Glavni meni

Yamaha DT 125 ili naopaki put do Naopakog

Započeo bora63, 08 Jul, 2018, 16:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Citat: Laziæ poslato 14 Jul, 2018, 04:17
Vajperov nepre¾aljeni... :D
Viperov æe da ide jo¹ ¹to godina 😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Suludo je porediti ovo i jebeno raspalo kinesko 4t govno

viper

Vreme æe pokazati koji je govno 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Radoslave, ova Jamaha gura 23 godine... :o :D

Gavro, nisu ti motori toliko govno kad se ne siluju... :D Tj, umru na prvi poku¹aj silovanja, ali ako nisi ti ili ja, mo¾e to i da traje... :D Znam penzionere koji su terali Kineze po 50-60.000 bez problema... :D

Mnogo mi se sviða ¹to mo¾e da se pali rukom, ¹to mo¾e bez akumulatora, manje mi se sviða ¹to je instalacija na 6 volti, ali koj' ga jebe... Lagan je k'o pero, danas htedoh sa kleom da se 3 puta izvrnem u mestu... :o :D Juèe sam ga oborio na stranu da ispustim malo ulja(sa vodom) iz menjaèa, lak¹e mi bilo nego da odvijem ¹raf( a nisam ni znao gde je)... :o :D Ne znam da l' ima 100 kila... :D

mrle

da me neko pogresno ne shvati. Bila mi je opcija ovo ili Pulser za moju zenu. Evo ona se vozika, njoj sve ok. Sem prvog dana kada je Lord dosao , zamenili svecicu. Bitno da njoj upali na prvu i da se svrcka po Bg.

viper

Drago mi je da se jo¹ kotrlja

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Спринт Пулсер 125 возио клинац, промењен клип на 95,000.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Moj kolega vozi Keewya Cruisera vec preko 50 000,svake godine ide na skup u Austriju,i to sa zenom i stvarima..,nekih vecih kvarova nije imao nikad... A cjepa ga muski...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

aaaaa...pa vama austrija blize bego nama....to se ne racuna.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: Laziæ poslato 14 Jul, 2018, 16:16
Radoslave, ova Jamaha gura 23 godine... :o :D

Gavro, nisu ti motori toliko govno kad se ne siluju... :D Tj, umru na prvi poku¹aj silovanja, ali ako nisi ti ili ja, mo¾e to i da traje... :D Znam penzionere koji su terali Kineze po 50-60.000 bez problema... :D

Mnogo mi se sviða ¹to mo¾e da se pali rukom, ¹to mo¾e bez akumulatora, manje mi se sviða ¹to je instalacija na 6 volti, ali koj' ga jebe... Lagan je k'o pero, danas htedoh sa kleom da se 3 puta izvrnem u mestu... :o :D Juèe sam ga oborio na stranu da ispustim malo ulja(sa vodom) iz menjaèa, lak¹e mi bilo nego da odvijem ¹raf( a nisam ni znao gde je)... :o :D Ne znam da l' ima 100 kila... :D
evo ti Lazicu uputstvo za upotrebu i servisirinje :)
http://www.manualedereparatie.info/en/download/yamaha-dt-125-1988-2002-Service-manual.html

mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Jul, 2018, 10:54
aaaaa...pa vama austrija blize bego nama....to se ne racuna.

Da,da...,ne racuna se!!  He He..
jin-jang

Lazic

Milanèe, Dimitrijev je dt80 lc2... Mada ne verujem da ima znaèajne razlike...

Elem, posle 3 neprospavane noæi, konaèno uteran u gara¾u/podrum... ;D




Boban_m

Sta, nije spavao jer je motor napolju? ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 16 Jul, 2018, 20:16
Milanèe, Dimitrijev je dt80 lc2... Mada ne verujem da ima znaèajne razlike...

Elem, posle 3 neprospavane noæi, konaèno uteran u gara¾u/podrum... ;D




ma evo ti i za DT80 lc2 znas kako je kad ne znas sta dalje procitaj uputstvo :)
http://www.manualedereparatie.info/en/download/yamaha-dt-80-lc-lc2-Service-manual.html

Lazic

Èek da pogledam... Na celom internetu na¹ao samo na nemaèkom i to skenirano uputstvo staro 30-ak godina... :o :D



@Boban:
Ja bre nisam spavao 3 dana... :o :D Mada se mali¹a odsekao kad je do¹ao kuæi, a lepo sam mu poslao poruku da ne panièi i da je motor u zgradi... :D



edit:
Milanèe pogledao sam, aj ti to skini meni Mozila blokira taj sajt... :D Pitam se ¹too... :D