Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Onda sam pobrljavio i opet volim tita...mada mi je Vitor Belford uvek bio drazi.

UFF

voleo bih da vidim bilo koga od njih u ringu sa mojim omiljenim borcem ikad ali da vaze pravila boksa

roy jones jr

Biker-Boy

Videh danas na fejsu, Cro Cop sjebo koleno na treningu, nista od revansa sa Nelsonom, bas sam se smorio :(
I feel the need..... the need for speed !!!

FANTOM

    Jao video i ja nesto okacio Darko Stosic na instagramu na storiju pre neki dan. Pa dal je mogu ce da je povredio koleno jao ja sam izneverovao . I jos ako je ona stara povreda sto ga je mucilo u UFC to ce ga skroz odvojiti od takmicenja. A mislio sam lepo da ce da odradi sad mec pa na kraju godine Rizin i da zavrsi covek karijeru fino sve kako treba . Bas bedak ...  [facepalm]

eclipse4

Citat: Gavrolini poslato 22 Maj, 2018, 21:48
Onda sam pobrljavio i opet volim tita...mada mi je Vitor Belford uvek bio drazi.

i meni a pogotovu kad izlema tita :)

eclipse4

Citat: UFF poslato 22 Maj, 2018, 21:59
voleo bih da vidim bilo koga od njih u ringu sa mojim omiljenim borcem ikad ali da vaze pravila boksa

roy jones jr

ja bih voleo da vidim roy jones jr na motoru u motogp da se trka protiv rosija ali da vaze pravila motogp :)

mareskin

Jo¹ ne mogu da pre¾alim ¹to je Tito dirao D¾enu :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

FANTOM

    Ma kakav kosoki lepo ste rekli kad ima prave protivnike ispusena je mustikla i sa toliko i masom i visinom. Gledao sam bas gde je Cro Cap pricao kako se spremao za njega imao je 2 nesto valjda sparing partnera koji je stajao na strunjaci a on je vebao da ga potrefi u glavu nogom sto se i vidi na poctku meca da moze da dovati. I nema sta fino ga zavarivao nogama drzao ga na distanci i cekao pogodan trenutak. Pametno snimio da su mu nogice ko cackalice i tesi drvo pri dnu i samo ce pasti .
! No longer available

Biker-Boy

A kako je tek onu mrcinu Bob Sappa skenjao, ludilo :D  Mirko legenda
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Citat: eclipse4 poslato 22 Maj, 2018, 23:07
ja bih voleo da vidim roy jones jr na motoru u motogp da se trka protiv rosija ali da vaze pravila motogp :)

Ma naravno  [thumb_up] A posle neka dodje Rossi na basket sa komsijinim malim tu iz kraja, da vidi cija nana crnu vunu prede  :)
Da se ne lazemo, Mayweather je odradio Conora kao malo dete u engleskom boksu. Da su vazila pravila MMA, pokidao bi ga ovaj kao svinja masnu torbu u rundi 1. I tako u krug.
Ipak su to razliciti sportovi, i svako slicno uparivanje je samo dobar money marketing.

FANTOM

Citat: Biker-Boy poslato 22 Maj, 2018, 23:43
A kako je tek onu mrcinu Bob Sappa skenjao, ludilo :D  Mirko legenda

    Mirko ozbiljan borac , ozbiljan gospodin i pravi sportista . Bas mi je zao sto se sad sjebao. Jer koliko znam trebao je da odradi mech u Belatoru i posle toga da ceka kraj godine za Rizin . Al sta da se radi sve to ide u taj sport povrede su uvek moguce .

Hattrick

Potpisao Vaso Bakocevic za Bellator, bice dobrih smejurija.  :)

FANTOM

    Da koliko sam ispratio dali su mu za protivnika bivseg shampiona bice fina borba .

eclipse4

Citat: FANTOM poslato 22 Maj, 2018, 23:58
Citat: Biker-Boy poslato 22 Maj, 2018, 23:43
A kako je tek onu mrcinu Bob Sappa skenjao, ludilo :D  Mirko legenda

    Mirko ozbiljan borac , ozbiljan gospodin i pravi sportista . Bas mi je zao sto se sad sjebao. Jer koliko znam trebao je da odradi mech u Belatoru i posle toga da ceka kraj godine za Rizin . Al sta da se radi sve to ide u taj sport povrede su uvek moguce .


ma gde ozbiljan vis koliko mu trebalo da pobedi ovog... :)

a sudija sa rancem na ledja,studira jos,doso iz skole

UFF

pa boks je sport a ovo sve sviranje kurcu, ulicne tuce, sto ne dozvole i ujedanje ili da uneses stanglu ili ciglu kako bi bilo relanije?

FANTOM

Citat: eclipse4 poslato 23 Maj, 2018, 00:37
Citat: FANTOM poslato 22 Maj, 2018, 23:58
Citat: Biker-Boy poslato 22 Maj, 2018, 23:43
A kako je tek onu mrcinu Bob Sappa skenjao, ludilo :D  Mirko legenda

    Mirko ozbiljan borac , ozbiljan gospodin i pravi sportista . Bas mi je zao sto se sad sjebao. Jer koliko znam trebao je da odradi mech u Belatoru i posle toga da ceka kraj godine za Rizin . Al sta da se radi sve to ide u taj sport povrede su uvek moguce .


ma gde ozbiljan vis koliko mu trebalo da pobedi ovog... :)

a sudija sa rancem na ledja,studira jos,doso iz skole

    Pa po meni jeste dosadna boraba ali takticki pametno cekao ga je dok ga nije sasekao ko sikirom. I na kraju se u skoru gleda koliko pobeda ima . A publika ce uvek biti nezadovoljna sto se kaze :) . I da pobedjivao K1 pobedjivao Prajd koji jedino je bio los u Ufc ali tad te povrede kolena su ga omele i sam je rekao da nikad nije mogao kako treba da se sprema za te meceve zbog kolena i otud i toliki porazi. Al kasnije kad je zalecio to koleno Poslednjih kodina opet pobede osvojio Rizin . U tim godinama svaka cast sta covek radi .

Gavrolini

Citat: FANTOM poslato 23 Maj, 2018, 00:26
   Da koliko sam ispratio dali su mu za protivnika bivseg shampiona bice fina borba .
moze Vaso da bude dobar borac samo da smanji broj meceva na normalan. Sa ovim tempom i skidanjem kilograma nece doziveti 40tu

Hattrick

Potpuno tacno, i srz njegovog problema. Ne bira borbe, od 1 do 2 mesecno, ne bira oponenta, radi od 66 do 84 kile. Jeste lajav, al je ljudina i prava drugarcina, pricali mi ljudi iz CDS koji ga bas dobro znaju. Kada se borio, cini mi se sa Jurisicem, ovaj je na 84 kile skidao sa 95kg, a Vaske se 2 nedelje pre toga borio valjda na 66 ako me secanje dobro sluzi. Na vagi nije ni uspeo da postigne 84, nego je bio na nesto oko 81-82. Ovaj mu je bukvalno glavu odsrafio u ringu. Ne valja mu to, treba biti stabilniji sa kilazama, kategorijama u kojima se bori, i po meni ne bi trebao da prihvata vise od jedne borbe u 2 meseca. I ponekad kao i svi drugi da uzme neku kantu za nabijanje skora. Pogledaj zadnju borbu Stosica, i Jokera Ilica.  ;)

mali_zmaj

To mijenjanje kilaze ce mu glave doci...  Ja sam se takmicio u karateu,u apsolutnoj kategoriji par puta,a karate je kurac za ovo,pa se svaki put nagrdim..,jebga,masa mama..,duzi ekstremiteti,visina..  Al kad se radi ekipno..,nece niko u apsolutnu,ima ko hoce..,ja budala,dodje mi lik od dva metra.. Mislim njegova ruka ko moja noga..,ja ga dunem mai geriem u stomak,on pruzi ruku istovremeno  i dune me u glavu...  I kad sam radio ful kontakt,gledao to skidanje kila i navlacanje..,citav dan ko kreteni,skidaju kile,dodju u ring krepani.... Iznureni,poslije meca,ih nose iz ringa...




jin-jang

Gavrolini

To skidanje u karateu i udarci su decija igra. Ovi momci skidaju za mec po 15-20 kg i to par dana pred mec. 24h posle merenja povrate negde oko 10kg. To su ozbiljni sokovi za organizam. Vecina odmah posle merenja mora i na infuziju. A Vaso to radi 2x mesecno