Glavni meni

Ipone Moped Endurance Cup - Round 4 - DNEVNA TRKA, Ada Huja 11.08.

Započeo Gašpar, 07 Avgust, 2018, 00:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Drage i dragi,

Pre svega, mnogo mi je drago da viðamo toliki broj manijaka po MEC trkama, iako se voze noæu. E sad, postoje i oni drugi, oni koji su se vadili na to da im je kasno, da ne mo¾ete da se uklopite, da vam se prispava pred kraj, ... ma postoje razni, ali bitno da vi¹e nema izgovora.

Èetvrta zvanièna trka vozi se 11.08. (èitaj sad u subotu) po danu i to prema sledeæem rasporedu:

12:00 – 13:30 Tehnièki prijem
14:00 – 14:20 Slobodan trening – Open
14:30 – 14:50 Slobodan trening – Serija
15:00 – 15:10 Kvalifikacije – Vozaè 1 – Open
15:15 – 15:25 Kvalifikacije – Vozaè 2 – Open
15:45 – 15:55 Kvalifikacije – Vozaè 1 – Serija
16:00 – 16:10 Kvalifikacije – Vozaè 2 – Serija
16:15 – 16:25 Kvalifikacije – Vozaè 3 – Serija
16:30 – Predstart klase OPEN
16:40 – Start trke klasa OPEN
17:45 – Predstart klase SERIJA
18:00 – Start trke klasa SERIJA
22:15 – Progla¹enje pobednika svih kategorija

FANTOM

    E to je top potez nadam se da ce doci sto vise ljudi da se druzimo i uzivamo  [cheers]

mazzi

Gaso, daj neki stand sa majcama da moze da se proba i kupi pa nek bude i skuplje nego online. Kad moze Lorencova majca da kosta 30e sto ne moze i vasa :D

Hurricane

..meni se od svega najvise svidjalo sto je nocu, zato i le man pratim godinama, to mi nekako ima posebnu magiju...

Ovo mi je bzvze, ali jbga ne mozes svima udovoljiti..

Vidimo se kad opet bude nocu...

Gašpar

Citat: mazzi poslato 07 Avgust, 2018, 01:12
Gaso, daj neki stand sa majcama da moze da se proba i kupi pa nek bude i skuplje nego online. Kad moze Lorencova majca da kosta 30e sto ne moze i vasa :D

Po ugledu na jelte Lorenza, to nam radi eksterna firma, koja nije spremna da donese ¹tand sada, ali mo¾da veæ za sledeæu trku...  ;D

Gašpar

Citat: Hurricane poslato 07 Avgust, 2018, 02:39
..meni se od svega najvise svidjalo sto je nocu, zato i le man pratim godinama, to mi nekako ima posebnu magiju...

Ovo mi je bzvze, ali jbga ne mozes svima udovoljiti..

Vidimo se kad opet bude nocu...

I meni, ali hiljade ljudi ¾eli dan, hajde neka se oprobaju i po danu. Mislim dve dnevne trke su u kalendaru od prvog dana tako da ono...  :D

I kraj je u 22:00, tada je veæ uveliko mrak, tako da kao le man, biæe i dana i noæi.

Gašpar


Gašpar