Glavni meni

Pomoc oko planiranja rute po Sloveniji, kako ne bih zavrsila u Tunguziji

Započeo navajo, 29 Jul, 2018, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Avgust, 2018, 13:21
ne kukaj...prodaj motor i tu ideju i kupi nesto od 150 konja.....propagras monogamiju a hoces sve rupe pune u isto vreme...e pa ne moze

Prodam li motor..,ko zna kad bi dosao u situaciju da ga kupim ponovo..., al i ja kenjam jednom,dva puta godisnje kad putujem negdje iskreno receno..,realno Idea je odlican autic za grad i svoju ulogu odradjuje savrseno!!  i voznja u gradu je 90 odsto njene voznje..!!

za rupe ima ona jedna dobra!!  nemoj tuj,tuj mecem kruj!!  ili kad kaze lik .ebat cu te gdje niko nije,a ona veli..,nemoj u oko,nemoj u oko!    :-[     ;D
jin-jang

Lazic


navajo

Posle peripetija oko kacenja torbe iz vremena srpskog ustanka na rep, i nemogucnosti da torba ne seta ko ja posle flase vina, turismo neke bisage izvremena druga Tita...one su malo bolje pa setaju ko ja posle par  piva, ali pretezu kao da vozim tri slona pozadi...u svakom slucaju bice zanimljivo skinuti ih i ponoviti onu budzevinu ponovo...ako se ne izvrnem odmah ispred garaze i ne pokupim.rampu na hrvatskoj granici saljem sutra cmoke iz Slovenije....a manijacima na viber grupi i fotke lepih slovenki u suknjicicama...sta cu kad vole😂😂😂

viper

©to samo Slovenke, nismo mi gadljivi ni na va¹e slike u miniæima 😉

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


Hattrick

Citat: navajo poslato 04 Avgust, 2018, 01:55
....a manijacima na viber grupi i fotke lepih slovenki u suknjicicama...

A mi sto nismo na Viberu smo sugavi ?  [zena]

Lazic

Po¹alji mi broj pa æu te ubacim... Samo odmah uti¹aj inaèe æe¹ da odlepi¹... :o Mada zna da bude urnebesno zezanje... :D
063 277 065

Hattrick


Lazic


navajo

Vajperu, ne ide mi minic uz karakter...sutra saljem Slovenke 😂😂😂


Od mene pivce😂😂😂🤘

Lazic

Miniæ ide uz svaki karakter ako nije neka karakond¾ula u pitanju... :o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2018, 02:55
Miniæ ide uz svaki karakter ako nije neka karakond¾ula u pitanju... :o ;D
kad je dupe veliko i nisko onda je i minic maxic....maxic joj vec ide uz karakter...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Citat: navajo poslato 05 Avgust, 2018, 03:23
Vajperu, ne ide mi minic uz karakter...sutra saljem Slovenke 😂😂😂


Od mene pivce😂😂😂🤘
Ok,pivce smo videli na slici,a gde su bre Slovenke,njih ni na slici?

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Citat: navajo poslato 05 Avgust, 2018, 03:23
Vajperu, ne ide mi minic uz karakter...sutra saljem Slovenke 😂😂😂


Od mene pivce😂😂😂🤘

Mozda tebi ne ide, ali mi volimo da vidimo :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

navajo

Jebo minic pored ovakvih krivina i puteva....sad smo se vratili iz Bohinja sa nekog zip line-a....mrkli mrak, a krivina do krivine...Slovenke nas vodaju po celoj Sloveniji...srce mi je puno...predivne su...tri dana se od jutra do veceri vozaju sa nama...vozili smo par prelaza do Austrije i Italije...ludilo od krivina!!!





ЯЭВОЛУТИОН

povlacim sve svoje izjave...za njih si ribetina :)

cika Rade, u pravu si...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Evo jedne pozadinske 😂😂😂
Akcenat je na majicama😂😂😂🤘


UFF