rofl]  [rofl] ;D  [clapp]

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 07 Decembar, 2018, 22:01
    Koja pijaca ?   ;D Jel imas enterijer ili imas presvlake  [rofl] ?


nbgd..ima sve..

Darko

Joco , prodaces auto kad budes skinuo ovu 46 nalepnicu pozadi
[rofl]

VR 46

Сутра скидам налепницу... [rofl]
Twist of wrist!

VR 46

Налепницу нисам скинуо,али сам зато ауто продао! Може катанче. [dancing]
Twist of wrist!

FANTOM

    za koliko je otisao ako nije tajna ?

VR 46

Twist of wrist!

FANTOM

    Kakav promasaj  [doh] [facepalm] . Mislim ja to sam sa sobom. Mogao sam da imam kola da se vozim :D , bez da srafim  [doh] [cheers] [zvizdi]

UFF

neka neka upali ce golf.. valjda
posle jos samo kozu da mu kupis :D

FANTOM

    Kazu da svako ima svoj projekat auto . Pa ja reko sto ne bi imao i ja. A znam neke ljude u E 46 isto ubacivali i to alcantru  ;) . Salu na stranu kod ovog citroena po meni licno je jedini minus sto je dizel ja volim beznin zbog plina  [rofl] [thumb_up] . Al ko zna mozda stignemo i do koze u Golfu videcemo  [watching]

Lazic

Da se nisam navukao na gejmobil, Xantija ima sve ¹to treba d'ima svaki auto... Hidropneumatsko ogibljenje, dovoljno jak motor, veliki gepek, ko¾na sedi¹ta, klimu... Skoro savr¹en... Vozio sam ih nekoliko, uvek mi je bila do jaja, skoro kao XM al' za mnogo manje para...

MIGE

Citat: FANTOM poslato 26 Decembar, 2018, 01:55
    Kazu da svako ima svoj projekat auto . Pa ja reko sto ne bi imao i ja. A znam neke ljude u E 46 isto ubacivali i to alcantru  ;) . Salu na stranu kod ovog citroena po meni licno je jedini minus sto je dizel ja volim beznin zbog plina  [rofl] [thumb_up] . Al ko zna mozda stignemo i do koze u Golfu videcemo  [watching]
evo ti moj 106  ;)

UFF

Citat: FANTOM poslato 26 Decembar, 2018, 01:55
    Kazu da svako ima svoj projekat auto . Pa ja reko sto ne bi imao i ja. A znam neke ljude u E 46 isto ubacivali i to alcantru  ;) .

osim kompletnog enterijera radio sam jos svasta, ako se sad setim svega:

trokraki kozni volan, pa povezivao komande jer su mi u ovlascenom servisu rekli da nece moci da radi, presvlacio tapacirunge, ubacivao ozvucenje, menjao letnje i farbao zimske felne, farbao auto, farbao delove enterijera lajsne itd, ubacio naslon za ruku, prstenje oko instrument table, angel eyes, bele migavce, polirao farove, presvlacio kozu volana i oko menjaca, zatamnjivao stakla, stavljao otpotrnike umesto nove folije ispod sedista suvozaca kao i u volan umesto okruglog air bag-a dok ga nisam nasao (samo air bag bio 200e a alncantara enterijer 600e) ali sve je to bilo vizuelno, hoces jer volis, auto bio potpuno ispavan, samo sam uradio servis i stavio nove amortizere i komplet prenji trap jer je sve od mariniuma pa ne mozes samo kugle da menjas, zato sam i imao volje da sredjujem jer sam se za to vreme vozio inace sanse nema da bi se drkao tako kao ti a da mi auto stoji

despic

Pa da, svako normalan proda auto kad mu se pokvari. Prodao sam bar 3 auta sto sa "fantomskim" sto sa smarackim kvarovima. Ne idem ni kod doktora a kamoli kod majstora. Za malo da prodam jedan pre neki dan al se ispostavilo da mi je samo prazan rezervoar. :P
Inace, iako nisam ljubitelj ni dizela ni francuza ovaj autic mi deluje sjajno. I sto se tice opreme i sto se tice ocuvanosti. Iznenadjen sam. ALI otisao je, da se ne lazemo, za realne pare...Mozda je mogao do somica da dobaci.
klasican divljak

Lazic

Ne znam ali za te pare ko god da je kupio da skaèe od sreæe... Nego omladinac nam nije jo¹ svestan u ¹ta se uvalio sa sledeæim autom... :o ;D Kupio moderno sranje... :D

UFF

Kupio pravi auto BMW E46 a ne francusko govno :D