Glavni meni

Pozdrav

Započeo isulic, 07 Jul, 2018, 23:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

isulic

Ivan, 47god, Novi Sad, Honda Varadero XL1000VA 2006....

Boban_m


mkt


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

jin-jang

Gagy

Dobrodo¹ao Ivane 🙂

®or¾

Pozdrav svim manijacima i manijakinjama! Ðorðe,mator poprilièno, nik,®or¾, mislio sam da sam sa motorima zavr¹io kada mi se mlaða æerka rodila.No mlaða napunila ¹esnajst slatkih godina i hoæe motor.Po¹to znam da nema ¹anse da se izvuèem iz prièe( nisam pobacao fotografije) objasnio sam, da kada savlada njivu i ¹umu mo¾e na drum.Malo æu vas daviti,u smislu saveta za kupovinu neèeg ¹to mo¾e da zadovolji potrebe, jerbo sam potpuno ispao iz prièe.Za mene je cbr litra i dalje pojam motora,e sad znate koliko sam zarðao,to sam poslednje imao novo i samo ¹to sa njom nisam spavao.To je bio motor koji je mene toliko grejao da kada danas,èitam o giga,mega najboljim,najbr¾im itd 'oæu da umrem od smeha.No sve je to naravno subjektivno,grejao me je sa ¹esnaest i r25 pa mi ni¹ta nije falilo.Sve vas ljubim i pozdravljam,a na jesen kod mene zabava i svi ste pozvani.Jebiga mi iz Vojvodine volimo kad nam doðu u goste!

mkt


UFF

prvo druzenuje nam je i bilo u vojvodini  [cheers]

a za svoje predstavljanje bi trebao da otvoris odvojenu temu

MIGE


®or¾

Izvini Ufe uradiæu tako,do sada sam samo èitao i mislio sam da se to radi u pozdravnoj noti. [samoubistvo]

Lazic