Glavni meni

ZRX 1200S

Započeo lukac, 06 Jul, 2018, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lukac

Prodajem Kawu ZRX1200S,registrovan na moje ime punih god dana, 2002god.Uvezen iz Brasersa (LIhtenstajn), od coveka koji je sa sinom kolekcionar motora-16 Kawasakija i 6 Ducatiija,od najstarijih do najnovijeg GTR-a.Motor je presao 31000km i moguca je svaka provera. Kad sam ga uvezao bio je bez ikakve opreme, pa je ugadjeno sledece
novi nosaci i nova tri kofera, bocni farovi, spoiler od firme Ricambi weiss, raiser volana, nove gume, Scorpion titanijum (uz motor ide i standardni auspuh).Naravno uradjen servis i stavljen nov akumulator, spusten je auspuh i nozice suvozaca radi bolje udobnosti.Motor sam kupio pre tri meseca i kao sto to obicno biva natrcao mi je drugi motor koji dugo vijam (evo mi ga u garazi, cekam papire),znaci zamene niks, samo cash. Cena je 3900e i vrlo malo podlozna korekciji. Naravno za pametne, imate takav isti motor za 2600e kod onog iz Subotice, pa ko voli nek izvoli. Evo i par slikica
Lukac 063 339 530 0118484211
















feelgod

Sve fantazija ali sto te kineske kofere setas sa motora na motor nikada mi nece biti jasno :).

Ovako superioran ZRX nisam dugo video na oglasu, svaka cast.


lukac

Stare kofere sam prodao sa Suzukijem,a ove sam uzeo nove, Kappa i dva kineza kod  Lakija .a za fantaziju me zovni da ti ispricam  (ako te zanima),,pozz

lukac

Uradjena prednja viljuska, promenjene  kocine plocice, nov antifriz, sva kociona ulja i u kvacilu - to radim na svakom motoru ( moze niza cena sa standardnim auspuhom i bez kofera).

Lazic

A zahteve na fb ignori¹e¹... :D

lukac

Posto sinu treba drugi auto, moze i zamena ZRX za manji dizel auto sa 4  vrata od 2005 navise.Mozemo i mi da doplatimo ako treba.Bitno je da auto bude dobrom stanju (kao Kawa).Na oglasima sam spustio cenu ZRX na 3600,pa da se ispravim i ovde,pozz svim manijacima.

bigbad86

Koliko su ti bocni kineski koferi? Izvini sto trujem oglas.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 05 Septembar, 2018, 16:50
Koliko su ti bocni kineski koferi? Izvini sto trujem oglas.

pitanje se opstavlja ovako

koliko su ti bocni kineski koferi od 50 evra par? Izvini sto trolujem oglas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86


ЯЭВОЛУТИОН

ma to ti je ona fora

-milice bili se ti jebala za milion evra
-za milion? bi
-a da mi das malo picke za 10 evra
-sta bre mislis, sta sam ja?
-to smo utvrdili...sad pregovaramo o ceni :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lukac

#10
Momci nisu 50e vec 60e kod lakija oba, to sam vec napisao. Ovo mi je 4 par koji kupim pa prodam sa motorom, pokazali su se bolji nego Givi,Kappa (moje skromno misljenje).Udarani u auto kad se provlacim, padali, bacani itd. Jedino sto moraju da se preprave da bi se kacili na Givi nosace.A inace kod mene nema tajni, motor me izasao (bez registracije) 2600e, a sve ostalo do 3700e sam sprcao na opremu, gume, kofere,itd. E sad posto meni nikad niko ovde nije prodao motor (kao sto ja prodajem svoje), a presusila mi je kasica prasica, ni ja vise necu da poklanjam, vec sam resio da PRODAM. Eno ga u Subotici kod onog lika sto uvozi isti ko moj motor 2600e a moze i jeftinije.Pa sto ga nije prodao do sada? Ima na oglasima jos jedan lik trazi 3900e, motor ne moze da pridje mom.Nazalost ,mnogo motora koje ulickam, uradim napravim da budu ko novi-prodam, onda se ti likovi voze, kurcem ne mrdnu i ponekad posle par sezona prodaju motor skuplje. [djavo] [djavo] [djavo]

ЯЭВОЛУТИОН

ako je presuslia kasica prasica moraces da zaviris u madrac.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lukac

nazalost presusio bunar , iznenadna smrt moje supruge, pa ja sa operacijama 2 karcinoma,2016,lekari, lekovi itd, tako to ide. Ulaganja u kucu (udji u Zidart) i kuca mi je  data na prodaju,jbg ne zalim se samo ti objasnjavam. No da ne idemo u off, evo prodajem menjam motor.....

Lazic


FANTOM

   Ja cu samo reci da sam primetio da svaki motor koji prodajes ovde je uvek izgledao tip top i sa dosta opreme . I bas to fazon da se neko vozi naredne 2 do 3 godine nista da ne dira svaka cast . Kawa je prelepa i srecna prodaja .  [cheers]

lukac

Molim skinite oglas, hvala

FANTOM

   Za koliko je prodat ako nije tajna , bas sam sa drustvom komentarisao da je jako lep primerak . [thumb_up]

lukac

Nije prodat, skinuo sam veci deo opreme sa njega  sto mogu da prodam, a njega cu oglasiti od nedelje za 2800e

Ovako sad izgleda,pozz i hvala na komplimentima...

FANTOM

    Hah i treba tako kad nisu hteli za male pare napakovan sad nek placaju klot skuplje  [cheers]

lukac

Motor prodat za 2800e, mozete skinuti oglas, hvala