Glavni meni

stop svetlo ne radi trazim elektricara/majstora da resi problem

Započeo SSZGO, 14 Jul, 2018, 10:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...ja ne znam kako neko moze da shvati kao ljubomoru ili zavist sto se sprdamo evo vec neku godinu a koliko vidim i ceo zivot cemo, sa njegovim mega blamom " lepljenje neba na Astonu, UHU lepkom"

Moze imati Lamboe i Ferrarije i zlato i platinu svu ovog sveta ali ce uvek biti onaj Ivan sto je lepio nebo na Astonu UHU lepkom...  :)

Nek je ziv i zdrav on nama i nek ima sve sto pozeli i sto ga cini srecnim, to je najbitnije da se razumemo, naravno, kakav je takav je, nas je, malo zajebancije, nista vise, on se ne buni, ne vidim zasto ostalima smeta..

Hattrick

Auh sta se sve izrodilo iz pregorelih LED dioda. Chang jebem te suntavog, kako si to zaletovao stopaljku, ce se pobiju da drugom kraju sveta.  [rofl]  [rofl]  [rofl]

Lazic


mali_zmaj

Ma nama Srbima je dovoljan Chang da zaratimo....,i sad kad razmislim, ovo je eksperiment koji je smislila kineska obavjestajna..,plan je da posalju defektnu stopku Srbinu..,pa da vidimo sta ce da se izrodi od svega...  bem li im...!!
jin-jang

milomir22

Citat: Hattrick poslato 28 Jul, 2018, 18:17
Auh sta se sve izrodilo iz pregorelih LED dioda. Chang jebem te suntavog, kako si to zaletovao stopaljku, ce se pobiju da drugom kraju sveta.  [rofl]  [rofl]  [rofl]


Jbg, jedna od cari motomanijaka i razlog zasto volim ovaj forum, idi na bjb pa se iskenjaj u off ovoliko, odma' radi gumica.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


UFF


ЯЭВОЛУТИОН

ja revolucija sam gay i jebem se u bulju  [srce]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


CBRR1

Citat: milomir22 poslato 29 Jul, 2018, 11:16
Citat: Hattrick poslato 28 Jul, 2018, 18:17
Auh sta se sve izrodilo iz pregorelih LED dioda. Chang jebem te suntavog, kako si to zaletovao stopaljku, ce se pobiju da drugom kraju sveta.  [rofl]  [rofl]  [rofl]


Jbg, jedna od cari motomanijaka i razlog zasto volim ovaj forum, idi na bjb pa se iskenjaj u off ovoliko, odma' radi gumica.


Ma dacemo mi bjb-u gumicu, ali samo kao ceradu da ne napominjem kog organa...

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11