Glavni meni

Honda Hornet 600 1999god. cena 2.000 evra

Započeo Master Z-ed, 09 Avgust, 2018, 11:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Master Z-ed

Prodajem Hondu Hornet 600 1999god.

Cena je 2.000 €.

Cena je fiksna i nije podlo¾na promenama, mo¾e zamena za automobil sa klima ureðajem u stanju kao ¹to je Honda, da doplaæujem neæu, da uzimam kr¹ isto neæu.

Ko hoæe bolju cenu ovo nije motor za nju ili njega, ovo je motor za nekoga ko hoæe da sedne i da vozi i u¾iva narednih nekoliko godina bez ulaganju u bilo ¹ta od vitalnih delova na motoru.

Hornet je u odliènom stanju, ima 65.350km., 1999 godi¹te. Uve¾en iz Italije.
Ma¹ina je u perfektnom stanju pali na kratki dodir dugmeta za paljenje, bez sauha na temperaturi preko 5 stepeni.
Stanje ma¹ine ne odgovara kilometra¾i, lièno mislim da je podignuta prilikom uvoza iz Italije radi smanjenja carine i pdv-a. Nema patine na ma¹ini odnosno aluminijumski delovi nisu matirali ili ga je neko dr¾ao u sobi i posle svake vo¾nje lickao. Ali se ne vide tragovi poliranja tako da mislim da je prava kilometra¾a oko 30.000km. videæete slike karburatora.
U momentu kada sam kupovao motor, probao sam preko 20 motocikala u cenovnom rangu od 1.500 do 3.000 €, niti jedan nije bio ni pribli¾no dobar kao ovaj.

Motor je kupljen 13.05.2017god. za malo preko 2.000 €

Kupljen je sa 62.500km.

Od tada do danas je ulo¾eno sledeæe:
-   23.05.2017. godine
o   Ulje Repsol - 50 €
o   KN Filter – 60 €
o   Sredstvo za pranje motora – 10 €
o   Sveæice CR9EH9 – 35 €
o   Ulje i semerinzi u prednjim vilju¹kama - 80 €
o   Nova prednja guma GUMA Metzeler M3 - 85 €
o   Monta¾a gume 10 €
o   Koèione ploèice x 3 kom, mislim da su lukas - 65 €
o   Koèiono ulje 20 €
o   Polovna Pireli angel 180-ka u odliènom stanju – 50 €
o   Monta¾a gume 10 €
o   Nove sajle kvaèila, gasa i km sata, sajla km sata nije promenjena - 75 €
o   Vakumiranje, pranje rezervoara i pranje slavine - 80 €
o   Du¾i retrovizori - 20 €, u cenu ulaze i stari hromirani
o   Vizir - 50 €
o   Nosaè tj odbojnik za bisage - 35 €
o   Nov akomulator - 35 €
o   Promenjeni tegiæi volana - 30 €
o   Migavci - 30 €

-   Seba roll bar - 80 €
-   Menjan regler, stavljen je Jo¹kin - 70 €, regler kod hornet stoji direktno iznad dekle ventila i skloni su kvarovima zbog pregrevanja, ovaj Jo¹kin je izme¹ten pod sedi¹te radi manjeg zagrevanja
-   Neki “majstor” je prilikom zamene ulja polomio deklu, varena je pa je pu¹tala po malo ulje, stavljen je patent ventil za zamenu ulja i od tada ne suzi ulje - 35 €
-   Otvoreni auspuh sa db killerom - 150 €, fabrièki ulazi u cenu ali ima ogrebotina po sebi
-   Led svetla - stroboskop za maglu sa prekidaèem i monta¾om - 35 €
-   Nov lanac i lanèanici DID 525 sa monta¾om 14.04.2018 na 64.500km – 125 €
-   Ulje Repsol 25.05.2018 na 64.700km - 50 €
-   Registracija do 24.06.2019. -135 €

Ovo sve zbirno doðe oko: 3.400 €, bilo je tu jo¹ propratnih tro¹kova koji nisu navedeni, ali ovo su najbitniji.

Prilikom kupovine provereno u Delti da li se poklapaju broj ¹asije i broj motora, potvrdan je odgovor da se poklapaju, slika u prilogu.
Motor je za svaku preporuku, za svoje godine izgleda perfektno.
Lièno sam ga vozio do 230km/h vi¹e od toga ne mo¾e sa optereæenjem od 110kg.
Jako lepo se vozi po gradu, normalnom vo¾njom u meðugradskim uslovima pri 80km/h tro¹i 3,5 litre. U gradu Beogradu sa normalnom vo¾njom u ¹picu 8:30 ujutro i 17h popodne tro¹i oko 5l. sa prelaskom Brankovog mosta.
Registrovan je do 24.06.2019.

Za one koji nisu zapamtili treæu reèenicu zbog du¾ine teksta, cena je fiksna, iznosi 2000,00 Evra i nije podlo¾na korekciji !!!

Sve dodatne informacije mo¾ete dobiti radnim danima od 9 do 20h. na kontakt telefon 062/225-381 Damir

























Hurricane

...nisam razumeo ovo sa prelaskom brankovog mosta?

nadam se da nisi mislio na to kako sa motociklom stoji¹ u kolioni sa kavezima?

viper

Lepa Honda.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Master Z-ed

3 kupca u jednom danu sa ponudama na 1500, 1700 i mo¾el to ni¾e na pitanje kolko ni¾e a ¹ta ja znam ne¹to.
Kakav neverovatan narod, nema veze ¹to dva puta pi¹e da je cena fiksna.
Vraæam cenu na 2900e. Ma koliko to nerealno zvuèalo.
Svakog meseca 50e ni¾a cena do cene od 2.000e. i to samo za èlanove foruma za ostale æe i dalje crna biti 2900e.

viper

Ti koji tra¾e "ne¹to ni¾e" nisu kupci, d¾abe se nervira¹.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Uglavnom kad sam kupovao sam kupio odmah,pitam moze li sta nize,to obicno bude sto eura,ja kazem moze..,jer sam ja vec bio kupio motor u glavi!! Samo sam glumio ozbiljnog kupca,a kuvam unutra jedva cekam da potpisem kupoprodajni,da naspem gorivo i razgulim momentalno odatle,dovezem se u garazu, kao Golum jebote....,predje u bolest....
jin-jang

jevta

A mo¾da ipak ne¹to vredi koliko su kupci spremni da plate.
Onda prodavcu ostane da prihvati ili da mu odreðena roba ostane u posedu i dalje.

Boban_m

Oglas je korektan, jedino mi bode oci ovo "milsim da je prava kilometraza oko 30.000". Svaka cast na vjestini procjene, ali ja posle ovoliko godina na motorima ne znam kako treba da izgleda motor sa 30.000.

milomir22

Zavisi kakvih su mu tih 30 000 km bili, mada realno je da je i tih 65 000 spusteno, ali mi volimo da verujemo u bajke. Ja se time nisam opterecivao, ako ne lupa, ne cangrlja, ne trosi ulje, 99% ce masina izdrzati svu torturu dok je kod mene.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

Citat: Boban_m poslato 09 Avgust, 2018, 21:45
Oglas je korektan, jedino mi bode oci ovo "milsim da je prava kilometraza oko 30.000". Svaka cast na vjestini procjene, ali ja posle ovoliko godina na motorima ne znam kako treba da izgleda motor sa 30.000.
Meni navedena potrosnja bode oci, radije cu poverovati da ima predjenih 30.000km nego da trosi 3,5 litre
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

2000 je postena cena....ko hoce jeftinije nek kupi nesto drugo....to je motor koji ce jos dugo drzati cenu...naravno ako je u dobrom stanju...jednia zamerka je na boju....crveni je najruzniji
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 09 Avgust, 2018, 22:46
Citat: Boban_m poslato 09 Avgust, 2018, 21:45
Oglas je korektan, jedino mi bode oci ovo "milsim da je prava kilometraza oko 30.000". Svaka cast na vjestini procjene, ali ja posle ovoliko godina na motorima ne znam kako treba da izgleda motor sa 30.000.
Meni navedena potrosnja bode oci, radije cu poverovati da ima predjenih 30.000km nego da trosi 3,5 litre
Pri 80kmh... Verujem da mo¾e, al' kako ga voziti 80... ??? :o ;D

Glupi gejmobil pri 100 bez klime tro¹i 6 litara gasa... :o Sad do Tare, pretovaren sa klimom 8.5... :o Al' auto je lako voziti sporo... :D

Master Z-ed

Dru¾e Laziæu trajalo je to putovanje do srebenog jezera i nazad veoma dugo, dugo , dugo.
Èak ¹ta vi¹e tada je i Z tro¹io malo preko 4 litra u ¹ta ja sam nisam mogao da poverujem.
©to se tièe procene kilometra¾e, ili je motor izuzetno ma¾en i pa¾en ali nema oksidiranog aluminijuma, ¹to kada se pogledaju drugi motori ovog godi¹ta, vide se tragovi kori¹æenja.

Sa druge strane evo slike karburatora pre èi¹æenja u ultrazvuènoj kadici, da ima 65000km morao bi biti mnogo prljaviji.



Lazic


®or¾


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

ima horneta, odlican motor

ali zar to godiste jos pre... aj da ne preteram pa da kazem 5 godina nije kostalo 2.000e?


milomir22

Jeste, ali trziste diktira cenu, a ovo je, mozda i best buy za te pare, cena je nerealna, ali u odnosu na trziste je skroz ok.

Ja gledam u februaru 2015. sam uzeo bandit s 600 2001. za 2150 evra sa koferom i kacigom u boji motora, motor klot je bio 2000 evra ravno. U potrosne materijale (filtere, ulje, svecice, lamele, gume i kocione plocice) sam ulozio jos oko 400 evra. Sad bih mogao da ga prodam drugu za 2000 evra, bez kofera i kacige, cak mi je i nudio te pare pre mesec dana (s tim da su gume vec pri kraju, plocice isto), da li sam lud sto nisam prodao, veliko je pitanje, ali, realno, sta bolje da uzmem za te pare + sto sam sa ovim motorom ubio solidnu kilometrazu i znam ga u dusu, a ima jos mnooooogo zivota u njemu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Trziste jeste poludelo. Cene padaju samo R-ovima sve ostalo je isto ili skuplje nego pre 3-4 godine. Skoro sam komentarisao na tu temu. I tdm 3vd i xtz750 si pre 3-4 godine birao do 1200...sad nema ni jedan primerak pa cak ni grob ispod 1500.

jevta

Veliki su tro¹kovi uvoza tako da ovi stari modeli ostaju na nekoj ceni +-2000 ako su u korektnom stanju.
ja bar to tako vidim