Glavni meni

Yamaha DT 125 ili naopaki put do Naopakog

Započeo bora63, 08 Jul, 2018, 16:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Lazic

Sutra be¾anje sa posla pe¹ice da se srede koènice i karburator koji preliva, dopumpaju gume, zameni baterija i mogu da ga preteram ispred zgrade za iznenaðenje... :D

Boban_m

Dimitrije ce da odvali. Koliko moze da razvije? Al nemoj da solis imao sam DT 125 😁

bogdan

luutkica   [clapp] , De-Te  deèja radost , nego jel ovo bila zamena ulja u menjaèu






viper

Veæ ste ga pokvarili ili je to masno od zamene ulja

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

Citat: Boban_m poslato 12 Jul, 2018, 21:06
Dimitrije ce da odvali. Koliko moze da razvije? Al nemoj da solis imao sam DT 125 😁

80, ali mislim da bi mogao jos malo kad bi se podesio valjano, uz naravno neku namunjenu nalepnicu..


Dog fight sa matikom  ;D


Boban_m

Sta 80??? Moja 125 je isla 120. A taj ima kit na 125ccm.

Hurricane

..tesko preko 100 ovako kako je sada

Hattrick


Lazic

Nego ¹ta, al' onda je prokuvao... :o :D


@Boban:
Poku¹avam da te zamislim na 125cc... :D Ne ide... ;D

Lazic

Za sada samnom plafon 80 i na temperaturama oko 30 di¾e temperaturu polako ali konstantno... Od Juge do Zvezdare do¹ao pred crveno, mislim da mu sleduje ventilator... :D

Ali mnogo blesava sprava, divna za poèetnika... :D



! No longer available



! No longer available



! No longer available


! No longer available





mali_zmaj

Ljepota prdava!!  Al se cuje!!  He he...
jin-jang

Boban_m

Morao bi i sa 80ccm da ide bolje. Izgleda da je od tog 125ccm kita ostala samo kita.

mrle

Iskreno, bilo je da li to ili Pulser od Mikija meæave...

Lazic


Gavrolini

Motor za tu kubikazu i to godiste inte novce ide vise nego korektno. Ok, treba mu malo ljubavi ali polako.

Lazic

#56
Sreæa u 5 ujutru... :D






Boban_m


juga

#58
Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2018, 20:46
Za sada samnom plafon 80 i na temperaturama oko 30 di¾e temperaturu polako ali konstantno... Od Juge do Zvezdare do¹ao pred crveno, mislim da mu sleduje ventilator... :D
Al ga je opravio svaka mu èast!  I sve bi bilo uredu i dan bi bio sjajan da Mige nije poku¹ao da mi odseèe prst, al ¾ilav sam ja! :D

MIGE