Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Hattrick

Citat: mali_zmaj poslato 08 Avgust, 2018, 20:05
...najebali ljudi na tehnickom isto kao i  vlasnici vozila..!!!

Nisu oni bas toliko najebali kao sto zele da se misli, ali hajde, da ne razvodnjavamo temu.

stilgar

Registrovo auto, saznao da automobili proizvedeni 2017te ne rade tehnicki, samo placaju harac. Moj je 11.2016 to.

ЯЭВОЛУТИОН

znaci na vozilo iz 2017 moze i spojler i sire felne i zatamnjena stakle i razbijena soferka ............... jel nas jebu zato sto smo mutavi ili zato sto smo glupi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Meni ortak rekao da sve zavr¹ava, samo gume da su ok i da koèi. ©ta bude bilo,javljam. Na admin zabranu 12 meseci.


MIGE


Hattrick

Bogami, kako je krenulo, tacno tako ce biti 😂😂😂

CBRR1

Ma ljudi, poceli su vec da popustaju, sad moze i ogrebotina i ulubljenje, nesme da bude rdje ili napukla stakla...ovo ostalo sve isto standardno, kocnice....

Lazic


Hattrick


Lazic


srbac


srbac


mrle


srbac


Hattrick


mrle


Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 09 Avgust, 2018, 17:40
A malo trule sajtne? :-[
Koje sajtne? Ti ne treba da brines ti vise sajtne i nemas. A ono cega nema ne moze ni da bude trulo

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 17 Avgust, 2018, 01:45
Citat: Laziæ poslato 09 Avgust, 2018, 17:40
A malo trule sajtne? :-[
Koje sajtne? Ti ne treba da brines ti vise sajtne i nemas. A ono cega nema ne moze ni da bude trulo
kad sam video onaj kamenjar na Tari,odmah mi je bilo jasno kako je izgubio sajtne  [panic] [panic] [panic]