Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

mma  =mixed martial arts = kombinovane borilacke vestine = udarci + parter

sve to, pride, ufc, cage rage itd = mma

par mojih omiljenih boraca

wanderlei silva - udarac

Wanderlei Silva - Aggression Part 2

minotauro - bjj

tribute - Antonio Rodrigo ''Minotauro'' Nogueira
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic


pit

       Evo jos jednog primera kako dobar udarac Crocap jednim udarcem nokautirao stvarno zajebanog mma borca Silvu.

MILJAN

#63
Citat: sasafilipovic poslato 10 Mart, 2011, 00:44
A kako be¹e, Don Fray je MMA borac?

Don Fry get beat up VERY HEAVY!!!!!!BROWN PRIDE FOREVER!!!!!
On je matori dunster. Nekada je bio aktuelan ali je vi¹e primao udarce nego davao... Nema on veze sa MMA. Stand up borac uglavnom...
Don Frye vs Takayama

A iu stand up borbi je bio bedan :
Jérôme LeBanner vs Don Frye

dunster....
Cave ab homine unius libri

UFF

Citat: SSZGO poslato 09 Mart, 2011, 18:01
Citat: UFF poslato 09 Mart, 2011, 14:06
Ma ja to valjanje po podu uopste ne racunam u sport

Miljane sta mislis o ovom radu ruku?
Kad su u pitanju ruke, brzina i tehnika nema boljeg borca od boxera a ovo je moj omiljeni

Best of Roy Jones Jr.

to sto ti ne racunas je totalno nebitno

parter je i dalje najefikasniji vid borbe

borba bez partera - k1 i slicno = gluposti...

To sto ti mislis da su gluposti je takodje nebitno :)

ako hocu da gledam sport onda gledam box a ako te pali da gledas valjanje po podu i lomljenje ruku i nogu onda bolje po jedan mali i tup noz da im daju pa da ih puste tako da se kolju - garantujem da ce biti gledanije od bilo kog k1, pride , ufc...

sasafilipovic

Evo npr ova borba...
Mark Hund, udaraè, jedan od meni najomiljenijih, kick bokser, ja sam ga gledao samo u K1 i Wonderlei Silva. Klaisièan kikbokser, sa ekstra jakim udarcima i tvrdom glavud¾om (IronHead) protiv ekstra MMA borca.
Ja do malopre nisam ni znao da se Hunt borio u MMA... Ali brate, udara kao macolom od 10kg.
Zanimljivo da ove borbe nema na youtube???! ®ivce sam izgubio gledajuæi ovu borbu do kraja.

http://v.youku.com/v_show/id_XMTk0MjMyNDgw.html


gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

mali_zmaj

EEE totalno sam zaboravio na Franciska Filia,mali kjoku¹in borac,jebena cigla,ko god je udario u njega povrijedio se! Sada je K-1 malko pao naspram godina unazad,prije su bili iskreniji borci i raznovrsniji!!!
jin-jang

MILJAN

Cave ab homine unius libri

kissellii

@Ko zna ¹ta je kreatinin i kako doping deluje na sve to- znaæe odmah o èemu pi¹em @

Ja kontam da su svi oni na suplementima samo sto neki nemaju granice. Uopste sav profi sport je dopingovan, to je sad pravilo.

A UFF e jeste da to valjanje nekada izlgeda kao da se trte ali jbg oni koji su probali znaju koja tu snaga treba. Doduse i meni je K1 zanimljiviji od UFC  u globalu. Boks mi dodje najdosadniji kad se ono biju po hiljadu rundi..... to je samo za one koji su u treningu.... ko sto i npr jazz slusaju uglavnom muzicari ili normalni ljudi dok jedu.

Sto se tice tupog noza, bice i to ne brini. Evoluirace moderni gladijatori kao i ljudske devijantne potrebe i bice ih spremnih i na 2 man enter, 1 man leave.

MILJAN

Citat: UFF poslato 10 Mart, 2011, 01:09
Citat: SSZGO poslato 09 Mart, 2011, 18:01
Citat: UFF poslato 09 Mart, 2011, 14:06
Ma ja to valjanje po podu uopste ne racunam u sport

Miljane sta mislis o ovom radu ruku?
Kad su u pitanju ruke, brzina i tehnika nema boljeg borca od boxera a ovo je moj omiljeni

Best of Roy Jones Jr.

to sto ti ne racunas je totalno nebitno

parter je i dalje najefikasniji vid borbe

borba bez partera - k1 i slicno = gluposti...

To sto ti mislis da su gluposti je takodje nebitno :)

ako hocu da gledam sport onda gledam box a ako te pali da gledas valjanje po podu i lomljenje ruku i nogu onda bolje po jedan mali i tup noz da im daju pa da ih puste tako da se kolju - garantujem da ce biti gledanije od bilo kog k1, pride , ufc...
Razumem ¹ta misli¹. kick box i sve druge varijacije takve borbe deluju plemenitije i interesantnije od MMA.
Stvar je u tome ¹to je MMA 80% realna borba.Onih 20% su oduzeli pravilima da nema udaraca u vitalne organe.... BOX je npr. 40% realna borba a kick box 60%. Izvinjavam se na pau¹alnom ocenjivanju ali otprilike je tu neka proporcija. MMA borci su najkompletniji borci. Mnogi su u¹li u kavez. Ali ostali su da pobeðuju samo rvaèi, vale tudo broci..... Boxeri su u¹li i takve su batine dobijali da su ih nosilima iznosili... Èak i kick boxeri nisu bolje pro¹li..... Realna borba.... Primeni ¹ta god hoæe¹ ali pobedi.
E sad, meni je zanimljiv i k1 i MMA. Tebi, npr. MMA nije.... To su sve lièni afiniteti.... I taèno je da parter borba mo¾e da bude te¾ak smor... Ali te¾ak smor za gledanje...
Cave ab homine unius libri

sasafilipovic

sad je to malo glupo, ako kik bokser uðe u cage i izgubi onda je on kik bokser, ako pobedi onda postaje mma borac, jer drukaèije ne mo¾e da pobedi osim da koristi sve tehnike mma?
©ta je Mirko Filipoviæ, kik bokser ili mma borac? ©ta god da je, dobar je i u jednom i u drugom. ©to se ka¾e kompletan.

Gavrolini

Citat: kissellii poslato 10 Mart, 2011, 15:04
@Ko zna ¹ta je kreatinin i kako doping deluje na sve to- znaæe odmah o èemu pi¹em @

Ja kontam da su svi oni na suplementima samo sto neki nemaju granice. Uopste sav profi sport je dopingovan, to je sad pravilo.

A UFF e jeste da to valjanje nekada izlgeda kao da se trte ali jbg oni koji su probali znaju koja tu snaga treba. Doduse i meni je K1 zanimljiviji od UFC  u globalu. Boks mi dodje najdosadniji kad se ono biju po hiljadu rundi..... to je samo za one koji su u treningu.... ko sto i npr jazz slusaju uglavnom muzicari ili normalni ljudi dok jedu.

Sto se tice tupog noza, bice i to ne brini. Evoluirace moderni gladijatori kao i ljudske devijantne potrebe i bice ih spremnih i na 2 man enter, 1 man leave.
cekaj,cekaj...kakve veze ima kreatin  sa dopingom,uopste kakve veze imaju suplementi sa dopingom? Razlikujes ti uopste suplemente od steroida? Onaj ko zna o cemu ti pricas zna da pricas gluposti i ne povezane stvari. Suplementi su jedno a doping i steroidi nesto sasvim peto.

Milo¹*

taèno tako, kreatina ima i u mesu...
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

bigbad86

Kreatin luci nasa sopstvena jetra...

MILJAN

#76
Citat: Gavrolini poslato 10 Mart, 2011, 19:07
Citat: kissellii poslato 10 Mart, 2011, 15:04
@Ko zna ¹ta je kreatinin i kako doping deluje na sve to- znaæe odmah o èemu pi¹em @

Ja kontam da su svi oni na suplementima samo sto neki nemaju granice. Uopste sav profi sport je dopingovan, to je sad pravilo.

A UFF e jeste da to valjanje nekada izlgeda kao da se trte ali jbg oni koji su probali znaju koja tu snaga treba. Doduse i meni je K1 zanimljiviji od UFC  u globalu. Boks mi dodje najdosadniji kad se ono biju po hiljadu rundi..... to je samo za one koji su u treningu.... ko sto i npr jazz slusaju uglavnom muzicari ili normalni ljudi dok jedu.

Sto se tice tupog noza, bice i to ne brini. Evoluirace moderni gladijatori kao i ljudske devijantne potrebe i bice ih spremnih i na 2 man enter, 1 man leave.
cekaj,cekaj...kakve veze ima kreatin  sa dopingom,uopste kakve veze imaju suplementi sa dopingom? Razlikujes ti uopste suplemente od steroida? Onaj ko zna o cemu ti pricas zna da pricas gluposti i ne povezane stvari. Suplementi su jedno a doping i steroidi nesto sasvim peto.
Bravo majstore. Kreatin a ne kreatinin.,,,, ;D ;D ;D  Umor mi¹iæa se javlja? Kreatin je supstanca koju prirodno proizvodi na¹e telo kao izvor energije za na¹e mi¹iæe.Kreatin ce ti omoguciti brzi oporavak npr. izmedju serija ve¾banja. Smanjuje zamor. Pa se malo doda u telo na neprirodan naèin... Kako æe¹ to da nazove¹ nebitno..doping ili kako veæ... Meni je svejedno... Gonzaga se nije umorio pa èak ni oznojio u tom meèu..Borac je mnogo agilniji.... U svakom sluèaju sva ta sranja nisam trpao u telo pa me nikada nije omelo da u ¾ivotu dobijem sve borbe na tatamiju. Ja nisam pominjao nikakve suplemente?
Cave ab homine unius libri

Gavrolini

Miljane nisam tebe ni citirao vec kiselog. Doping je koriscenje nedozvoljenih supstanci,kreatin svakako nije jedna od njih niti je on toliko svemoguc pogotovo u profi borbama. Moguce da je lik na nekim steroidim kao i vecina jer u americi retko koji profi sportista ne koristi isti jer oni doping kontrolu i nemaju. Vidim da mnogi pominju lebanera...pa njegovo telo  je cist dokaz koriscenja steroida.

MILJAN

Citat: Gavrolini poslato 10 Mart, 2011, 23:06
Miljane nisam tebe ni citirao vec kiselog. Doping je koriscenje nedozvoljenih supstanci,kreatin svakako nije jedna od njih niti je on toliko svemoguc pogotovo u profi borbama. Moguce da je lik na nekim steroidim kao i vecina jer u americi retko koji profi sportista ne koristi isti jer oni doping kontrolu i nemaju. Vidim da mnogi pominju lebanera...pa njegovo telo  je cist dokaz koriscenja steroida.
E JBG. Izvinjavam se. Zbunio si me sa onim suplement. Posle vidim da nisam ja to pisao....
Lebaner... PA dobro.. Jeste.... Evidentno je na njemu... Mada ja volim da gledam njegove brobe  [balavi]
Cave ab homine unius libri

UFF

Slazem se ja da su mms borbe realnije i da koliko god da si dobar u jednom sportu to nije dovoljno da pobedis nekog ko je dobar u vise njih raznovrsnih ali samo kazem da ako hocu da gledam sport gledao bih boks a ako hocu tucu onda odem na youtube i kucam street fight ili kimbo slice pa gledam ulicne tuce bez pravila

Street Fight