Glavni meni

Honda CBR f3

Započeo bora63, 19 Avgust, 2018, 09:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bora63

  Do¹lo vreme da se rastajemo, na prodaju Hondicu iz naslova. Godi¹te '95. Na mom imenu i registrovana pre par dana. Solidno stanje ¹to se mo¾e videti i na slikama. Nije estetski besprekorna ali godine èine svoje. Mehanièki potpuno u redu. Prednja guma pro¹le godine nova stavljena, zadnja malo starija. Obe u odliènom stanju. Lanac lancanici dobri, mislim da su na poèetku pro¹le sezone stavljeni novi, amortizer i vilju¹ka besprekorna. Heblovi od VFRa....
Sve u svemu motori koji mo¾e da se odmah vozi....
A cena, cena je prava sitnica! 1400 jevropskih i mislim da je sasvim korektna i pristojna mada onaj ko kupuje èesto misli drugaèije.
Dodatne informacije na telefon 06343535.
Ukolko sam nedostupan poku¹ajte preko Vibera ili pustite poruku





















MIGE

skroz ok cena za stanje i godiste motora  [thumb_up]

Hurricane

..doslo je vreme da si prso  ;D

Sa Honde na Suzuki, cccc

Preporuke za Hondu, sjajna makina u najlepsoj kolor semi


Sa srecom

bora63

Prodata! Mo¾e u stare

Lazic

Za koliko ako nije tajna? :)

FANTOM

E da bas i mene interesuje za koliko para ? Ono ka gledam oglase malopre bas Honde ima svega ima ljudi i koji nisu normalni sa cenama kad su u pitanju F2 i F3 . Al isto tako ima pristojnih primeraka i za manje para . Pa ako nije tajna za koliko je tvoja otisla ? I sta je sledece na meniju ?

Lazic

Veæ se apgrejdovao Stromom od litre... ;D

Hurricane


bora63

Citat: Laziæ poslato 03 Septembar, 2018, 15:45
Za koliko ako nije tajna? :)
Nije Laki, za onu cenu iz naslova. Doduse u dve rate al jbg, takva vremena.....

bora63

Citat: Hurricane poslato 03 Septembar, 2018, 21:21
Apgrejd pa suzuki  :D
Suzuki pa sta? Ono jes da nije Honda ali ima vremena prijatelju ima vremena..... Tebi bar necem da pricam. Jednom Honda uvek u srcu Honda  ;).

bora63

Citat: FANTOM poslato 03 Septembar, 2018, 17:39
E da bas i mene interesuje za koliko para ? Ono ka gledam oglase malopre bas Honde ima svega ima ljudi i koji nisu normalni sa cenama kad su u pitanju F2 i F3 . Al isto tako ima pristojnih primeraka i za manje para . Pa ako nije tajna za koliko je tvoja otisla ? I sta je sledece na meniju ?




FANTOM

   Ohoho krenulo mi u zivotu ja sam dete srece ....  [rofl] [rofl] Pa fino si se ti ponovio  [cheers] sa babe na devojku  [clapp]

Lazic