Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


U stvari ne bih. Nije me briga.
Bitno mi je samo da vidim da se borac trudi. Nije mi toliko bitno ni da pobedi, ako vidim da je dao sve od sebe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini

Da nema neko da mu stoje bzv pa bi prodao dobre kozne rukavice 10 ili 12oz?  Poceo sam posle dosta godina da treniram kick box i moja stara dva para su se raspala posle mesec dana treniranja a ne bih sad da dajem mnogo para za nove.

mareskin

Citat: Gavrolini poslato 09 Mart, 2018, 16:59
Da nema neko da mu stoje bzv pa bi prodao dobre kozne rukavice 10 ili 12oz?  Poceo sam posle dosta godina da treniram kick box i moja stara dva para su se raspala posle mesec dana treniranja a ne bih sad da dajem mnogo para za nove.

Pogledaj ovde. Mo¾da ti ne¹to odgovara.

http://www.ringsport.rs/rukavice-za-boks
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


mkt


OKi

Choi Hong-2.18 m

mkt

ogroman jbt
nema neku tehniku al zato velicinu svakako ima

Gavrolini

Velicina je sve sto ima, nesto kao bob sap samo sa trunkom vecim mudascima.

mali_zmaj

Ma ekipa prava u K1,dok je K1 bio nesto, ga je sibala najstrasnije,ovi anonimusi ne znaju kako sa njim..
jin-jang

mkt


Gavrolini

Piter erc, badr hari, bonjanski i ekipa su borci...ovo je maskota.

eclipse4

Citat: mkt poslato 21 Maj, 2018, 15:20
ko ej ovaj covek
! No longer available

kad suvec imali muda da ubace brata Fedora Srbina u klipu,trebali su da ga puste do kraja

http://www.youtube.com/watch?v=82FmcJOb1vA

Hattrick

Ja sam uvek gotivio neke budaletine u tom sportu, ako se MMA moze nazvati sportom,  od Tito Ortiza i Ritch Franklina nekada, do Nate Diaza sada, i Vasa ludog Bakocevica sa nasih prostora.  :)

eclipse4

uzivao sam da gledam kad tuku tog tita...naj antipaticniji borac mi je bio

Hattrick

U pocetku karijere nisam mogao ocima da ga gledam, posle mi je postao omiljeni borac. Sve je to odavno spektakl, a on se bas svojski trudio da ga pruzi.

Gavrolini

Ne mogu da skapiram o kome  pricate?

mareskin


Valjda Tito Ortiz
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Da, Tito Ortiz, stari MMA borac iz UFC promocije, odavno u penziji.

Gavrolini

Ma znam ko je tito nego ne znam jel pricate o njemu ili o bakocevicu. Voleo sam Tita...ali zar nije on prebio Cristy Mac...ako jeste to ne mogu da mu oprostim.

Hattrick

Nije, to je bio neki drugi borac, on je bio ozenjen Jennom Jamesson, sa kojom ima dvoje dece.