Glavni meni

08. MotoGP 2018. Motul TT Assen

Započeo stilgar, 29 Jun, 2018, 18:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

iako ovo nije vise moto forum, sve neki pravni saveti, trange frange, i pracenje stampe neznam samo kome UFF prodaje statistiku citanosti :) evo i teme o moto trkama tacnije 8 trci po redu, bio danas trening, sutra su kvalifikacije, a u nedelju trke pa ako nekog interesuje :)
Yamahe se popravljaju Vinjales prvi u FP2 Janone drugi, Petruci 3ci pa Deda :) za ljubitelje dela MM 8 mi na FP2 sa hard/hard gumama nije ni stavljao soft/soft ko princeze :) prognoza kaze suncano i lepo sva tri dana.

Gašpar

Te¹ko da je danas vo¾en Q2  [andjeo]

stilgar


Hurricane

..ima li neki bolji stream od Vipleague?

ne mogu da poukidam sve banere i adove, i kad ih ukinem ¹ljaka mi samo neki link koji nema ton...

poma¾u li ad blok softveri kod streamova?

nesam se ¹kolovala

stilgar

Rosi isklizo u krivini 7 na FP4, nije mu nista a do garaze iso Kawasakijem :) Rosi na travi pa na Kawi :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Vozi onaj Markez ko zmaj, Vinjales odlican, al Rins je nadmasio sva ocekivanja. Odlicna trka ko moto3ke da su vozili.

grber

Kakva trka... ovo nije moglo da se gleda sedeæi.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Do jaja trka, bezbroj preticanja, prava ludara [clapp] :)
i dalje ne kontam kako neko pored motp gp-a moze da gleda budjavu Formulu 1...  [povracanje]
I feel the need..... the need for speed !!!

serbduck

Najbolja trka koju sam gledao !

I komentar moje zene - "Kakva trka - ne mos ni kokice da jedes "

                  [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

FANTOM

    Trka je bila totalno ludilo sto se kaze non stop napeta i toliko zanimljiva da moze opet da se pogleda . Provozali se danas malo pogledali trku milina  [watching]




stilgar

gledam sad BT sport, ima intervju sa danijem i pricaju o padovima i povredama koje je imao. Evo da vidite i vi Iron man-a :)



i kaze ljubomoran je na Markeza, kaze on padne, nema povreda, otrese prasinu i nastavi...

eclipse4

nisam skoro gledao ovakvu trku....rosi svaka mu cast,kapa dole......al ko on niko ne ume da se usere hehehe

zozon

   Meni nije jasno kako deda udari u Lorenca i kako ostadose na tockovima ...

eclipse4

deda nije pao jer je iskusan,lorenco nije pao jer imao srece  ;D ;D ;D

jel kukao da spao na 7-o mesto zato sto mu motor bio ostecen ili nije jos?

ЯЭВОЛУТИОН

rosi i dovi u medjusobnom klanju omogucili ostalima da prodju...bilo bi zanimljivije da je ostao vozic do kraja.....njih sedam u dvadeset metara....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


srbac

Deda polomio kutiju za alat Lorencu !

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti