Glavni meni

Triumph Sprint 1050ST

Započeo lukac, 07 Jul, 2018, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lukac

Prodajem usluzno komsiji i prijatelju motor koji sam mu uvezao prosle god, ima jednu registraciju u SRB.Triumph Sprint 1050st, 125ks, 2007god, neudaran, prva boja, presao 61000km. Proslog leta stavljene nove gume, uradjen servis, uz motor idu fabricki koferi.Tri cilindra, ubrizgavanje, mono viljuska, nov akumulator,inace ovo je vrh Triumphove ponude sport turing motora. Lep, povozan, i udoban motor, sediste Korbin.Cena 3800e, Lukac 063 339530, 011 8484211. Inace motor se prodaje zbog porodicne situacije-malo dete, nov dzip itd, uz motor mogu ici i nova kaciga i jakna (stvar dogovora).













lukac

#1
Komsija Aca je kupio i drugi auto auto pa je cena za Triumpha drasticno smanjena na 2900e. Motor je registrovan do septembra, sjajan primerak.Mozete pozvati mene ili vam mogu dati direktno komsijin tel ,koga zanima motor, sretna kupovina.

Hurricane


dzimika


mazzi

Bolje kupujte sad ... kad krene MotoGP sezona pa Triumph zablista u Moto2 ima cena da ode na 6 ;)

dzimika

Zasto meni malo pre nije hteo da pokaze slike nemam pojma, istripovao sam se da nema slika

Lazic

Citat: Hurricane poslato 04 Februar, 2019, 10:36
mnogo i dalje
Mihajlo ne zuji... :P Odlièna sprava, Mazzi mo¾e ne¹to da doda o odr¾avanju... ;D

lukac

#7
Citat: Hurricane poslato 04 Februar, 2019, 10:36
mnogo i dalje
Ne znam sta da ti kazem, da je moj ja bih trazio preko 3 soma, jer je registrovan celu sezonu, uradjeni servisi, kaze covek da daje i kacigu-mozda i jaknu. Ako ga uvozis izacice te sigurno vise. Mene je onaj Shadow izasao sacuvaj me boze: tamo1600e, prevoz 250e, Deltin papir (usrani) da se zove honda Shadow 100e, amss jos 100e, carina i porezi300e i sitna logistika oko 50e.Znaci 2400 samo sto sam ga doterao  iz MP speda. Uradio mali servis, oko 50e, gorivo i  i vreme (skoro mesec dana  zezanja) da ne spominjem. Registrujem ga (jos 200e), jbg ode cifra u nebesa. Komsiju je motor izasao oko 3600e a onaj lik sto uvozi iz Sajkasa trazi za god dana stariji, neregistrovan 3800e na pol. automobilima.

ЯЭВОЛУТИОН

pogresno ime....da je to godiste japanac od 1200 ccm otisao bi brzo za te novce....jbg....vw sindrom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Ja bi ovo terao kad bih mogao da se spakujem na njega, volim triumph

lukac

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Februar, 2019, 19:42
pogresno ime....da je to godiste japanac od 1200 ccm otisao bi brzo za te novce....jbg....vw sindrom
U pravu si nista bez malih zutih.Ja licno nisam ljubitelj trocilindrasa, imao sam Tridenta 900, vozio Speed triple, Tigera, ali me je ovaj ST odusevio. Nema cak ni onog cuvenog cangrljanja na leru mnogo.

dzimika

Ja koliko sam shvatio ovaj agregat im je jedan od boljih, ili se varam?

lukac

Jeste, po testovima je super, fenomenalni obrtni momenat, krivinarenje, zameraju mu ono sto je i komsija Aca ustanovio, losija svetla, greje se po gradu i malo sportskija nota za sport -touring, i meni licno je malo cudna pozicija za suvozaca, mada sa ovim sedistem  je ok.

makinjo

Ja bi ovo cerao . [panic] :drka: Nema para imam samo fazera  [doh]

bajone

Pozdrav, da li je motor i dalje za prodaju?
Æuti i saraðuj..

lukac


El Jefe

Тријумф само неколико модела производи у Хинклију у Великој Британији, остали се праве на Тајланду већ годинама. Тако да мали жути прве и Тријумф.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

koje modele prave u VB a koje na tajlandu?

El Jefe

Нем појма. Мислим да спортске праве у Британији, остале на Тајланду. Имају тамо неколико фабрика. Ако те интересује по ВИН броју мотоцикла може да се нађе место производње. Из личног искуства Бонвил који ми се нудио овде на продају, нађем да је направљен на Тајланду, продан у УСА, слупан, купљен на распродаји отпада, сређен са уредно враћеном километражом, нуђен у фабричком стању.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Na kom sajtu se proverava? Njihovom? Cisto da znam ako ikada odlucim da uzmem neki XC800