Glavni meni

Honda Hornet 600 1999god. cena 2.000 evra

Započeo Master Z-ed, 09 Avgust, 2018, 11:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

10 godina star motor za 5-6000... :o Ludilo...

Bishke

Jbt ja koliko vidim, ovde svi voze ful sredjene top motore...

Da vas pitam ?
Ima li sta od ulaganja u te motore ili gruvate gomilu para a kilometraza se ne povecava ;D ;D ;D

You should do one thing every day that scares you

Master Z-ed

Jebem mu kru¹ku, ja napravim oko 8- 10.000km godi¹nje i nekako imam utisak da se nikako ne vozim dovoljno sa Z-verkom, sve mi fali jo¹ bar toliko, ostane mi onako ¹upljina u mislima preko zime nekako mislim da sam mogao mnogo vi¹e.
©to je jo¹ gore gorak ukus u ustima ka¾e trebao si vi¹e!!!!

Hornet je Marijanin, ona nije napravila 1.000 km za godinu i ne¹to dana, ostalo sam opet ja napravio da ne zariba a valja potro¹it i gorivo da ne stoji u rezervoaru, rok trajanja mu je oko 2 meseca posle toga se poèinje pretvarati u emulziju, sluz ili ¹ta god veæ.

Od 20tak motora koje sam probao kad sam kupovao hornet, realno ni jedan nije bio ispravan, ovom crko regler, onom ne vuèe na 3000rpm, onaj treæi ¹tuca malo od 5 do 7000 obrtaja, èetvrti izbacuje iz druge i tako gomila govana, gde kad zove¹ nikad bolji, ma nov jebote mi¹!!!
Kada ode¹ da pogleda¹ ili ne daj bo¾e proba¹, ono sve go Qrac, da ne ser...m ba¹ bila su dva tri solidna motora ali 15 su bili kr¹ za recikla¾u.
jedini motor koji me stvarno odu¹evio je bio od nekog èièe iz okoline Zrenjanina, crveni cbr 1000f dual.

Èièa u penziji, kupio jo¹ jedan ali nije mogao da dobije ams po¹to je ¹vajcarac zbog kilovata, eno ga na KP. prodaje se u delove, raspakovao oba motora promenio lanac alternatora ili alnasera ebem li ga koji veæ ima u sredini ma¹ine i razvodni.
Utegao motor do 00, samo nismo i¹li da kupimo meni drugi motor nego Marijani. Sad me strah da ga pozovem da ga èièa nije prodao po¹to ga nema u oglasima i da ima volje da ga proda, ovaj put se ne bih mogao suzdr¾ati.

Ja sam uvek za varijantu bolje platiti vi¹e ne¹to ¹to valja nego kr¹ u koji treba ulagati pare, ulaganju nema kraja èak ni na dobrom motoru ili automobilu a kamoli na kr¹u.

©to se tièe cena polovnjaka, do 2001/2 godine nisu kori¹æeni materijali iz recikla¾e, veæ su kori¹æeni izvorni aluminijum, èelik isl. posle toga perioda poèinje recikla¾a i poèinju sve veæi problemi sa zamorom i pucanjem materijala. Tako da æe mnogi motori pre tog perioda nad¾iveti motore napravljene u kasnijem periodu.


Slaninar

Nije problem u recikliranom èeliku/aluminijumu, veæ u projektovanju tako da ne traje predugo. Opametili se proizvoðaèi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 15 Avgust, 2018, 18:12
Nije problem u recikliranom èeliku/aluminijumu, veæ u projektovanju tako da ne traje predugo. Opametili se proizvoðaèi.
oni to projektuju da brzo dodje u reciklazu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Dobar deo novih vozila ode pravo u reciklazu.

Master Z-ed