Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic

#181
Planina u blizini Beograda, lome se koplja da li je 511 metara ili ni¾a, vulkanskog porekla, omiljeno izleti¹te veæ du¾e od 100 godina, nekad bila utoèi¹te hajduka Vase Èarapiæa... :P :D

Gavrolini

U sustini nebitna planina i geografski i istorijski. Ipak su Cer i Fruska Gora znacajnije :)

Hurricane


Lazic

Rudnici iz rimskog doba, spomenik neznanom srpskom vojniku koji su podigli austrougari, ti¹inèina tamo... ;D

Lazza

Planina 511 metara? Vise nadmorske visine predjem do prodavnice...
I may be dumb, but I'm not stupid.

ЯЭВОЛУТИОН

da znate koliko je dece zaceto tu kod spomenika neznanom junaku....i koliko dece nije zaceto....ta planina je znacajna kao omiljena destinacija onih koji imaju kola a nece da ih manijaci spopadaju na kamel trofiju (kosutnjak)...nekada je i zvezdarska suma bila znacajna kao i miljakovacka...medjutim zlotori sazidase silne kuce pa je primat preuzeo makis
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Septembar, 2018, 15:54
da znate koliko je dece zaceto tu kod spomenika neznanom junaku....i koliko dece nije zaceto....ta planina je znacajna kao omiljena destinacija onih koji imaju kola a nece da ih manijaci spopadaju na kamel trofiju (kosutnjak)...nekada je i zvezdarska suma bila znacajna kao i miljakovacka...medjutim zlotori sazidase silne kuce pa je primat preuzeo makis
uuuu, ne mozes vise ni u makisu da jebes ko covek...guzva

MIGE

Lazic 063277065
ja 063248555
jbt,nije kambodza ta avala...zovite i cekamo vas

ЯЭВОЛУТИОН

neki klinac iz kraja priveo neku i tamo je napao....posle deset minuta kuca neko na prozor....zamagljena stakla ne vidi se nista iznuta....on otvara prozor a tamo neke kalastura...."mislila sam da mi je neka upala u rejon...to je moje mesto"...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: MIGE poslato 23 Septembar, 2018, 18:02
Lazic 063277065
ja 063248555
jbt,nije kambodza ta avala...zovite i cekamo vas
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 22 Avgust, 2018, 18:35 :-*






Citat: Lazza poslato 23 Septembar, 2018, 15:19
Planina 511 metara? Vise nadmorske visine predjem do prodavnice...
Preko 500 metara visine je planina... Bar na papiru... ;D




Lazic


dzimika

Pa toj definiciji vojvodjani imaju planinu a ono samo malo vece brdo :P

®or¾


Gavrolini

Fruska gora ima vise manastira i jezera nego cela centralna Srbija

aæimo


®or¾

Naravno,da jesu.Samo malo ¹iljimo èija je " planina" veæa!

Kostić

avala je vioka 498 metara pa su dodali da bi bila 'planina' glumèevo brdo je vi¹lje za par santima. jedino istorijsko je ono ¹to se pod njom krije obzirom da je vulkan

El Jefe

Кад са Фрушке викнеш, живео Вучић, сатима одјекује јебо ти он матер.
Друштво за заштиту од животиња