Glavni meni

Honda CBR 1000 RR ili Yamaha fz1 ili nesto trece?

Započeo ®or¾ GTI, 18 Avgust, 2018, 20:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Pozz drugari evo posle nekog vremena da se i ja vratim u sedlo, dakle imam opciju za hondu repsol 2005 od drugara sa top opremom ,akrap evo III, dinojet,rizoma,bocice,rucke,retrovizori decko je prvi vlasnik motor na satu oko 27k znam ga od prvog dana, zadnjih par godina nije presao vie od 3k, ili sve vise zanimljiviji Fz1s ili n citao sam dosta i dobar je kompromis, dilema je ako sednem na fz1 pozdrav RR ovima , a zamisao je jos repsol pa nesto udobnije,uglavnom da cujem jos necije misljenje trenutno sam na kruzeru vracam se u oktobru i plan mi je da cim pazarim odem na neku duzu turu mozda i da obidjem dr a 32 :) u germany.

milomir22

U tom slucaju fz1 od ova dva, dobijes isto sto i na rr-u, samo udobnije. Ja bih razmotrio i suzuki bandit s 1200 ili 1250, ili jos bolje gsxf 1250, zavisi koliki ti je, da prostis na izrazu, budzet.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane


milomir22

Jbg opasno zavoleh suzaki u poslednje vreme, pravi jeftine, a sasvim pristojne motore.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dr32

Pratim da vidim sta ce da te posavetuju, al najbolje oba. Zveknes cerku milionera tamo, onda i burazeru uzmes putnu masinu... ;P
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Hohštapler

Sve zavisi sta zelis.
Ako o¹ da juri¹ sojke R,
ako o¹ da se vozi¹ ko èo'ek - FZ1s
Vec sam XY puta napisao, po mom misljenju najbolji motor u toj klasi.
Agregat, ciklistika, koènice, samo maaaalo ravniji korman mu fali (bar meni) jer je fabricki previse visok, i na kraj sveta, neverovatno kako se lepo i lako vozi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Visok i kratak, nije za vozace preko 180cm

Ali realno koji pa jeste, svi preko 180 ne treba da zive, evo pitajte Gasu

®or¾ GTI


®or¾ GTI

sa sojkama nemam problema ni ovako a motore nikad nisam ni vozio zbog istih nego zbog sebe, stvar j sto mi je repsolka zelja odavno a ova je bas full, a fz zato sto kad se vratim sa kruza ocu da sednem i da ne silazim sa motora,  gledam i z1000 i z 750 al u tom rangu jamaha mi je mnogo bolja.

jevta


Lazic

Na kruzeru ka¾e¹? :D

©ta fali Mulitistradi? :D

®or¾ GTI

Kad budem resio da sedam na nesto udobnije videcemo za multistradu :) al pre sam za bmw a

®or¾ GTI

Ako neko ide na skup u hn a bice u kotoru 23.8 nek se javi cim zavrsim bike turu sa gostima bicu po starom gradu.

UFF

Citat: Hoh¹tapler poslato 19 Avgust, 2018, 15:20
Vec sam XY puta napisao, po mom misljenju najbolji motor u toj klasi.
Agregat, ciklistika, koènice, samo maaaalo ravniji korman mu fali (bar meni) jer je fabricki previse visok, i na kraj sveta, neverovatno kako se lepo i lako vozi.

nije ni bolji ni lepsi od cb1000r
mozda samo ako putujes sa svuozacem, u svemu ostalom cb bolji

Kanarinac


UFF

pitaj jeftu od semafora do semafora kako se ponasaju, dzaba mu skoro 30 hp vise :D

Lazic

Pa to je najva¾nije kad kupuje¹ motor, od semafora do semafora i zaèas 30.000km... ;D

UFF

jebi ga, to je naked sa 1000ccm  [neampojma]

putni sigurno nije

pa sta onda da testiras nego od semafora do semafora i po krivinama?

Aussweis

Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2018, 01:55
Citat: Hoh¹tapler poslato 19 Avgust, 2018, 15:20
Vec sam XY puta napisao, po mom misljenju najbolji motor u toj klasi.
Agregat, ciklistika, koènice, samo maaaalo ravniji korman mu fali (bar meni) jer je fabricki previse visok, i na kraj sveta, neverovatno kako se lepo i lako vozi.

nije ni bolji ni lepsi od cb1000r
mozda samo ako putujes sa svuozacem, u svemu ostalom cb bolji

Po ko zna koji put, tacno  :D  al ne vredi, stalno se javlja, ne mozes ga ubiti ni Fostoxinom  [rofl]

Sve ima cenu ili čast!

Lazic