Glavni meni

Polovne moto gume

Započeo Gašpar, 06 Jul, 2018, 00:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Nikada nisam bio neki ljubitelj polovnih guma, ali smatram da je za stazu suludo kupovati nove gume, pogotovo ako ne juri¹ vreme, kao ¹to ja ne jurim.

Dadem se u potragu za gumama, Pirelli Diablo Rosso Corsa kao nova. Bukvalno na ¹arama ima one tanke gume, kako je vaðena iz kalupa. Dot 0216. Oti¹ao kod vulkanizera, èovek ne mo¾e da je namesti koliko je mekana.

Elem, da ne davim. Vidim da èovek ima veliki izbor i sednem na skuter i odem kod njega. Prijatelj ima veæi lager polovnih guma nego svi uvoznici novih zajedno. Sve uredno poreðano, sreðeno, oprano, spremno za monta¾u...E da, ako donesete toèkove kod njega, monta¾a je gratis.

Po¹to mrtvi KP ne daje vi¹e direktan link do profila, ovde æete naæi njegovu ponudu od oko 2.400 artikala  [panic]

https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli-Oprema-i-delovi/Tockovi-i-gume/search.php?action=list&data%5Bpage%5D=1&data%5Bad_kind%5D=goods&data%5Bcategory_id%5D=946&data%5Bgroup_id%5D=960&data%5Blocation_id%5D=116&data%5Border%5D=posted%20desc&submit%5Bsearch%5D=Tra%C5%BEi&dummy=name

Biker-Boy

Bilo bi lepo kad bi napisao koji su DOT gume u oglasima
I feel the need..... the need for speed !!!

Purec

Bio kod momka pre 3-4 nedelje, kupio set Metzeler M7RR 120/180, gume su kraj 2016-e godine za 100e
Ponuda da padnes na dupe, mislim da ima svaku mogucu moto gumu u ponudi :D

grber

Bio kod lika pocetkom godine, kad sam usao na tavan samo sto se nisam slogirao koliko ima guma  ;D

Kupio neku Michelin kramponku kao novu za smesne pare... mekana na dodir, DOT nisam ni pogledao posto mi za off nije previse bitno. Sve preporuke!  [thumb_up]

Lazic

Da ne bi D¾imike ko zna kad bih video temu... :o :)

serbduck

Bio sam kod coveka i sve gore napisano je istina. Ima svega i sve je u dobrom stanju. Pristojne cene.

    Preporucujem.

     [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

dzimika

Bio i ja danas kod njega konacno, uzeo metzeler tourance zadnju posto sam prednju obezbedio jos ranije :)
sve u svemu stvarno ima svega i svacega, ima bukvalno i nove gume  sa nalepnicom, iskreno meni zavrsava posao jer svaka ce biti bolja od moje celave zadnje ili one lose prednje
mislio sam da sacekam da stignu unutrasnje pa da odem sa tockovima kod njega i da mi montira odmah ali otisao motorom jer mi bilo lakse :D

mrle


dzimika

40e je metzeler, ima svega i svacega generalno, izvadio mi najmanje 15 guma u mojoj dimenziji, nudio mi ono sto valja i ono sto je skoro novo a ne potroseno