Glavni meni

Yamaha DT 125 ili naopaki put do Naopakog

Započeo bora63, 08 Jul, 2018, 16:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Znaèi ne verujem kakvi ste zaverenici...  [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

[srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]


Juèe sam shvatio da ipak mora biti da sam ne¹to dobro uradio u ¾ivotu èim imam takve prijatelje...  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]


prevaranti nijedni, svi znali...  ;D

Hurricane

Al si sve usro kad si nas ostavio na prvoj liniji fronta!


.. ja te gledam u subotu pakujes se, hoces ides, a ovamo na kapiju dal ce neko da naidje po planu da ti to saopstimo.. Show

navajo

Ja sam se uplasila da si izvalio nesto kada se Bora izleteo na grupi sa mojim zirom racunom, i kada si pitao o kakvim se donacijama radi...u momentu sam izvalila da skupljamo za Azil za konje...upalilo je izgleda😂😂😂

bora63

A kako i ne bi? Da si rekla nesto normalnije sigurno ne bi proslo ali ovako, ko da razmislja i pita sta dve budale rade  [rofl]

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Citat: navajo poslato 10 Jul, 2018, 20:22
Ja sam se uplasila da si izvalio nesto kada se Bora izleteo na grupi sa mojim zirom racunom, i kada si pitao o kakvim se donacijama radi...u momentu sam izvalila da skupljamo za Azil za konje...upalilo je izgleda😂😂😂

Ja mu napisah vide li ti sta si objavio u MM kaze nisam, rekoh pogledaj malo bolje :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bora63

Ma kolko je bilo kopi paste i prosledjivanja a i nekih odgovora, dobro je da nisam i Lazicu poslao predlog za donaciju da uplati sam sebi  [ludak]

PECA BMW

Citat: navajo poslato 10 Jul, 2018, 20:22
Ja sam se uplasila da si izvalio nesto kada se Bora izleteo na grupi sa mojim zirom racunom, i kada si pitao o kakvim se donacijama radi...u momentu sam izvalila da skupljamo za Azil za konje...upalilo je izgleda😂😂😂

I ja kontao sad ce da provali o cemu se radi ali zamlacen covek pa nije primetio ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Potpuna zamlata... :o ;D

U'vatili me pundravci, moram da slikam krelca kad doðe kuæi... :)


Ovde je samo seo da vidi da li mu odgovara... :D






@Glava Dole:
Ova Jamaha mora da proðe kroz tvoje ruke... :D :-*

mkt


Lazic


UFF


aæimo

Verovatno se okrene sa farmerkama u dodiru sa tlom i ode koleno

mkt


Gavrolini


mkt


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 11 Jul, 2018, 09:23
@Glava Dole:
Ova Jamaha mora da proðe kroz tvoje ruke... :D :-*

Bez brige, ispretresacemo ga :D :-*

Hurricane


viper

Ima da se sija kao nov😀

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane