Glavni meni

Yamaha R1 2009

Započeo Kanarinac, 25 Jul, 2018, 19:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

prodate bmw, zaradite duplo i onda svako kupi sta zeli :)
ti nemas motor, sin ti ima auto koji ne moze da se vozi a zivot prolazi..

gixxer

Kanarinac,prelep ti je motor,prodace se,na istim mukama sam bio prosle godine,posle dugo,dugo godina na R-u,i samo R-u,resio sam da probam nesto komotnije,nasao sam kompromis u sport-tura  segmentu,Kawasaki Z1000Sx,za sada zadovoljan,prezadovoljan,Yamaha ti je koliko vidim na slikama u jako dobrom stanju,kupice je onaj ko zna  to da ceni,da resim ponovo da se vratim na R-a,kupio bih bas ovaj model,jer ga nikad nisam imao a uvek je bio potajna zelja,ali kad god sam bio u fazi kupovanja motora,onda nije bio ni jedan u ponudi a da nesto valja,sretna prodaja

Kanarinac

Hvala :) Prvi koji dodje sa parama da vidi i proba motor uzece ga, osim ako ne planira da nudi 7000 ko sto sam vec imao jednog pacijenta :D

Lazic

Èuj prezadovoljan sa Z1000SX, ma neemoj... :o ;D [balavi]

Grof

kud kada smo bili u Titelu nisi spomenuo da bi ga prodao... jako lep motor, a ja veæ kupio krmaèu

Kanarinac

Tad mi jos nije pala ideja napamet :) Delovali je da cu da preguram neudobnost [rofl]

mkt

zakuvalo se
mislim da ce motor uskoro da zavrsi kod nekog od forumasa   ;D ;D

Lazic

To je uvek lepo... :D

Kanarinac


Lazic

Proslava prve decenije... ;D

Kanarinac

Jbt ladno 10ka :) A motor nov :D :D

Lazic

I ja sam nov... Skoro... ;D

Gavrolini

Opa cena za 7 meseci pala za 99e.ovim tempom kad bude dvadeset godina star ce cena biti 6500e.

SSZGO

Lebac ti ovakav motor ovde je upola cene.
Dade mi ideju za biznis...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

FANTOM

    Meni npr nije jasno kako je jeftinije kod tebe tamo gde je uvek super vreme nego kod nas ?

Hurricane

pa kad mo¾e da ga gleda samo...

con3

Ovo je da kazes i dzabe koje su cene kod nas, ljudi za model 2005-6 traze i po 5500 eura

SSZGO

#37
Citat: FANTOM poslato 15 Februar, 2019, 13:36
   Meni npr nije jasno kako je jeftinije kod tebe tamo gde je uvek super vreme nego kod nas ?

to je mnogo matora masina, nikoga to vise ne interesuje ovde, zasto da voze 2009 kad mogu 2017 npr za malo vise novca

isto i za kola, ovaj auto sto imam je nov bio 180k eura, ovde sada mi nude 12 ... u evropi cenim i dalje je oko 25
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

con3

Citat: SSZGO poslato 15 Februar, 2019, 17:24
Citat: FANTOM poslato 15 Februar, 2019, 13:36
    Meni npr nije jasno kako je jeftinije kod tebe tamo gde je uvek super vreme nego kod nas ?

to je mnogo matora masina, nikoga to vise ne interesuje ovde, zasto da voze 2009 kad mogu 2017 npr za malo vise novca
Koliko je to malo vise novca ?

SSZGO

#39
 recimo 9k eura za skoro pa nov motor, tipa presao 2000km
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor