Glavni meni

Yamaha thundercat

Započeo maregsxr, 19 Septembar, 2018, 10:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

maregsxr

Pozdrav drugari,
Pazario sam skoro thunderceta pa mi malo bode oci ona zadnja guma koja je uska kao na bajsu,pa me zanima,da li moze da se ubidzi felna siroka 180?Jos bi bilo dobro ako bi neko imao sliku... ;D

UFF

Opet neki gromovi ovaj put sa mackama, jel i on bio najbrzi kad je izasao pa zato grom u imenu?


maregsxr rekli su ti da moze da se nabudzi a?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: maregsxr poslato 19 Septembar, 2018, 10:46
Pozdrav drugari,
Pazario sam skoro thunderceta pa mi malo bode oci ona zadnja guma koja je uska kao na bajsu,pa me zanima,da li moze da se ubidzi felna siroka 180?Jos bi bilo dobro ako bi neko imao sliku... ;D

ako hoces mogu da ti dam zadnju od fzr1000 na koju ide 180....da probas pa ako ti odgovara da se menjamo....kompletna felna sa diskom i nosacem lamcanika i osovinom cini mi se....cak je na njoj i neka guma 180
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: maregsxr poslato 19 Septembar, 2018, 10:46
Pozdrav drugari,
Pazario sam skoro thunderceta pa mi malo bode oci ona zadnja guma koja je uska kao na bajsu,pa me zanima,da li moze da se ubidzi felna siroka 180?Jos bi bilo dobro ako bi neko imao sliku... ;D


...ciklistika je nauka. Ne, ne zna¹ ti bolje od yamahinog in¾enjera.
Nije to samo "¹ira guma". Estetika je nebitna.
Teme za googlanje:
neove¹ena masa
¾iroskopski efekat
rotirajuæa masa
krak sile

Uostalom... stavi pa æe¹ skontati.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Hoh¹tapler poslato 19 Septembar, 2018, 18:14
Citat: maregsxr poslato 19 Septembar, 2018, 10:46
Pozdrav drugari,
Pazario sam skoro thunderceta pa mi malo bode oci ona zadnja guma koja je uska kao na bajsu,pa me zanima,da li moze da se ubidzi felna siroka 180?Jos bi bilo dobro ako bi neko imao sliku... ;D


...ciklistika je nauka. Ne, ne zna¹ ti bolje od yamahinog in¾enjera.
Nije to samo "¹ira guma". Estetika je nebitna.
Teme za googlanje:
neove¹ena masa
¾iroskopski efekat
rotirajuæa masa
krak sile

Uostalom... stavi pa æe¹ skontati.

Ajde da uzmemo i to u obzir, kako objasnjavas motore istih karakteristika sa sirom gumom, npr koju su postavili inzenjeri u Suzukiju...??? Menjaj to ako ti bode oci, neces nista izgubiti sa tvojim nacinom voznje samog motora.

bobangsxr

Ja sam na mojoj biv¹oj fzr 600tki stavio felnu od gsxr 750 I uop¹te nisam primetio da je bila naru¹ena ciklistika ili nesto drugo... Mozda i jeste malo ali kao sto vec rekoh nisam primetio... Viljusku sam napravio i gledao sam da bude max kraca u odnosu na fabricku... I dobio sam d aje isla na tocak mnogo bolje nego sa fabrickom

ЯЭВОЛУТИОН

nema uticaja jer je razlika u masi jako mala.....u pitanju je felna od 5 cola sirine zamenjena sa 5,5 cola....da bi prihvatila gumu 180...veci je zajeb staviti gumu 180 na 5 cola siroku felnu,,,,onda profil gume ne dozvoljava ulazak u krivinu kako treba...ali to je druga prica.....ova felna je uzeta sa namerom da se promeni zadnja na fj1100 koja je 16 cola.....inace fj1200, koji ima isti ram i vesanje nosi 17 inca felnu i napred i pozadi......prednji tocak i viljuska su zavrsili na mojoj kawi 1100 a ostala zadnja....mislim da ima i kandza i nosac...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maregsxr

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2018, 11:01
Opet neki gromovi ovaj put sa mackama, jel i on bio najbrzi kad je izasao pa zato grom u imenu?


maregsxr rekli su ti da moze da se nabudzi a?




Aha... 8)

maregsxr

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Septembar, 2018, 15:40
Citat: maregsxr poslato 19 Septembar, 2018, 10:46
Pozdrav drugari,
Pazario sam skoro thunderceta pa mi malo bode oci ona zadnja guma koja je uska kao na bajsu,pa me zanima,da li moze da se ubidzi felna siroka 180?Jos bi bilo dobro ako bi neko imao sliku... ;D

ako hoces mogu da ti dam zadnju od fzr1000 na koju ide 180....da probas pa ako ti odgovara da se menjamo....kompletna felna sa diskom i nosacem lamcanika i osovinom cini mi se....cak je na njoj i neka guma 180
Moze druze.

maregsxr

Ma ova yamaha je utrcala ne planirano.Uglavnom vozim suzuki,mnogo ga volim,ali kao sto rekoh,utrca ne planirano.Drugar je pao sa nje,malo je ogulio pa sam je uzeo kako bi se zanimao preko zime...Pre nje sam vozio SRAD-a i za nju je zverina.Na papiru je bio jaci za 30ks a u praksi...duplo...😄Izvinjavam se obozavaocima yamahe.

UFF

Citat: maregsxr poslato 20 Septembar, 2018, 00:28
Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2018, 11:01
Opet neki gromovi ovaj put sa mackama, jel i on bio najbrzi kad je izasao pa zato grom u imenu?


maregsxr rekli su ti da moze da se nabudzi a?




Aha... 8)


e pa nek ti ga nabudzi onaj sto ti je to rekao

! No longer available

Gavrolini

Srad zverina za bilo sta? Onda je ta tvoja yamaha u velikom kurcu.

maregsxr

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2018, 01:33
Citat: maregsxr poslato 20 Septembar, 2018, 00:28
Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2018, 11:01
Opet neki gromovi ovaj put sa mackama, jel i on bio najbrzi kad je izasao pa zato grom u imenu?


maregsxr rekli su ti da moze da se nabudzi a?




Aha... 8)


e pa nek ti ga nabudzi onaj sto ti je to rekao

! No longer available
E to,to. 😄😄😄

maregsxr

Citat: Gavrolini poslato 20 Septembar, 2018, 03:07
Srad zverina za bilo sta? Onda je ta tvoja yamaha u velikom kurcu.
Pa druze i na papiru je slabija a kamo li u voznji.Budimo realni.Opet ne mozemo da poredimo srada koji je R i ovu jamahu  koja je F.Samo sam rekao da sam pre nje vozio srada i drasticna razlika...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 20 Septembar, 2018, 03:07
Srad zverina za bilo sta? Onda je ta tvoja yamaha u velikom kurcu.
uze mi rec iz usta,,,taj thundercat je bolji motor bar tri koplja kad je ispravan...ide bolje, koci prevrce preko glave i lezi ...sto se za srada ne moze reci....ili ti je jamaha u kurcu ili te jebe emotivan stav....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maregsxr

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2018, 14:24
Citat: Gavrolini poslato 20 Septembar, 2018, 03:07
Srad zverina za bilo sta? Onda je ta tvoja yamaha u velikom kurcu.
uze mi rec iz usta,,,taj thundercat je bolji motor bar tri koplja kad je ispravan...ide bolje, koci prevrce preko glave i lezi ...sto se za srada ne moze reci....ili ti je jamaha u kurcu ili te jebe emotivan stav....
😂😂😂😂😂 vazi,vazi

Gavrolini

Stoji da sve 600ccm traze obrtaje..ali brate srad i 600 i 750 bukvalo ide samo zadnje 2k pred crveno. Dotle je jebeno bukvalno mrtav. Koci kao i svaki suzuki do k4,kao kurac.

ЯЭВОЛУТИОН

a rves se ko sa bikom u krivini....lakse sam vozio gs750 iz 79....a ruzan je za medalju...pored hayabuse nema ruzniji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM



    Ajde nemoj da ste na kraj srca  [zvizdi]

Gavrolini

Ma odlican je srad600...za pucanje po skupovima