Glavni meni

Probiker dvodelni kombinezon

Započeo jevta, 02 Septembar, 2018, 14:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Po¹to sam malo izgubio na kila¾i i nadam se da se neæu povratiti,ovo je postalo preveliko.Nije padano samo normalni tragovi kori¹tenja.
155 evropskih
0641433382










Gašpar


jevta

UPS
58 velièina ali to malo znaèi.
Najbolje bi bilo probati.Meni je velikaèak.
Probao nedavno Grof njemu je knap
Po meni za nekog 180-185 normalnog [rofl]


Gašpar

Ja se pakujem u 48, al mi ipak treba 50, u¹ao sam u deveti mesec  ;D

jevta

#4
zadnjih godinu dana sam izgubio 7-8 kila sa tendencijom daljeg gubljenja kila.
Kada sam ga uzeo bio mi komotan na 97-98 kila i nisam mislio da æu oslabiti [rofl]
Meðutim sad imam 86-87.
Juèe sam vozio u njemu i nije mi prijatno velik mi.Inaèe sam ga retko koristio.
ovo je kad sam uzeo

Grof

Grof je svinja koja je stigla do 110kg [samoubistvo]... e sada po¹to je èuka poèela da preskaèe je na dijeti i kile pooolakoo padaju (trenutno oko 104) kada sam probao kombinezon imao sam oko 100 i bio mi je skroz ok...  na visinu od oko (skromnih) 183cm....

Lazic

Ga¹pareviæu i Dunðerski, prasiæi jedni... :) Reèe prasac... ;D

Grof

... ¹to je najgore ja krmak kupio Dainese kombinezon dvodelni... ali mi pantalone imaju V-izrez pa se nadam da kada dodjem na ¾eljenih 91-92kg cu uspeti da ih zakopèam ;D

ЯЭВОЛУТИОН

posto je dvodelni...jel prolazi ovaj novi tehnicki
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Ima atest,homologaciju,coc,uverenje Agencije za bezbednost ..... [rofl] [rofl] [rofl]

jevta


Grof

Citat: jevta poslato 04 Septembar, 2018, 10:29
Ima atest,homologaciju,coc,uverenje Agencije za bezbednost ..... [rofl] [rofl] [rofl]
sve ima osim dovoljno materijala oko struka da se zakopèa ;)

jevta

Odneo ga deèko koji jo¹ ima fore da se ugoji  [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

da nisi naglasio da moze da prodje tehnicki nema sanse da bi ga prodao.....i trebao si naglasiti da je kombinezon jeftin....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Pa realno nije jeftin bio je jeftin kad je bio nov ovo sad je bila lepa cena