Glavni meni

Pomoc oko planiranja rute po Sloveniji, kako ne bih zavrsila u Tunguziji

Započeo navajo, 29 Jul, 2018, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Laziæ poslato 15 Avgust, 2018, 11:54
More je izvor ¾ivota...
pa da nam posle kaci pesmu dana "krivo je more"
il da peva blues "moj galebe ti si odleteo, a dete mi napraviooooo..." (onda solo usne harmoike) [rofl]
p.s. sala mala na lazicev izvor zivota :) samo tuci po kilometrima i uzivaj.  [cheers]

viper

Citat: navajo poslato 15 Avgust, 2018, 12:33Jeste, nego je meni dosadno na moru...otkako imam kucu stalno idem tamo pa me je smorilo...mada, sa motorom ce to biti jedno novo iskustvo :)

Mozda dovedem Slovenke sledece godine na morence :)

Ne brinite, necu kaciti fotke 😂😂😂😂
Ni¹ta ti neverujem 😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

navajo

Citat: stilgar poslato 15 Avgust, 2018, 17:29
Citat: Laziæ poslato 15 Avgust, 2018, 11:54
More je izvor ¾ivota...
pa da nam posle kaci pesmu dana "krivo je more"
il da peva blues "moj galebe ti si odleteo, a dete mi napraviooooo..." (onda solo usne harmoike) [rofl]
p.s. sala mala na lazicev izvor zivota :) samo tuci po kilometrima i uzivaj.  [cheers]
😂😂😂😂😂😂
Sreca pa mi harmonike nisu romanticne i ne vole sporace niti tugace...jeste da sviram blues, ali moje armonicke i ja preferiramo onaj brzi i veseli blues...iako veseli bluz zvuci kao teski oksimoron 😂😂😂

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam provalio da ti ne volis Srbiju....bila si u Sloveniji i tamo nijedanu rampu  nisi polomila...a ovde pravis stetu.....

@navaho
ne racunaj moje komentare u ozbiljne....je da te ne volim ja bih ti rekao....rade nema veze sa tim...jednostvno si simpaticna....kao i vecina devojaka koja sedne na motor i bori se sa njima to tarzan sa krokodilom....
pufove komentare ne racunaj u ozbiljne , on ima negativan stav koji posle par godina predje u pozitivan....ako dovoljno dugo sedis pored reke tela tvojih neprijatelja ces videti kako plutaju nizvodno....
1...stan je zakon kuca je kurac
1a...par godina kasnije...kuca je zakon a stan je kurac
2...ktm je zakon sve ostalo je kurac
2a....takodje par godina kasnije...honda cb100r je zakon sve ostalo je kurac
...i tako unedogled
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Zaboravio si VW je sranje, pa par godina kasnije VW je zakon  [rofl] [rofl] [rofl]

Hattrick

Sto znaci da ce ako je sad 'debelguze su sranje' za par godina da bude 'priznajem samo 85kg++ ' ?  :)

UFF

hmm znam tog ufa seronju odlicno pa, evo da vam kazem sta mu je sad zakon:

motor: nova afrika dct je zakon (dokurcile mu rupe pa mu je sad udobnost na svim terenima no1, takodje radije bi samo da upravlja nego da vozi a nije dovoljno gay da kupi skuter)

auto: amrok dsg je zakon


sve ostalo je kurac, naravno, ali to ste vec znali :)


uostalom ko je njega izabrao ili platio da bude objektivan? volis sta zelis onda kad ti prija i zadovoljava trenutne potrebe ;)

navajo

A i nisu im neke rampe cim ni jednu nisam pokupila za uspomenu...ovu nasu srpsku cu pamtiti za citav zivot..jbg, prva ljubav zaborava nema...ili prva rampa😂😂😂

Tako je i meni sad Debela zakon...Suzuki forever i te fore...sta ce da mi bude super posle jos jednog, dva putovanja, kad se izlomatam po onom prevojima i pocnem da skripim na spojevima, pitaj boga...najbolje bi bilo kada bih mogla da ih redjam...da ih ne prodajem, a da dokupljujem nove....vezala sam se za Djolenceta i Debelu ko milko debilko...sada bih samo jos jednu enduracu, tj neki motoric udobniji za putovanja i milina...ne treba mi nista vise 😂😂😂😂

navajo

Ali ko tarzan sa krokodilom.....placem😂😂😂😂😂

ЯЭВОЛУТИОН

pa znas onu cuvenu scenu kad tarzan skoci u vodu i uhvati krokodila oko vrata (ako ima vrat) a ovaj se onda vrti ko na raznju....e to


! No longer available
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Znam, zato se i smejem 😂😂😂😂

Kad su me prvi put pitali sta zelim da budem kad porastem, izvalila sam ko iz topa TARZAN, ali ne kralj dzungle i gospodar zivotinja nego njihov prijatelj...hahaha...tata je samo prokomentarisao, kuku sta ja smuckah 😂😂😂😂

Gledala sve filmove i crtace...i umela i da urlam ko pravi Tarzan...jbt sa drveta nisu mogli da me skinu 😂😂😂😂

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Kad vidimo Amarok koji izgleda kao d'ide sam, taj je Uffov... [rofl] [rofl] [rofl]

@Uff:
Vozio sam to èudo, sjajna sprava(koliko i svaki drugi amerièki pick up), ali brateeeuuu, ispred njega mo¾e da stane ceo Jugo(ili slièno sranje) u mrtav ugao, nekoga bi naguzio kad tad... ;D

dzimika

Citat: UFF poslato 16 Avgust, 2018, 00:05

auto: amrok dsg je zakon

Govno neovejano, vozio ga, razocarao se i shvatio da za te pare bilo koji pick up je bolji od njega pa cak i dacia

UFF

hmm ne verujem
mislim da je bio subjektivan utisak
ali da kazemo da je moguce
dacia nema dsg

pa sta onda kupiti?

toyotu hilux? neki isuzu?

ruzni ko kurac ali pouzdi i izdrzljivi

dzaba, kao sto rekoh nema DSG (ili nesto isto kao to)

a to je prvi sledeci kriterijum, deal breaker da kazem

jbg, razmazen sam i mator, ma mozda nisam ni jedno od ta dva ali ako ja placam ja i biram a to su uslovi pa da cujem pametne koja su resenja?


bobangsxr

Ja nisam pametan ali cu ipak da se javim ;D mislim da je najbolje da uzmes onaj koji tebi najvise odgovara  :D

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bobangsxr poslato 16 Avgust, 2018, 23:42
Ja nisam pametan ali cu ipak da se javim ;D mislim da je najbolje da uzmes onaj koji tebi najvise odgovara  :D
koji god njemu odgovara je najepsi, najbolji a svi ostali su kurac i ruzni.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11