Glavni meni

Pomoc oko planiranja rute po Sloveniji, kako ne bih zavrsila u Tunguziji

Započeo navajo, 29 Jul, 2018, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: navajo poslato 14 Avgust, 2018, 20:09
i dalje mislim da mu se krtice ne bi vratile u ono lepo dvoriste ukoliko bi mu se omaklo da makar jednom napise nesto pozitivno, ohrabrujuce ili lepo :)
[rofl] [rofl] [rofl]

navajo

Svako drugarstvo je dragoceno, pa bilo ono i virtuelno!!!!
Lepe emocije su lepe, pa makar bile i virtuelne!!!
Virtuelno sam upoznala i drugarice iz Slovenije, da bi ih nakon toga upoznala i licno, i nadam se stekla neka prijateljstva koja ce se dalje razvijati :)


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

navajo

Neprocenjivo iskustvo s obzirom na to da imam samo dva ipo petka samo na motoru, od toga jedan ipo na 125 kuba i drugi na Debeloj, nikakvog iskustva u planiranju putovanja ovog tipa, ali dovoljno zelje da odem u svoju prvu moto avanturu ;)

Toliko krivina nisam videla ukupno u zivotu koliko tamo za par dana...vozile smo par prelaza, Pavlicevo sedlo, Seeberg Saddle, Predil Pass, jos neka dva cija sam imena debil zaboravila...i neku kozju stazu od Soce do Zelezniki, ponor sa strane, bankine nigde, put uzan, krivine kao ringispil, veliki uspon, pa onda spust...stvarno celicenje pravo!!!





































Lazic

10 godina na motoru, nisam dobacio dalje od Herceg Novog...

navajo

Nismo nesto mnogo presle...mozda oko 2200km...mada po Sloveniji se po meni sve duplo racuna...200km za jedan dan izvozis i umres od onih uspona i krivina...makar ja...gora sam od babe po fizickoj kondiciji...sledece godine ozbiljnije pripreme pred put, a ne iz kancelarijske stolice na Debelu pa posle diklofen za veceru :)

Sledece godine definitivno idem na 2 nedelje...Slovenija, Austrija i Italija...a mozda odem na okupljanje Moto Mrha, u junu, obidjem sta ima i onda pokupim Slovenke pa se jadranskom magistralom spustimo kod mene u Utjehu...pa posle preko Bosne nazad za Srbiju...ne znam gde bih pre...prmila sam se kao majmunce😂😂😂😂

navajo

A da...Debela je bila atrakcija u Sloveniji...gde god stanemo ona maltene uvek najstarija 😂😂😂😂

Pored onih silnih GS-ova bile smo atrakcija 😂😂😂😂

UFF

Citat: navajo poslato 14 Avgust, 2018, 20:09
Reakcija na Uffov komentar je rezultat umora

a na post PRE uff-ovog nisi odgovorila jer nisi bila umorna?  [rofl]

u stvari nisi odgovorila jer je to je bio kompliment da si manje ruzna od ostalih  [rofl]

ko me jebe kad sam glup pa ne umem da delim komplimente

ne treba meni nagrada, rezolucija je prvi uocio, ja sam se samo nadovezao, ali ok ako mene vise volis nije problem  :-*

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Avgust, 2018, 00:51
povlacim sve svoje izjave...za njih si ribetina :)

cika Rade, u pravu si...

Hattrick

Boli je uvo, okreni obrni, dobro se provela, i bila najbolja riba tamo.  :)

navajo

Na Aljin komentar nisam odreagovala jer sam bila u Sloveniji i bolelo me uvo za ceo svet...a i on mi me skace po zivcima od ranije...plus ga Rade izuzetno postuje i hvali pa mozda ima vise kredita zbog toga 😂😂😂😂

UFF


navajo

Ne, vec Aljin kredibilitet i ugled koji uziva!!!

I pre nego sam ga upoznala izdvojio se na forumu od ostalih svojim znanjem...to cenim.

Sponzor mi nikad nije trebao...hvala bogu odlicno zaradjujem oduvek, tako da svoje hirove finansiram sama...a ni decko mi ne treba jer ne zelim da mi neko skace po zivcima....volim svoj samotnjacki zivot...drugare imam, bez benefita, koje jako cenim i postujem, i za koje sam uvek tu...meni je to sve sasvim dovoljno !!!

U svakom slucaju vec me kopka gde bih mogla u setembru na par dana motor...dajte predloge!!!

MIGE


Lazic


navajo

Razmisljala sam da odem i do mora...imam kucu dole, a nisam bila otkako vozim motor...rekoh pre dve godine da cu na more ponovo tek kada budem bila u stanju da odem motorom :)

Prve godine je sa Djolencetom to bilo neizvodljivo, a tek proslog leta sam pocela da vozim Debelu pa je bilo prerano da se upustim u takvu avanturu....sada posle Slovenije vec znam da mogu da idem gde god!!!

Neo sto ce matorci u to vreme da budu dole i da rade na gornjem spratu pa me to smara...a i radije bih megde gde nisam do sada bila.

Nemam jos mnogo dana odmora, a mozda odem sa batom malo do  Bratislave, Berlina, Beca, Praga...da obrnemo jedan krug...nego se kod nas planovi menjaju na dnevnom nivou...pitaj boga na kraju gde cu da zavrsim.

Za sledecu godinu mozda odem na neku od tura preko Alpa sa batom...nadjemo se negde u Evropi, iznajmimo motore i udri po krivinama...ne mogu da docekam!!!!

Lazic


navajo

Jeste, nego je meni dosadno na moru...otkako imam kucu stalno idem tamo pa me je smorilo...mada, sa motorom ce to biti jedno novo iskustvo :)

Mozda dovedem Slovenke sledece godine na morence :)

Ne brinite, necu kaciti fotke 😂😂😂😂

pittatore

Ma kaci slobodno, ne bi ih mi zenili zbog izgleda nego zbog soshke ;D

navajo

Moze, taman da udomimo nekog manijaka lepo u Evropi 😂😂😂