Glavni meni

Ixil Hyperlow - kupujem

Započeo dr32, 02 Jul, 2018, 13:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Imam ponudu za ovaj auspuh sa sve ECE i ABE papirima, bez èega ovde ne bi mogao da  registrujem motor. Nikad pre to nisam kupovao, pa na ¹ta bi trebao da obratim pa¾nju da ne padne veliki zajeb ?
Prodavac naravno ka¾e da je pre¹ao samo 1000km ko i svi pre njega. Cena je 240€ i nije fiksna. Nov je oko 380-400€.
Evo slika. I mo¾e li se ovo crno na hromiranom delu oèistiti i kako?
Ovakav je nov



Ovo je ponuda








4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Bishke

Imao sam dva takva...
Doduse ne na motoru nego na prodaju.

Iskreno mislim da je sve preko 150e za taj kratki top mnogo.

prva stvar, tezak je u pm.
Tako malo sranjce a tezak kao neki veci top.

Drugo, ako je crn i dugo vozen, crna farba izbledi.

Po boji i garezi na cepovima vidis da to nije bilo samo 1000km...

Moje misljenje, previse para za takvu zajebanciju.

You should do one thing every day that scares you

dr32

Hvala na savetu. Mo¾e li se ovo i èime farbati? Sumnjam, al da pitam.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Bishke

Jednom sa pokusao da ofarbam slican auspuh.

Previse drkanja :)

Da ga ogolis do metala, pa neki prajmer za visoke temperature, pa boja za visoke temperature i molis se bogu da se negde ne skine farba.

Ja sam imao losa iskustva, mozda neko zna bolji nacin.

Radije bih uzeo neki titanijum ili carbon. Pa i malo skuplji, al da bude i sto se tice izgleda i zvuka kako valja.
You should do one thing every day that scares you

dr32

 Tako sam i mislio. Puno ti hvala.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Hohštapler

...al smo najebali... tako æemo i mi sad morati... sertifikovane auspuhe... a ja ba¹ volim moj RACE Ada... mo¾e èasove da im dr¾i.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dr32

Jevropo jebeme, ovaj eveme...  [rofl]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Glava Dole

Koji to mi? Ko ce sta morati? Mislis da ce nam uvesti db normu? Necu je postovati ako to nastupi makar ga nikad ne registrovao. Da vozim fen za kosu na 2 tocka apsolutno nemam nameru.

dr32

Nemoj ti nista da se brines ;) Nece tebe niko nista da pita. Danas slusam na radiju kako je neki klinac burzuj izgubio dozvolu na godinu dana posto je nervirao komsije svojim autom od 500ks. Kad hoce drzava sve resi, samo sto mi u Srbiji nemamo drzavu, nego bananu. A ima i po svetu dozvoljeno bucnih auspuha, samo mora da se plati i da se ima ABE i ECE  8)
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Glava Dole

Sto? U naprednoj Srbiji nece moci neka litra da se stisne u patos ako budu preterano srali s tim normama? A ne verujem da im ide u prilog da polovina vozila bude neregistrovano... u prevelikim smo mi dugovima za mnogo godina unapred da bismo sebi to dozvolili ;)

dr32

Ma nema to veze sa naprednom Srbijom i ovim trenuntim sljamom. Samo kazem drzava koja hoce, to i moze. Kamere, GPS, ma sta smislis, moze. A veruj mi nismo najludji u svetu, samo ko malo putuje, malo i upoznaje i jos manje zna. Al odosmo mi od teme auspuh, sto nije dobro.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Bishke

Off topic :

Znaci polovina motora ce biti registrovana, a druga polovina nece jer ima race adu, Toru, Flash itd, a pored svog nemaju i fabricki jer su prodali :)

Moze iza normalne novce da se pazare topovi sa sertifikatom. Ne mora da bude to full carbon Akrap :)
You should do one thing every day that scares you