Glavni meni

Suzuki GSXR 600 K8 Kupljen nov u Markosu

Započeo gixxer, 27 Jul, 2018, 18:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Suzuki GSXR 600 K8 ,nov kupljen kod ovlastenog zastupnika Markos Novi Sad,sto se lako moze proveriti kod njih na osnovu broja rama,motor je kompletno u prvoj fabrickoj boji,bez ostecenja,sve nalepnice su originalne,fabricke,presao je stvarnih 45000 km, a ne kao svi koji se prodaju u Srbiji 15000-20000 km?Masina perfektno radi kao da je presla 10000 km,komotno sam mogao ali ne vracam kilometrazu kao vecina ,cast izuzecima,na motoru su nove gume Michelin Power RS 2 CT,nedavno promenjen lanac i lancanici,stavljene nove iridijumske svecice,novo ulje Motul 7100 V i filter ulja,zamenjena kociona tecnost i antifriz,kocione plocice zamenjene jesenas,ima preklopivi nosac tablice i providan poviseni Puig vizir,montirani bocni slajderi,crash- pads,regler zbog boljeg hladjenja izmesten ispod donjeg mosta prednje viljuske,u voznji bez ikakve i najmanje zamerke,registrovan je do Aprila 2019-te,dakle novi vlasnik nakon kupovine nema apsolutno nikakvih dodatnih troskova osim prenosa vlasnistva, koje je oko 7000 dinara i za koje posedujem kompletnu dokumentaciju,tablica je SA - Senta -Ada ,nije Sabac!Moze se pogledati u Adi u Vojvodini svakog dana uz predhodni dogovor,poziv 8-24 h
Cena je 5490 eu i moguca je mala korekcija iste,sretna Vam kupovina! Tel: 063-177-05-08







































gixxer


viper

Lep.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

gixxer


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gixxer

Cena za pred kraj sezone 5400,i moguc jos neki mali popust pri gledanju motora

gixxer

Izgleda da mora da se vrati km da bi se motor prodao  [stop] Nije moj nacin razmisljanja,ali ako kupac zahteva ......

Lazic


Kanarinac

Drugar prekjuce prodao isti model isto god za 4800e. Isto kupljen u Markosu nov sa 30000 predjenih, vise je stajao nego se vozio. Narandzasto siva kolor sema. Prvi koji je izvadio pare je oterao motor
E da, nije bio resgistrovan i gume su bile za zamenu

ЯЭВОЛУТИОН

ne moze 5000 za motor star 10 godina.....nece niko da da....ne da ne vredi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

 a afrika....ne kupuju oni motor oni kupuju statusni simbol...adventure rideri i putnici u mongoliju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


gixxer

Neka ,neka doci ce prolece,ja ne zurim,ima cene ispod koje nije na prodaju taman da sekire padaju

Kanarinac

 Tako i ja uvek pricam, pa na kraju prodam i ispod te sekira cene. Ili mi dosadi ili izleti nesto drugo sto hocu da kupim. I ja za yamahu ne spustam cenu i siljim djoku :D

gixxer

#15
Ti tako,ja ovako ,nikad necu svoju imovinu podceniti,pa da je prodajem ispod cene koju sam hteo da dobijem,hvala Bogu nisam u situaciji da moram.Ne mogu da smislim ljude koji se pojave sa pricom,znas kriza,nista se ne prodaje,sve stoji,kurac,palac i slicno,pa ako je kriza,sto onda ti kupujes?Takvi koji na tu foru hoce da kupe 200 eu jeftinije,ne moze,pa zar kriza vredi 200 eu?Onda i nije neka kriza,j,,, ga,jebes krizu,cuvaj ti zdravlje,nemoj da kupujes motor ,tako im kazem.Neki koji me poznaju i znaju kakav sam ,kazu jako si bre blesav,u pravu su ;) :P [yahoo] [dancing] 8)

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

[rofl][rofl][rofl]
nema to vise, pojapanili se. doduse sad im otpada korman al boze moj...