Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Zavisi od tehnièkog... Ima tehnièkih koji imaju dosta posla pa zbog èekanja bilo bi po¾eljno a ima i gde dodjes i nema¹ problem. Kod mene se zakazuje, jer je meni teretni teh pa dodje kamion sa prikolicom i ja moram samo njega da radim sat ipo vremena. Èisto zbog tebe je to... Pozove¹ tehnièki gde si planirao da ide¹, dogovori¹ se u koje vreme bi do¹ao i nema¹ problem...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bucko

Citat: Joker poslato 27 Jul, 2018, 11:28
bucko, ok su ova svetla ali moras da imas poklopce na njima kada dodjes na tehnicki pregled. Te poklopce su morali da ti daju kada si kupovao auto, ako nisu moras da ih nadjes

Hvala

CBRR1

Citat: bucko poslato 27 Jul, 2018, 16:24
Citat: Joker poslato 27 Jul, 2018, 11:28
bucko, ok su ova svetla ali moras da imas poklopce na njima kada dodjes na tehnicki pregled. Te poklopce su morali da ti daju kada si kupovao auto, ako nisu moras da ih nadjes

Hvala

Ovde po meni je najveci problem to sto vise nije presedan staro vozilo itd itd, vec i sa nekim stavkama na relativno novijim modelima su napravili probleme...Kao recimo u tvom slucaju, svetla...

icatenej

Citat: Joker poslato 27 Jul, 2018, 12:45
Zavisi od tehnièkog... Ima tehnièkih koji imaju dosta posla pa zbog èekanja bilo bi po¾eljno a ima i gde dodjes i nema¹ problem. Kod mene se zakazuje, jer je meni teretni teh pa dodje kamion sa prikolicom i ja moram samo njega da radim sat ipo vremena. Èisto zbog tebe je to... Pozove¹ tehnièki gde si planirao da ide¹, dogovori¹ se u koje vreme bi do¹ao i nema¹ problem...

Nisam dobro formulisao pitanje, ali si mi dao odgovor :D Kod tebe hoæu da doteram auto, pa sam zbog toga i pitao da li se zakazuje. Èuæemo se telefonom...

navajo

Ja na Debeloj nemam fabricki auspuh...msm imam ga negde u garazi...ali mi je totalno idiotski da pred svaku registraciju moram da maltretiram i sebe i nekog drugara da skidamo nosace za kofer i vracamo fabricki auspuh...vise od polovine motora kod nas nisu fabrika...opet cemo imati gomilu ljudi koji ce voziti neregistrovane motore i bezati od murje😡😡😡

mali_zmaj

Navajo u lijepoj njihovoj,ljudi pred tehnièki skidaju sve aftermarket djelove,i vraæaju orginalne,ukljuèujuæi i auspuhe..,zna¹ kad mi prijatelj iz Pule ka¾e da motor ide na vagu!! I ako se ¹ta ne poklapa,problemi...,itd,itd...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Glava Dole

To sto se to tamo tako radi ne znaci i da je tako dobro i povoljno za narod ;) Ne iskopiraju nista sto ide u prilog nama nego samo sto je protiv nas, sto nam kida zivce, izvlaci novac iz vec praznih dzepova i ne da da se bar malo pored svog jada i bede malo opustimo. Moj se ko fen vala nece cuti pa makar ga nikad vise ne registrovao. Autu je posao da sapuce a motoru da rezi. Uostalom, ako im je toliko stalo do bezbednosti u saobracaju to nam nikako ne ide u prilog. I ovako smo nevidljivi pa samo jos fali da postanemo i necujni.
I sto nam ne prekopiraju i standard kad su tako pametni?

Sto rece danas jedan lik, nasima da sad daju Nemacku razjebali bi je za mesec dana...

Lazic

Kojih crnih mesec dana, Andrej & brat, dve nedelje max...

bigbad86


bigbad86

Evo ozbiljnog pitanja, ima li kakvih pravila za zamensku potrosnu opremu? Konkretno LED rasveta u fabrickoj instalaciji, bez budzenja. Led H4 u faru, stopaljci, migavcima i pozociji. Spolja sve deluje potpuno isto kao fabrika, jedino sto far lici na xenon ali nije.

Lazic

Ako baca snop kako treba, ne bi trebalo da ima veze...

Joker

Ma ima veze, sve sto nije fabricko, ne moze... Bukvalno ta prica... Idiotizam za neke stvari sta moramo da vracamo ljude...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Toma RR

Kakva je situacija sto se tice auspuha na motorciklima ?

ЯЭВОЛУТИОН

o.k.
kupim harley davidson dyna glide....doplatim screaming eagle auspuhe , bregastu i filter....trazim nesto siru zadnju gumu i drugi rezervoar.....sabijem pored 20000 evra jos 20000 da bi se kurcio...i onda me neko vrati sa tehnickog......ja ne bih imao muda da ga vratim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Kao sto sam vam rekao, sve je ovo jedna siva zona. Uvalili su nama vruc kropir da nalazimo i resavamo mane sistema pa na kome se zalomi.. Ko sta radi, samo zovemo inspektore da nam daju objasnjenja za razne slucajeve... Evo najbolji primer, moj drugar koji ne moze da prodje tehnicki, zbog onog malog govneta na poetim vratima i ovaj spojler sto ima na sajtni... Auto mu je u odlicnom stanju, jedan sasvim normalan auto i verovatno bolji od 50% ostalih u njegovoj klasi ali je tehnicki neispravan jer eto, ima spojler... DE BI LI ZAM!



Rev, ako je sve to fabricki, onda nema problema...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

sremac

to je fabrièki kaèket, i¹ao u kompletu sa sajtnama, dodatna oprema, trebalo bi negde ispod da ima fabrièki fijatov ¾ig .

¹ta to znaèi da ja npr ako imam stop-lampe redizajna koje imaju beli migavac original fabrièke, moram vratiti fabrièke da prodjem tehnièki ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

ЯЭВОЛУТИОН

screaming eagle je dodtna oprema koja se naknadno ugradjuje...nije fabricka vec doplatis....i u prodavnici ti ugrade......skoro da ne postoji fabricki HD...svi su doradjeni...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Joker poslato 11 Avgust, 2018, 18:42
Ma ima veze, sve sto nije fabricko, ne moze... Bukvalno ta prica... Idiotizam za neke stvari sta moramo da vracamo ljude...
Ne razumem, u moj auto fabrièki ide H4 sijalica, u njemu je H4 sijalica, ako baca snop po onome ¹to tra¾i zakon, kako mo¾e da se ka¾e to nije fabrièki...? I da hoæu ne mogu da ugradim H1 ili H7, ili ¹ta god...

Hattrick

Citat: Joker poslato 12 Avgust, 2018, 17:33
... Evo najbolji primer, moj drugar koji ne moze da prodje tehnicki, zbog onog malog govneta na poetim vratima i ovaj spojler sto ima na sajtni...



Zajebavas me da ga zbog toga neko obara na tehnickom ?

Da ja imam tehnicki, prosao bi kao bela lala, pa neka me tuzi ABS i Inspektor, i objasni na sudu na koji nacin to utice na bezbednost saobracaja.

Postali smo gori debili od Amerikanaca.

Lazic

Nismo jo¹ skroz, ali zapinjemo svojski...