Glavni meni

Drinska Turaaaaaaa konaèno - subota 11.08.2018

Započeo Hurricane, 05 Avgust, 2018, 14:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bishke

Citat: mkt poslato 15 Avgust, 2018, 17:05
Citat: ninja66 poslato 15 Avgust, 2018, 16:42
Citat: mkt poslato 15 Avgust, 2018, 16:36
Gde nalaze te 690ke jbt
Koliko vidim sve 690-tke i veliki ADV se prodaju mimo oglasa, u krugu endurasa.
Citat: kepo poslato 15 Avgust, 2018, 16:45
Moja i Kvarisina su kupljena od jednog istog lika. U oglasima se skoro pa ne pojavljuju.
ja hteo da zavaljam afriku pa da uzmem nesto lakse, svi su mi savetovali 690 al dzaba kad je nema
bila je jedna ali na sm felne al ko bi se jebavao kasnije i preradjivao
jbga

Da nisi isao u Barsu mogao bi da nadjes i enduro ;D

Jebes supermoto -> enduro prerade .... Izletece neki 690 enduro...ubice ga Bili :D
You should do one thing every day that scares you

Hurricane

...s obzirom da drinska tura nije ni o od offa molim nadlezne da ovih par postova prebaci u temu o offu


on topic


evo da napisem i ja neki utisak, jer slika nemam


tura je bila vrhunska jednom recju, put fantastican, asfalt svuda ispravan i maksimalno korektan (hvala vucicu)


o predelima kojima smo vozili svaka rec bi bila suvisna, mora da se prodje i dozivi...


ekipa, mala ali jebitacna  [srce]


teralo se muski, Gavra majstorski naravno terao onu grdosiju uz nas, a bogami i Mige s tim sto je Migetu falilo 3 litra da stigne u bg nazad sa jednim tankom

Uffa mrzi da ide do Andjela da polira rub felne pa uzeo stvar u svoje ruke  ;D


sto se tice voznje, hajlajt je penjanje na Gucevo i deonica posle Malog Zvornika do Bajine Baste

za one sto imaju dugacke viljuske i rogljaste gume, odlicna je i voznja od Perucca do Mitrovca i po celoj Tari naravno  [zvizdi]



neko je napisao a ja da ponovim: saobracaj na putu za Gucevo se odvija u dva smera!!!



Na Tari nas je odbor za docek, medju njima i majstor Friza koji je dosao recimo pravo tamo, docekao kako se samo pozeleti moze



Lazici, nemam ja taj fond reci da pohvalim  [klanjam_se]  [srce]


tu noc ostadosmo do nedelje ujutro u 8h, vise se ni ne secam ko nas je ubedio da legnemo kad smo lepo imali jos sta da pricamo


Jezero je za kupanje kao stvoreno, cista voda, ima i za skakanje neka stencuga kod brane vrh, vrh..


ja ostao jos jedan dan..




iskoristio bih priliku da zahvalim ekipi celoj Smixiju, Uffu, Migetu, Gavri i Friziju na sjajnoj voznji i druzenju, Lazic Marku, Mili, Aniti, Dimitriju i ostalima,

i naravno vucicu


Sto se mene tice sledece godine opet  [cheers]












Hurricane










mesto na parkingu iza supermarketa gde je uff odlucio da kupuje Afriku












































i jedan potpis za kraj, malera radi


MIGE


goranvojska


Lazic

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 12 Avgust, 2018, 04:37


[srce]