Glavni meni

stop svetlo ne radi trazim elektricara/majstora da resi problem

Započeo SSZGO, 14 Jul, 2018, 10:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jin-jang

Kanarinac

Mozda je otisao mikro prekidac, ako radi na noznoj, onda je to. Ako ne radi onda mora da se ceprka

SSZGO

Ne radi ni nozna a nije ni fabricka nozna. Treba neko da pogleda ko se razume. Ocigledno u zemlji srbiji svi mnogo kenjaju a niko nezna nista da uradi kako treba. Svi su majstori a niko nece da radi... nije ni cudo sto je sve u qrcu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

majstrima pun kurac nadrkanih musterija....kad odu preko manji su od makovog zrna, a ovde vitlaju kurcem ko marko kraljevic sestoperom zlatnim.....stop poruke stop gey
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Ima¹a na Du¹anovcu na autoputu Plattner, pa svrati tamo imaju kvalifikovanog obuèenog Yamaha servisera. Ako ti taj ne popravi niko neæe. Samo ne oèekuj 500 dinara kao kod Rajka Arakisa...
It's the ride that matters, not the bike…

mrle


SSZGO

Ja ni u jednom trenutku nisam pitao koliko kosta. Hocu da mi se resi problem a niko ne zeli da se prihvati posla. Idem u yamahu onda valjda ce znati da rese ovaj trivijalni problem tamo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

El Jefe

То ти мајстори из Јамахе решити неће. Него иди ти до Јеболуције он ће то да направи да ради.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

ides u yamahu da ti sa kineske poluge menjaca povezu signal do kineskog stop svetla?
mozda
a mozda ce ti reci da vratis sve OEM pa onda da dodjes


a revolucija izgleda nece da mu uradi ni po dubai cenama

Lazic

Citat: SSZGO poslato 18 Jul, 2018, 11:47
Ja ni u jednom trenutku nisam pitao koliko kosta. Hocu da mi se resi problem a niko ne zeli da se prihvati posla. Idem u yamahu onda valjda ce znati da rese ovaj trivijalni problem tamo...
Par godina dobre plate od svakoga naprave nesposobnjakoviæa... :o Jeb'o te, radio si skoro generalnu na motoru, uzmi glupi unimer i vidi ¹ta zeza... Mo¾da je osiguraè crk'o... Sva¹ta... ;D :-*

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 18 Jul, 2018, 12:09
ides u yamahu da ti sa kineske poluge menjaca povezu signal do kineskog stop svetla?
mozda
a mozda ce ti reci da vratis sve OEM pa onda da dodjes


a revolucija izgleda nece da mu uradi ni po dubai cenama
teroriste ne radim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

UFF


lord_oblivion

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Jul, 2018, 19:37
Citat: UFF poslato 18 Jul, 2018, 12:09
ides u yamahu da ti sa kineske poluge menjaca povezu signal do kineskog stop svetla?
mozda
a mozda ce ti reci da vratis sve OEM pa onda da dodjes


a revolucija izgleda nece da mu uradi ni po dubai cenama
teroriste ne radim...
[rofl] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 19 Jul, 2018, 11:05
[rofl]
sta se smejes....u tom jeftinom dubaiu lepio tigrom nebo na aston martinu, kupovao kineske plocice za 1000 rr....sta ja da ocekujem....da mu platim da se ne digne u vazduh i da mu resim stopku....zajebi...prevelik rizik. namesti mu ti....i onako su resili da ruse tu oko nasipa....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Hurricane


Lazic

Jo¹ neko da mi objasni da je bio glup ¹to nije platio nebo 6000e i ¹to je hteo da testira kineske ploèice... Dobro, mo¾da jeste bio glup sa ploèicama, to bi ja uradio, ali ipak zaraðujem cca 7000e manje od arapina, doðe logièno... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2018, 17:32
Jo¹ neko da mi objasni da je bio glup ¹to nije platio nebo 6000e i ¹to je hteo da testira kineske ploèice... Dobro, mo¾da jeste bio glup sa ploèicama, to bi ja uradio, ali ipak zaraðujem cca 7000e manje od arapina, doðe logièno... :D
nemoj vise da ga branis....koji kurac kupuje auto koji ne moze da odrzava (isto vazi i za tebe )...ako ga je kupio zbog preprodaje onda je omasio drzavu gde je to pokusao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

aaaa opravi li on ¹topku ili.....??

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang