Glavni meni

Yamaha thundercat

Započeo maregsxr, 19 Septembar, 2018, 10:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...srad i bolje ide uz tetova¾u na vratu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini


maregsxr

Citat: Gavrolini poslato 22 Septembar, 2018, 20:39
Ma odlican je srad600...za pucanje po skupovima
Ajde,evo menjam ovu yamahu za srada 600-750ccm ne bitno...😄

Gavrolini

Pa ko ce da uzme tu yamahu ako ide losije od srada :)

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Deo interesantan za temu poèinje na 1:00.  :)

Hoh¹tapler objasnio®
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

maregsxr



Nema nista bez Yamahe gsxr 16 800ccm 😄😄😄

CBRR1


UFF

a gde je munja u pozadini?

te yamahe su zabranjene za voznju kad ne grmi i kad nemas macku u jakni ili rancu

Gavrolini

Eno fantom nosi pune dzepove leda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2018, 22:52
a gde je munja u pozadini?

te yamahe su zabranjene za voznju kad ne grmi i kad nemas macku u jakni ili rancu
pretpostavljam da ti hondini fireblade i firestorm hornet i istala imena ne smetaju....


btw
cujem da se snicla postala bljak a da je zelena salata zakon...i gledanje u sunce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aæimo

Zato mu ii smeta lo¹e vreme i thunder-i..

milomir22

Sa povecanjem cene goriva i pogorsanjem vremena (mislim na zahladjenje) srazmerno raste i kenjanje po forumima. Ako su motori ok sto se tice performansi i pouzdanosti, zabole me kako se zovu, nek budu i baba kurana, jebe mi se.

Sto se tice tandzara, asa nisam vozio niti znam kakav je, a macku ima nekoliko poznanika i znam da se uz skromno odrzavanje siti navozase, jednu sam cak i ja provozao. Za mene je previse sportski nastrojen motor, los polozaj za duze voznje, a i debeo sam, preko 100 kila imam, pa ne mogu komotno da se spakujem, sto se tice ogibljenja, kocnica i agregata, sasvim pristojan stroj za to godiste. Najveca mana mu je mozda far, koji sija kao gasna lampa, otprilike da mu je funkcija u serijskoj izvedbi 0.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

#35
    Moj i dobro ide i dobro sija far i udoban je za duza putovanja i trosi 5.5 na sto km ide litra jako fino .
   Uff sta ce covek prica narod da je presao na biljnu ishranu postujem . Mada sto se mene tice muskarac mora da jede meso da bi dobro kreso  [rofl] [cheers]
   Gavrolini nisam skontao foru sa ledom , kakav crni led u dzepove tesna mi jakna ne moze ni telefon da stane  [rofl] .
   Mogu vam reci sad u nedelju sam vozio pun djavo motora i mogu vam reci moj Thunderace nista puno ne zaoztaje u potezanju , polozaju sedenja itd. Kad uzemem u obzir koja je cena tih novijih motora koje sam probao a koja cena mog motora . Sto se mene tice daje mi fin ugodjaj u voznji i dosta vise nego sto kosta .  [cheers]


Gavrolini

Fantom dok smo bili klinci krajem devedesetih svi smo tripovali da je prevod tvog motor gromov led :) i ja ti sve verujem sto se tice motora. Naravno da litra ni jedna ne poteze lose...sem potrosnje od 5.5l. Pa kako brate,kojom magijom? Pa najnovije litre ne trose tako malo.

Hohštapler

©ta kako? Vozi kao pièka (kao i ja). Kolko da trosi na 90-110?
Evo ti moj motor u ovoj sezoni, svako sipanje zabele¾eno, 41 sipanje, preko 10k km


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Cemu onda toliko ccm i ks? Cemu onda grbljenje na heblovima?

Slaninar

Citat: Hoh¹tapler poslato 25 Septembar, 2018, 07:05
©ta kako? Vozi kao pièka (kao i ja). Kolko da trosi na 90-110?
Evo ti moj motor u ovoj sezoni, svako sipanje zabele¾eno, 41 sipanje, preko 10k km







[rofl] [srce]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen