Glavni meni

P:CBR 954 RR

Započeo coolermaster, 02 Avgust, 2018, 17:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

coolermaster

Prodajem Cbr 954 rr, motor je 2002go god, ja sam vlasnik, nije registrovan, 100% legalan, obavezan prevod.
Motor je kod mene od 2014te god, realno malo sam presao sa motorom, uglavnom amaterska voznja po stazi, dakle za zadnje 4 god otprilike 2000km.
Ostecen prilikom pada, nije nista izlomljeno, oguljena desna stranica, motor ima originalne nalepnice,i svi oklopi su originalni.
Osim toga, problem sa menjacem, preskace u 4oj brzini.
Zamenjeno ulje i fil ulja, semerinzi u ulje u viljuski, antifirz, kociono ulje, lezajevi tockova, 08 jula,i posle toga vozen sat vremena ukupno.
Od opreme Braking diskovi, Galfer sinter plocice, pancirna kociona creva, ohlins opruge u viljusci.
Gume Dunlop kr 108 medium napred i Pirelli superbike medium pozadi, nisu ove sa slikama zamenio sam gume.
Km sat ponekad ne radi i nemam prednje migavce. Dajem uz motor i originalni auspuh i zadnje sediste. To je u principu to. Bez zamena, cena na oglasima je 2200e, podlozna korekciji..
Mario 064 5172875
Link ka oglasu
http://www.polovniautomobili.com/motori/12807380/honda-cbr-954-rr
nista gore do sporog interneta

ЯЭВОЛУТИОН

sat ti ide preko ECU-a verovatno kontakt na konektoru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

coolermaster

Biticu krajnje iskren, uzasno me je mrzelo i da pogledam zasto ne radi km sat, nenormalno sam lenj, a isto tako me i mrzi da popravim menjac, iako znam da ve mene popravka fizicki najmanje kostati, jednostavno nemam ni vremena ni volje ni zelje da to radim...
nista gore do sporog interneta

UFF

jbg mozda nema ni kupac
a nece da kupi neispravan motor

coolermaster

Uffe, u pravu si, neispravan motor je moguca prepreka.
Jedna od stavri koje izuzetno mrzim u zivotu je da treba nesto da kupim ili prodam. Prvo sto baratamo sam prematorim kolima i motorima, ciji je radni vek odavno gotov, a mentalitet prosecnog Srbina koji nesto kupuje je uzas. Imam par stvari da prodam, koje mi uopste ne trebaju, i bukvalno sam u agoniji dok to ne ode, a najvise od vrlo cudnih pitanja od strane kupaca... Izmedju ostalog pita me covek, jesi ti taj motor  cepao? Ako jesi onda ja ne bih kupio... Stomak mi se okrece od ovoga
nista gore do sporog interneta

viper

Kazi nisam ga cepao, kidao sam ga u komade.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

А тек што продавци знају бити чудни  да је то чудо.
Друштво за заштиту од животиња

VR 46

Требало би и продавци бити искрени,поготову ако је на препоруку.... [zvizdi]
Twist of wrist!

Dukags

Citat: coolermaster poslato 03 Avgust, 2018, 11:46
Uffe, u pravu si, neispravan motor je moguca prepreka.
Jedna od stavri koje izuzetno mrzim u zivotu je da treba nesto da kupim ili prodam. Prvo sto baratamo sam prematorim kolima i motorima, ciji je radni vek odavno gotov, a mentalitet prosecnog Srbina koji nesto kupuje je uzas. Imam par stvari da prodam, koje mi uopste ne trebaju, i bukvalno sam u agoniji dok to ne ode, a najvise od vrlo cudnih pitanja od strane kupaca... Izmedju ostalog pita me covek, jesi ti taj motor  cepao? Ako jesi onda ja ne bih kupio... Stomak mi se okrece od ovoga

Dobro sve to nego, aj ti nama ka¾i esi ga cepao?   

coolermaster

Pa ne znam, ja mislim da jesam... A opet sto kaze poslovica... E moj Drakce da ti znas kako momci jebu...
nista gore do sporog interneta

Gavrolini

Po meni nije problem neispravan motor ako ke cena ok. Ako imas lufta da kad popravis prodjes dosta povoljnije nego da si kupio ispravan. U ovom slucaju ja ne vidim racunicu.

coolermaster

Sto bi rekao drugar, apsolutno nema nista racionalno u voznji motora... Pa ni racunica... Perfektan 954 sa 11000km kosta 5000e u italiji, pa ne vidim razlog da u srbiji ne kosta i vise zbog carinskih nameta... To sto smo glodari i nemamo para ne znaci da treba da budu jeftiniji motori kod nas, nego zapravo su nam svi motori dobri koliko i kostaju...
nista gore do sporog interneta

Hurricane

954 u odlicnom stanju su u Srbiji u zadnjih par meseci placani ispod 2.500..

Gavrolini

U italiji su odavno skuplji motori nego kod nas

idanijel

Ni Italijan vise nece da jeftino da neki k3 1000 ispravan u prvoj boji, pa da se zaduzi 20000e za neku r1 novu...voze i oni sva¹ta.

Mito_Maniac

5000e 954? Koliko komada?
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

coolermaster

Prodat motor, moze u trash
nista gore do sporog interneta