Glavni meni

Pomoc oko planiranja rute po Sloveniji, kako ne bih zavrsila u Tunguziji

Započeo navajo, 29 Jul, 2018, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Hattrick

Uvek covek treba da kupi ono sto mu se najvise svidja u datom trenutku, pa makar svima to bilo sranje. Pa i ne kupuje za drugog nego za sebe. A daleko od toga da je Amarok sranje.

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 16 Avgust, 2018, 23:48
Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Avgust, 2018, 23:37
Nisan Navara

nisan ima manuelni menjac sa duplim kvacilom koji salta automatski?


SVE BRZINE KOJE VAM TREBAJU

Uz sedmobrzinski automatski menjaè u¾ivaæete u ¹tedljivoj vo¾nji i veæoj kontroli. Mo¾ete odabrati i ruèni naèin rada kako biste odabrali i zadr¾ali odgovarajuæi stepen prenosa za najveæu vuènu snagu ili kada se spremate da osvojite uzbrdicu.

Gavrolini

Roditelji mog prijatelja na svake dve godine menjaju(kupuju nov) auto tog tipa. Zadnji je bio hilux, ove godine su na moje iznenadjenje kupili neki fiat fullback ili tako nesto. Ja ga pitam brate sto fiat jbt posle takvih auta...a onda sam ga video i bilo mi jasno

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Avgust, 2018, 00:43
Citat: UFF poslato 16 Avgust, 2018, 23:48
Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Avgust, 2018, 23:37
Nisan Navara

nisan ima manuelni menjac sa duplim kvacilom koji salta automatski?


SVE BRZINE KOJE VAM TREBAJU

Uz sedmobrzinski automatski menjaè u¾ivaæete u ¹tedljivoj vo¾nji i veæoj kontroli. Mo¾ete odabrati i ruèni naèin rada kako biste odabrali i zadr¾ali odgovarajuæi stepen prenosa za najveæu vuènu snagu ili kada se spremate da osvojite uzbrdicu.

to je automatik
ja zelim manuelni sa duplim kvacilom i da sam salta

dzimika

Citat: Gavrolini poslato 17 Avgust, 2018, 01:52
Roditelji mog prijatelja na svake dve godine menjaju(kupuju nov) auto tog tipa. Zadnji je bio hilux, ove godine su na moje iznenadjenje kupili neki fiat fullback ili tako nesto. Ja ga pitam brate sto fiat jbt posle takvih auta...a onda sam ga video i bilo mi jasno

Mitsubishi L200 koliko vidim, ili bar jako lici na njega


navajo

Posle voznje preko Pavlicevog sedla i kratkog svracanja na Austrijsku stranu, otisli smo do Skofja Loke, na kafu kod porodice Nadjinog decka ( devojke koja se sve vreme vozila sa nama i upoznavala nas sa lepotama Slovenije).

Cela porodica vozi...tata, mama i sin...a ovo im je garaza:











Svi motori su registrovani i voze se...inace, tata Simon je prvi vlasnik Laverde i sa njom su on u supruga proputovali celu Evropu!!!

Mama se jedan dan i vozila sa nama...divna porodica!!!

Ali BSA i Triumph  [yahoo]

El Jefe

Лаверда нема оригиналан издув и седиште. Греота
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane


navajo

S obzirom na to koliko se i dalje vozi, u odlicnom je stanju!!!

Gledala sam fotke na njegovom profilu sa druzenja Laverdista...kakvih lepota ima majko mila !!!

El Jefe

Citat: Hurricane poslato 19 Avgust, 2018, 18:53
Dobro je da ima ikakvu...

Ja bi samo nju od cele garaze
Ја сам био љубитељ Италијана док нисам купио Лаверду. Дакле имаш среће па је ниси имао.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

Prva ljubav, otac me pre vise od 30 godina na moru svako jutro stavljao da sedim na nekoj joti, od tada ljubav prema motorima samo raste...

Lazic

Citat: El Jefe poslato 19 Avgust, 2018, 19:00
Citat: Hurricane poslato 19 Avgust, 2018, 18:53
Dobro je da ima ikakvu...

Ja bi samo nju od cele garaze
Ја сам био љубитељ Италијана док нисам купио Лаверду. Дакле имаш среће па је ниси имао.
[rofl] [rofl] [rofl]


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 19 Avgust, 2018, 19:00
Citat: Hurricane poslato 19 Avgust, 2018, 18:53
Dobro je da ima ikakvu...

Ja bi samo nju od cele garaze
Ја сам био љубитељ Италијана док нисам купио Лаверду. Дакле имаш среће па је ниси имао.
ja i dalje volim da imam italijane....doduse ne bih da ih vozim....osim 900s 1976
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11