Glavni meni

Yamaha R1 2009

Započeo Kanarinac, 25 Jul, 2018, 19:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Presao 33100km
Registrovan do 23.06.2019.
Cena 8599€
Motor je u jako jako dobro stanju, da ne kazem odlicnom. Kupljen je nov u Barelu u Nisu. Ja sam drugi vlasnik. Lanac i lancanici promenjeni pre nekih 5000km, mali servis je uradjen pre 1000km, gume Michelin 2CT nove montirane u oktobru 2017.
Ubacene LED pozicije i LED sijalice u farove. Preklopivi nosac tablice (fabricki ide uz motor) kao i LED stop svetlo sa integrisanim migavcima (fabricki stop i migavci idu uz motor). Namontirani slajder. Uz motor takodje dajem 2 bocne torbe (bisage) kao i nosace/distancere za torbe koje se srafe u auspuh pravljene kod Sebe.
Sto se tice probanja motora, moguce je uz prethodno ostavljen depozit u visini cene motora, nadam se da razumete zbog cega. Motor je bez greske, perfektno radi i odlicno se vozi. Ja ga prodajem zbog prelaska na drugi tip motora udobniji za putovanja i to je jedini razlog zasto se prodaje.
Sto se zamena tice, ne zanimaju me. Prodaje se iskljucivo za novac.
Info moze ovde ili na 0614004001
Ako sam nesto zaboravio pitajte














































dr32

I bre Caruga proputovao celu jEvropu na Kawi, a ti bi posle par tura od 500km da se resis ove lepote??? Srecna prodaja, ne poznajem motor, al sam slatko pratio kupovinu istog i reko fala bogu ima neko i od mene komplikovaniji  [rofl]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kanarinac

Tek ces da vidis kada krene kupovina posle ovoga, ako Zelja proda KTMa :D Ovaj R1 je mnogo zajeban za put, na R6 i na GSXRu sam vozio 500 bez vecih problema, sa ovim plakanje :D

dr32

Matori ne poznajem te, al si mi dusevni lek :D
Mada tako je to kad se trazi nesto sto se voli. Srecna potraga. A ovo je bas steta sto mora da ide. Da sam blize, da probas moj motor, al jbg. P.S. Naravno moj nije na prodaju ;).
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kanarinac

Hahaha
Problem je sto sam picajzla i volim da kupim nesto sto je dobro. Jbg bice valjda prilike da se ode i u salon i da se uzme novo. Mada generalno, sto bi ja pucao tih 20%, kada moze neko drugi :D

K_A_W_A

Moze trkalicom i za Rusiju i to za dva dana. Ali moras nositi ovu majicu, jer onda ides i bolje i brze  [dancing] Ja proveravao ;)  [cheers]

Srecna druze prodaja i prelazak na drugu masinu :)


Kanarinac

Imao sam i tu ideju :D Ali def ne sa ovim

Hvala, nadam se da ce brzo naci novog vlasnika

DraganPavlicevic

E jbg dru¾e, omatorio si pa be¾i¹ od R-a. Za razliku od tebe, ja bez R-a ne mogu. Kada budem do¹ao u tvoje godine, mo¾da i promenim mi¹ljenje.Lep ti je motor i ¾elim ti da naðe¹ jo¹ ne¹to lep¹e, da ne ka¾em-udobnije.

Kanarinac

Hvala cika Dragane, kada dodjete u moje godine, videcete kako je :D
Prelazak na nesto udobnije je bio u planu oko 40te :) Ali poranio sam koju godinu

Lazic

Za to èika Dragane te neæe oprati ni Sava ni Dunav... :o :D

Kanarinac

Samo sam cekao ko ce da se javi :D
Jbg, drugarov cale, ne mogu na ti nikako, mora da postoji postovanje

Lazic


UFF

podseti drugara da zivi u srbistanu i da se manje lozi na nid for spid i da bmw prvo treba da bude upotrebljiv a posle lep (osim ako nije u igrici)
na stranu to sto je cale morao da ga plati i sad pati celu godinu bez motora

Kanarinac

To je vec izmedju njih dvojice, realno nije nicije da se mesa

UFF

ma naravno da ce cale da da sinu nego sto tim istim autom zeli a ne moze ni da dodje do mene
cemu koji kurac sluzi auto ako ne moze da te preveze jbt?

Hattrick

Lukin auto je placen mnogo manje nego sto realno vredi, veruj mi. Mislim da ce onog dana kad odluci da ga proda, napraviti jednu od boljih finansijskih operacija u zivotu.  ;) AKO odluci da ga proda.  ;) A da je nesto upotrebljiv u svakodnevnom zivotu, pa i nije jebiga.

DraganPavlicevic

Za tu osmicu veæ sada mogu da se dobiju duple pare od plaæenih. Naravno, mom sinu ni ne pada na pamet da ga proda.U moguænosti je da ima i vozi (povremeno) taj auto, i njegovo zadovoljstvo za mene je radost i sreæa.

Lazic

 [srce] [srce] [srce]




Ovaj, èika Dragane a ¹to ti ne bi kupio ovu R1...? :-[ :D

Glava Dole

Kakav cika, Dragan je bre momak u dusi, licno sam se u to uverio :) Punokrvni manijak, ludji(u pozitivnom smislu naravno) od polovine omladinca :)

DraganPavlicevic

Èika Laziæu, zbog ovog "èikovanja" biæe¹ tretiran sredstvom podobnim za nano¹enje lak¹e telesne povrede (Kanarincu sam morao oprostiti); a ¹to se tièe kupovine njegove R-1...da imam toliko love, ni¹ta sem cbr 1000 rr.