Glavni meni

Kupio bih podizace koramana

Započeo feelgod, 25 Septembar, 2018, 21:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ne postoji gradacija gresnosti....to ti je kao da ti neko utera kurac ali samo glavic...pa ti kazes da nisi pedercina nego pedercic....mislim ne odnosi se na tebe licno vec figurativno...mislim ne mozes biti malo gresan...ili jesi ili nisi....recimo precednik....to sto je on likani pusio ne moze se okarakterisati kao malo peder....ne mo ze...kraj...nije likana zensko pa da ga je prevarila i ubalila mu gumenu bombonu...jok...prvi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Ok. Ne mogu tako nisko da padnem da stavim bilo sta sa afrike na xtz.... Jesi sad zadovoljan?

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 26 Septembar, 2018, 13:47
Generalno ustvari uopste ne volim ljude.

Realno. Okru¾en si ¹abèanima. :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Sto mu gromova, Gavro, zakleo bi se da je namerno upotrebio slovo B

[rofl]

Gavrolini

Citat: Hoh¹tapler poslato 26 Septembar, 2018, 23:24
Citat: Gavrolini poslato 26 Septembar, 2018, 13:47
Generalno ustvari uopste ne volim ljude.

Realno. Okru¾en si ¹abèanima. :D
©abèanima sigurno nisam, ©apèanima mozda. Ali svejedno sve cesce volim da nema uopste ljudi oko mene. Evo zadnjih mesec dana da li sam progovorio 100 reci sa nekim na poslu.


UFF

gavra saBcanin prevarant tezak, kad smo se vracali sa Tare namerno na vodio preko nekih dzombi  [rofl]

dzimika

Citat: Gavrolini poslato 26 Septembar, 2018, 22:31
Ok. Ne mogu tako nisko da padnem da stavim bilo sta sa afrike na xtz.... Jesi sad zadovoljan?

Pitaj popsija koliko mu je bilo udobnije sa kormanom od TA :P

ЯЭВОЛУТИОН

popsy nije merodavan...ni za sta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Jel svaki fatbar(28cm) se zavrsava kao obican za rucke(22cm)?

krsta63

Svaki, osim 32-jke i 37,5, za copere,  oni se zavr¹avaju na 25mm

ЯЭВОЛУТИОН

kad smo vec kod toga
pre desetak godina pravili neki streetfighter i nismo imali drag bar...ali imali cevku 30 od marinijuma...3mm zid....od necega....izbiksnujemo one nosace od 32 , izbusimo prekidace na 32 raiborerom i napravimo samo novu rucicu gasa...jedva navucemo gume na krajeve ...
pre pet godina zove decko i pita kako i gde da kupi gume ...otprilike gde smo mi kupili.....vristao sam od smeha....rekao mu da kui nove prekidace od gsxra i neki krsten drag bar ...mnogo smo grejali gumu i navlacili je nas dvojca dok je treci drzao motor da se izvrne.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Ove danasnje kobajagi protaper se raspadaju i kad na 22 navlacis

Hohštapler

Ima Steva (Conti) u radnji dobrih ruèki, ja bar ¹to sam video..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

feelgod

Meni moji stigli, kvalitet sasvim OK, ali morace malo da se doradjuje pa cu to preko zime :).
Jebucka me saila za saugh, ali neki nosacic ce da se napravi.

Gavrolini

Ali nesto odlepio, zadnjih par posiljki mi stizu za 6-10dana...pre uvek bilo 30+ dana

feelgod

Meni juce a porucio 9.28, prezadovoljan sam :)

feelgod


Lazic