Glavni meni

BMW R1100GS

Započeo lukac, 01 Septembar, 2018, 20:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lukac

Prodajem usluzno mom dobrom prijatelju (i musteriji), BMW r1100gs god 1995, registrovan do aprila 2019, presao pravih 105000km.Motor je kupljen u Nemackoj od vlasnika,pre 3 god sa 80000km.Redovno odrzavan kod nas, ovog proleca stavljene nove gume, nov akumulator uradjen kompletan servis.Ima tri kofera,Seba rol barove, stitnike rucica i uticnicu.Nazalost pre dva meseca je drugar udario prednjim tockom u auto. Iz inostranstva kupljeni drugi stapovi, kugla,dva nova diska,a Djunta je promenio dve zice i nacentrirao tocak.Agregat radi kao sat, nema problema sa kvacilom, nijedan lanac se ne cuje-auspuh je jos fabricki.Nemam tzv paciji kljun (gornje krilo, pa smo improvizovali dok se ne pojavi dobro polovno na netu.Cena je 2500e, naravno posle probe i gledanja, postoji mogucnost dogovora, jer drugar kupuje mnogo noviji od preko.Lukac 063 339530 011 8484211














Lazic

Po¹to je registracija za njega?

lukac

Produzenje sa popustom oko 20-tak iljada bilo, ne znam sad zbog nove cene tehnickog pregleda

Lazic


lukac

Ako nabavim malu hoklicu, da se ja klasicno gradjen popnem na Bendzu provozacu se ovih dana,hehe.

ninja66

Jeftiniji od Afrike tog godista.
[neampojma]

lukac

Molim skinite oglas, hvala