Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Auuu dunjo moja zrela moje sunce milo ....  [panic] , pa treba bre i nazad da se vratimo  [rofl]  [rofl]

Lazza

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2018, 14:20
treba poneti gorivo za grejanje.....dunja ili sljiva.....sta da nosim od ogreva

Pa da lozimo te ruze...
I may be dumb, but I'm not stupid.

viper

Ipak necu peske dolaziti🤣

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Jecko

Gledam ovu prognozu od 15 stepeni i vec mi nije dobro :D

Nego, ozbiljno jel neko obavestio Misu i Ljilju, i jel treba prase celo ili vec na ovalima? :D

Gavrolini


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Jecko poslato 21 Septembar, 2018, 18:55
Gledam ovu prognozu od 15 stepeni i vec mi nije dobro :D

Nego, ozbiljno jel neko obavestio Misu i Ljilju, i jel treba prase celo ili vec na ovalima? :D
bolje ovali
pobice se oko butke i plecke,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Ima vecu car kad se pece , a i sto kaze Uff sto kasnije se stavi da se pece to ce duze ljudi da ostanu ... [cheers]

dzimika

Bolje da donese ispeceno, ako je vreme lose nece niko biti napolju dok se pece, plus treba organizovati razanj i sve ostalo, previse komplikovano a i pricali smo sa Misom, nema gde da se stavi da se okrece

Gavrolini


FANTOM

To je gospodin Friziderdzija jednom prilikom objasnio dosao kombijem kod Uff-a , izneo elektricni razanj , prase doneo vec na raznju pripremljeno i uvijeno u foliju samo da se postavi . Na sred livade montirasmo aparaturu i udri ... [kralj]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 21 Septembar, 2018, 22:42
Hoce biti neke èorbe? ja mnogo volem èorbu
ponecu ja kasetu riblje corbe zbog tebe...samo reci koju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Lazic

Citat: Jecko poslato 21 Septembar, 2018, 18:55
Gledam ovu prognozu od 15 stepeni i vec mi nije dobro :D

Nego, ozbiljno jel neko obavestio Misu i Ljilju, i jel treba prase celo ili vec na ovalima? :D
Mislim da je Revolucija u pravu, bolje na ovalima... ;D Da, aj ¹to se svi primaju al' gde bre i ti, pre otvaranja teme sam pitao Ljilju da li bi mogli da pravimo roðendan kod njih... :D


@Revolucija:
Dunja naravno... :D

Kostić

pokvario si èar, saæe svi da doðu bolje da si æuto da vidimo ko bi doðo na nebrano a ko ne ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Gavrolini


friziderdzija

Citat: FANTOM poslato 21 Septembar, 2018, 23:10
To je gospodin Friziderdzija jednom prilikom objasnio dosao kombijem kod Uff-a , izneo elektricni razanj , prase doneo vec na raznju pripremljeno i uvijeno u foliju samo da se postavi . Na sred livade montirasmo aparaturu i udri ... [kralj]
stroj za prasiæi je jo¹ uvek u radno stanje...kombi ispravan, registrovan...æumura imam u podrumèetu...prase....mo¾' duvatimo neko...

prpa_zr

Prpa i dalje nema pojma ni do 100000000 ruza

Prosli put mi je Nadalina bila vodic

Lazic

O jebem mu mi¹a, ide¹ obilaznicom ka Ni¹u dok ne vidi¹ skretanje desno ka Avali, pre nadvo¾njaka i èim skrene¹, odmah skrene¹ opet desno i onda jo¹ 50 metara... Ako ide¹ iz grada autoputem ka Ni¹u, izaðe¹ ka Bubanj potoku i ide¹ uzbrdo dok ne doðe¹ do levog skretanja ka Avali posle nadvo¾njaka, onda opet desno ka parkingu... [cheers]