Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

ne pratim k1 - nema partera

pratim ponekad pride i ultimate

trenirao brazilski jiujitsu tri godine
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

Citat: SSZGO poslato 08 Mart, 2011, 20:57
ne pratim k1 - nema partera

pratim ponekad pride i ultimate

trenirao brazilski jiujitsu tri godine
pride vise ne postoji...otkupio ga UFC

SSZGO

ja to pratim preko weba, tamo jos uvek postoji :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

#23
Citat: MILJAN poslato 08 Mart, 2011, 19:06

Ja sam navijao uvek za jednu odvratnu facu sa srcem pravog borca:
Jerome Le Banner: moj vr¹njak i na ¾alost staklena brada. [doh]
http://www.mma.pl/wp-content/uploads/2008/08/jerome_le_banner.jpg

Mislim da je Jerome jedan od najzanimljivijih boraca u K1. Uvek mi je bio favorit, a njegove borbe su uvek fantastiène, bilo da ih je dobivao ili gubio.
FUNNY VIDEO: Double Knock-Out
Jo¹ nekoliko  po meni izuzetnih boraca (neki i od pre 10+ godina)
Andy Hug
Sam Greco
Mark Hunt
Ray Sefo
Mighty Mo...
I naravno, Branko Cikatiæ!!!
Mark Hunt vs Ray Sefo Part 2
Guy gets knocked out when kissing his rival fighter.


WOLVERINE


bigbad86

Moj omiljeni! Fazon Street Fightera a lici mi na bajkera :D

Tank Abbott Highlight
Tank Abbot

MILJAN

Tank Abbott ima stra¹no te¹ke ruke pa je ljude i prednjim markiranjem iz lakta obarao. I to je to...Èim doðe do borbe u parteru on gubi....
Cave ab homine unius libri

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

serbduck



  Pratim zadnjih par godina K1.  Lebaneru je pucala ruka dva puta da ja znam ( gledao sam ) a cuo sam i za treci prelom. Aerts nije mogao da izdrzi posle Silta sa onom gorilom...a gorila uze titulu...i po meni jedino Badr moze da ga skine...za sada.

  Inace Aerts zakon !  ...i naravno Lebaner.

  Seca li se ko Fausta? Nemac, pun ko brod...neki zesci biznis u vlasnistvu...tukao se cisto da vidi koliko moze...a mogao je...mislim da ga je Silt nokautirao kolenom...iz treceg puta  [ludak]...


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

sasafilipovic

Citat: kissellii poslato 08 Mart, 2011, 11:43

Sto se mma tice, zao mi je sto je Fedor upao u losu seriju. Ovaj poslednji lik Silva sa kojim se makljao je jos jedan od genetskih mutanata plus brazilska skola ...... horor.

Brock Lesnar izgubio od Gonsalesa (ako nisam pogresio ime....) a Vitor Belfort od onog suludog crnca front kickom u glavu, nestvarno (pazi kad mu je Steven Segal jedan od mentora.... haha svemocni Segal)

A i nas Mirko nesto mu ne ide u zadnje vreme, bolje da se vrne u K1 - mada idu neke vesti da je K1 pred bankrotom.

Imate li vi vase favorite?



ja sam oèekivao od Brock Lesnara mnogo vi¹e. Mislio sam da æe da bude nesavladiv... Bezveze.
Nije Gonzales nego Cain Velasquez.



kissellii

#30
Moja greska, vidis znao sam da je ime tog nekog spansko meksickog porekla :)

Brock Lesnar je atrakcija s tim sto za razliku od npr Bob Sapa ovaj covek je i borac. A tesko da je iko tu nesavladiv.....mozda Fedor neko vreme...

Tank Abot  -  secam se daaavno nekog meca gde ga u pateru lik puni u potiljak bar 5 min dok ovaj lezi na stomaku i kako tako stiti glavu. Potom su ustali i ovaj dobije mec..... tako da kad je u parteru on mozda nije dobijao ali nije ni gubio ;) ..... taj je bio sirovina nevidjena.

Najvece asocijacije na Pride su mi Kazushi Sakuraba i Bas Ruten (i ono njegovo udaranje dlanovima.....).

Zaboravih da pomenem, Ghita me malo razocarao na ovom poslednjem turniru.

Best of Kazushi Sakuraba

SSZGO

ne misli se na parter gde dva debela svinjca padnu dole

nego na parter  gde neko zna borbu u parteru, davljenja , poluge itd

evo ga bass, inace nije to njegovo udaranje dlanovima, nego je samo to dozvoljeno u tom takmicenju (pancrease)

Bas Rutten knockouts


Best Of Bas Rutten
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MILJAN

Citat: kissellii poslato 09 Mart, 2011, 10:51

Tank Abot  -  secam se daaavno nekog meca gde ga u pateru lik puni u potiljak bar 5 min dok ovaj lezi na stomaku i kako tako stiti glavu. Potom su ustali i ovaj dobije mec..... tako da kad je u parteru on mozda nije dobijao ali nije ni gubio ;) ..... taj je bio sirovina nevidjena.

Best of Kazushi Sakuraba
Heheh...to ga je punio Vitor Belfort. Èovek sa najbr¾im radom ruku tada u MMA. On he wale tudo borac. (wale tudo=sve je dozvoljeno)
pogledaj 5.56 sec-

Vitor "O fenomeno da UFC e MMA" Belfort (Music by Mag - Vale Tudo)
Cave ab homine unius libri

kissellii

Pancrease , nadjoh ovo.

Pancrase is a name of mixed martial arts promoting company and its name of competition. They were founded in Japan in 1993 by professional wrestlers Masakatsu Funaki and Minoru Suzuki. Pancrase is taken from Pankration, a sport in the ancient Olympic games. Suzuki and Funaki are particularly skilled in the art of catch wrestling and based the promotion on professional wrestling consisting of shoots rather than works. Per its custom, its champions are named King of Pancrase rather than the title of Champion.
The promotion had a rule-set more similar to that of professional wrestling than those used in contemporary fighting organizations such as Shooto. Just as in Japanese professional wrestling, closed-fisted punches to the head were illegal (however, close fisted punches to the body were allowed). Instead, a fighter had to strike to the head with a palm strike, and submission holds had to be broken when a competitor made it to the ropes. Rope breaks resulted in a lost point and a fighter would only be granted between 3 and 5 rope breaks before being disqualified. However, beginning in 1998, it began adopting a rule set more in line with other mixed martial arts organizations, with most fights transitioning to the new ruleset by 2000.

Covece,  ja sam ladno mislio da Rutten ima problema sa zglobovima na prstima pa udara dlanovima ahahahhaa.

UFF

Ma ja to valjanje po podu uopste ne racunam u sport

Miljane sta mislis o ovom radu ruku?
Kad su u pitanju ruke, brzina i tehnika nema boljeg borca od boxera a ovo je moj omiljeni

Best of Roy Jones Jr.

MILJAN

Citat: UFF poslato 09 Mart, 2011, 14:06
Ma ja to valjanje po podu uopste ne racunam u sport

Miljane sta mislis o ovom radu ruku?
Kad su u pitanju ruke, brzina i tehnika nema boljeg borca od boxera a ovo je moj omiljeni

Best of Roy Jones Jr.
On je izuzetan borac i to potpisujem. Kad mislim na brz rad ruku, mislio sam presing, Kada mu sruèi 2 udarca u jednoj sekundi. Ja sam uspeo najdu¾e 48 sekundi super speed pressinga. Kad je Roy Jones u pitanju, on nije presing borac u smilu brzog rada ruku ali je jedan od najbr¾ih boraca u pojasnom delu tela.Donji deo kième mu je jak kao sajla i te eskiva¾e i napade samo sam video kod njega i jo¹ 2 borca.Jedan je neki saracenski balija-naser-onja,pa neæu ni da ga pomenem a drugi je bio èokoladica iz Engleske pa mi ni on nije zamiljiv. :D
Tako da ostaje Roy kao moj top favorit u radu tela i kretanjima uop¹te.
Cave ab homine unius libri

SSZGO

Citat: UFF poslato 09 Mart, 2011, 14:06
Ma ja to valjanje po podu uopste ne racunam u sport

Miljane sta mislis o ovom radu ruku?
Kad su u pitanju ruke, brzina i tehnika nema boljeg borca od boxera a ovo je moj omiljeni

Best of Roy Jones Jr.

to sto ti ne racunas je totalno nebitno

parter je i dalje najefikasniji vid borbe

borba bez partera - k1 i slicno = gluposti...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

vitez_koja

Citat: SSZGO poslato 09 Mart, 2011, 18:01
Citat: UFF poslato 09 Mart, 2011, 14:06
Ma ja to valjanje po podu uopste ne racunam u sport

Miljane sta mislis o ovom radu ruku?
Kad su u pitanju ruke, brzina i tehnika nema boljeg borca od boxera a ovo je moj omiljeni

Best of Roy Jones Jr.



to sto ti ne racunas je totalno nebitno

parter je i dalje najefikasniji vid borbe

borba bez partera - k1 i slicno = gluposti...

Реци то њему!

Ramon Dekkers Highlight

Мој фаворит.

MILJAN

Citat: SSZGO poslato 09 Mart, 2011, 18:01
Citat: UFF poslato 09 Mart, 2011, 14:06
Ma ja to valjanje po podu uopste ne racunam u sport

Miljane sta mislis o ovom radu ruku?
Kad su u pitanju ruke, brzina i tehnika nema boljeg borca od boxera a ovo je moj omiljeni

Best of Roy Jones Jr.

to sto ti ne racunas je totalno nebitno

parter je i dalje najefikasniji vid borbe

borba bez partera - k1 i slicno = gluposti...
Tako je.
Broba jedan na jedan= u velikoj prednosti onaj ko zna borbu u parteru.
Borba jedan na vi¹e, onda samo stojeæi i to presing. Jer ako poène¹ sa gu¹enjem i parter-beton valjanje, napuni¹e ti vugla njegovI ortaci sa visine.
Kao student sam 3 godine radio kao izbacivaè(vreme prokletog Milo¹eviæa) i uvek sam i¹ao na brz,bez upozorenja presing svom snagom. Obièno ih je bilo vi¹e. 100% uspe¹no svakog puta.
Cave ab homine unius libri

vitez_koja

Зар овде није реч о спорту?
Улична туча нема везе са овим.