Glavni meni

Honda VFR 1990

Započeo Super Saiyan, 18 Septembar, 2018, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Super Saiyan

Manijacii ,
sva¹ta sam nesto gledao i ovo mi se èini kao mo¾da najbolji motor u ovom cenovnom rangu (870e) , koji trenutno mogu da priustim sebi...
Zanimaju me va¹a misljenja, saveti...
Link je  :
https://www.polovniautomobili.com/motori/13043897/honda-vfr




Pre nego sto sam video VFR-a, razmatrao sam kupovinu Yamahice XJ6N
https://www.polovniautomobili.com/motori/12753872/yamaha-xj6n










Sta raditiii ?

ЯЭВОЛУТИОН

zavisnosti od tvojih dimenzija....krupni ljudi izgledaju smesno na diverziji 600 a sitnima je vfr pretezak....kad budes hteo da prodajes diverzija ce verovatno brze naci kupca...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Super Saiyan

Hvala na znacajnom odgovoru... :)

Super Saiyan

Jesu li prihvatljive cene ?

ЯЭВОЛУТИОН

nekako sam stava da ispod 2000 evra ne mozes kupiti dobar motor ....evo recimo vfr od 750 evra....
dve gume 200 evra
lanac lancanici   150 evra
plocice tri para  90 evra
ulje filter 40 evra
servis viljuske 60 evra
svecice 20 evra
filter vazduha 25 evra
bez ruku 600 i kad dodas na onih 750 je skoro 1500....znam da je besparica ali motor je skupa igracka....kad dodas prenos i registraciju...sipas malo corbe i otisao si na 2000...kao i rekoh
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Stim sto... na tom od 2000€ opet imas sve to jer ni taj nije nov...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


mali_zmaj

U polovno se mora ulagati..,ja sam sad uyeo solidan motor i moram ulagati nesto u njega..,potrosni materijal...,za gume se nadam da ce biti uredne i slijedece sezone..,nadam se...,takodjer za lance i lancanike..  regleri,statori i ostali Hondini propusti me mozda cekaju,mozda ne..,al bar dok sve ne provjerim,necu biti miran!!
jin-jang

Gavrolini

Rev ali isto tako moze kao i vecina srba da kupi dve polovne dobre gume za 40e, kupi semeringe i ulje za 30 i odradi sam servis viljuske. Kupi obicne a ne iridium svecice za 1000din. Ne registruje i samo gas :)

ЯЭВОЛУТИОН

a moze i da umre sutra....kad kupujes gledas da prodjes najbolje sto mozes...za 750 evra je obicno sve mrtvo....obicno ni ne radi kako treba i slini ulje na sve strane....bolje dati koju stotku vise za dobar primerak u vrh stanju jer nikad neces svoj dovesti u to stanje ni za priblizne pare na za milon godina ako hoces da se vozis.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Istina samo sto ce i za koju stoju vise opet kupiti groba...svakako ce tesko vfr iz tog doba biti u top stanju

bigbad86

Doduse oni jako tesko crkavaju, stvarno moras da budes papan da ga pokvaris. Doduse Srbiji papana ne manjka :D

Gavrolini

Ciste zablude, crkavaju kao i svi drugi. A i agregat nije jedina stvar na motoru.

Hohštapler

Upravo tako, i zbog te zablude èesto budu totalno zanemareni. Sve iziskuje negu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

spoljasnje stanje motora govori o odnosu prema njemu uopste, jer odnos prema agregatu i ostalim delovima ne vidimo....retko mi se desi da vidim odrzavan motor spolja a da je mehanicki zanemaren....a znam dosta motora koji su mehanicki odrzavani a estetski krs....najcesca varijanta je kakav spolja takav i unutra....nije pravilo ali je najcesce...vise volim motor u prvoj farbi makar i zagraban na deset mesta i sa oguljenom deklom nego dobro ofarban....a najvise mrzim farbanje "iz estetskih razloga" u boje "koje se meni svidjaju"....






samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Довољно је да видиш где је залепио регистрациону налепницу,  па да знаш са ким имаш посла.
Друштво за заштиту од животиња

UFF


Lazic


Hohštapler

Citat: El Jefe poslato 20 Septembar, 2018, 10:29
Довољно је да видиш где је залепио регистрациону налепницу,  па да знаш са ким имаш посла.
Amin.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Za 1000 e mo¾e se naèi odlièan cbr600 f2
Po meni je ovaj VFR ok. Povedi nekog ko se razume u motore i ako je ok pazari.
Moguèe je da èak ne mora ni ulje menjati, da su ploèice ok, gume jo¹ malo voziti.... lanac masan i gura  [rofl] [yahoo]