Glavni meni

Liberty 125 za nesto jaèe

Započeo Jovanovic, 04 Jul, 2018, 18:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jovanovic

Piaggio Liberty 125, nedavno ga kupio zbog posla, ali uzeo bih nesto vece ipak, s obzirom da XRa verovatno necu sklopiti ove godine ako bih da bude dobar(a bih  :-[ ). I vozi mi se malo dalje. Tako da ga menjam za nesto ne starije od 1988,skuter jaèi ili jos bolje motor koji mo¾e sa A2 kategorijom da se vozi.Uz neku manju doplatu

Liberty u generalno dobrom stanju, treba da se kupi pu¾ km sata, sirena da se vidi sto ne radi,malo sediste pocepano. Ima vizir, Givi kofer na kome je budzena brava, odnosno katanac je neko stavio  [veryangry]

0611866766



FANTOM


Lazic


Hohštapler

Imam ja skuter s kojim ne znam sta cu...
Kymco people s250. Menjao bih ga za manji..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jovanovic

Aj da razmislim par dana,hocu da budem siguran da sam uzeo nesto sto mi odgovara,javicu se

castor

Citat: FANTOM poslato 04 Jul, 2018, 20:40A cena?
Skoro pa d¾abe, odnosno jo¹ malo pa nestalo. Ako je d¾abe, onda je na poklon.
It's the ride that matters, not the bike…

FANTOM

    Pa vidim niko nece da kaze cenu ... Okej skontao sam zamena , ali ono imas i cifru za koju bi prodao pa trazi posle sta ces kupiti .

Jovanovic

Forica je u tome sto mi treba nesto da mogu da se vratim sa posla kad radim 2. smenu.Zato mi vise odgovara zamena, ali moze i za kes 450e

lord_oblivion

Ovaj moj je aktuelan za tebe. Samo zadnji lanèanik novi treba da se stavi u skorijoj buduænosti. Skuter mi ne treba, ke¹ mo¾e  :D
Nezvanièno, prodao bih ga ali neæu jo¹ da ogla¹avam.
A ¹to ti ne pa¹e skuter?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jovanovic

Aha, aj javicu ti se za ke¹ovinu, skuter prodat danas.