Glavni meni

Zr7

Započeo Gavrolini, 09 Jul, 2018, 01:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Retko ali bas retko postavljam ovakve teme. Ali ovaj motor sam probao samo jednom i to bas odavno a i bilo je bas lose stanje. Interesuje me jel neko vozio malo duze i kako se ponasa generalno jer merkam jedan?

idanijel

Sta ce ti to nema 1ks na 1kg! Ram ko od sira ,zadnja nije 180 guma ... al za normalnu upotrebu odlican ,nezahtevan,lepo poteze sa niskih - zbog kubikaze i 8 ventila,lep zvuk,kocnice onako,i ja sam kratko ga vozio.
Zezam se za ram.

Gavrolini

U zadnje vreme nemam te nemam vremena da se vozim. Klx sam provozao 2x a crf jednom od pola sata. Treba mi neki motor za svaki dan za do posla i kad uhvatim vremena da mogu malo da se provozam. Ali da ne moram pre toga da ga pakujem na prikolicu. Opet bih prvo superteneru ali posto toga nema gledam zr7, fazer600(prvi model), bandita....

jevta


Gavrolini

Imam ga u garazi....

Hurricane

.. ja sam samo probao isto pre godinu dve, u dobrom stanju, ali sam upamtio samo to da je kilav mnooogo


e sad predstavu nemam ¹ta tebi treba vi¹e u pm  [rofl], ali znam da sam tada bio mi¹ljenja da su npr sv650, cb500 dosta ¾ivahniji i bolji motori


a svi dobro znamo ¹ta misli¹ o SVu npr


ninja66

Zr7 sam kratko i davno vozio. Old school. Ali u meni pozitivom smislu. Pre dve godine vozio skoro nov GPZ 550 Unitrack i Zephyr 550. Neka skroz druga prica , od menjaca, filinga. Opustanje.
Tako da je moja ideja za peMziju Zephyr 750 ili 1100 ofarban u boje Z 900 iz sedamdesetih.

Gavrolini

Zafir 750 koliko znam ima isti agregat kao zr7 samo malo drugaciji menjac. I dalje prvo trazim superteneru ali ih nema pa iz ocaja gledam i ove gluposti. Za sad sam cuo od par ljudi da taj motor ako ce ganja lagano ume da srkne jebenih 15l...tako da se lagano ladim.

Biker-Boy

Ja sam citao da osim sto srce gorivo, da srce i ulje kao njen veci brat TDM
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Ta dva agregata nemaju ama bas veze jedan sa drugim. Imao sam tdm i mogu ti reci ako je agregat zdrav a moj je bio potrosnja ulja je smesna kao i goriva i to bas kad ga kidas a ja moj nisam stedeo. Pri normalnoj voznji potrosnje ulja NEMA!

mkt

hoces teneru sredjivati kao sto si hteo ili samo normalna voznja

Gavrolini

Tdm sam hteo da gulim a teneru verovatno ne bih dirao...mozda samo rep

feelgod


Gavrolini

Ima i za tebe jedan ali da ga ti ogulis :)

feelgod

Svejedno je sta se guli ali ti kada vec pravis sranja onda barem kupi gotovo sranje.

Gavrolini

Kupio gotovo sranje

Gvozden

Citat: Gavrolini poslato 11 Jul, 2018, 17:21
Kupio gotovo sranje
jesi video onu 850 bez maske?

feelgod

Citat: Gavrolini poslato 11 Jul, 2018, 17:21
Kupio gotovo sranje

Meni ono tvoje sranje polepo :)

Gavrolini

Samo na slikama :) ali ce biti i uzivo pa cu onda da je prodam :)